رفتن به مطلب
  • 0

راست چین کردن MSMaterialDrawer

mshafiee110

سوال

سلام دوستان من موفق شدم    MSMaterialDrawer رو بصورت راستچین و متناسب با فارسی دربیارم تقریبا شبیه بازار که از راست هست ولی این دقیقا مپل حالت انگلیسی هستش حالا میخام اگر دوستان تمایل داشته باشن داخل فروشگاه قرار بدم.درضمن باید خدمتتون عرض کنم من کل ویو ها و ویو هایی رو که احتمالا بعدا به این کتابخونه اضافه خواهد شد راستچین کردم.یعنی اگر دراینده سویچ ویو یا تاگل باتن هم به این کتابخونه اضافه شد به راحتی قابلیت راستچین شدن داره.ممنون میشم نظرتون رو بگین.

راستی یادم رفت بگم من به هیچ عنوان ازاموزشهای اقای جانبراری و اقای محسن سلطانیان استفاده نکردم.اینو گفتم سوتفاهم پیش نیاد.

اینم یه شات از برانامه:

2.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

13 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز ایشون فقط آموزش راست چین کردن و آموزش دادن بقیه آموزش ها مهم هستن که بنده به شخصه به شدت منتظر آموزش شما هستم

برای مثال : لیست ویو و کتابخانه استفاده شده برای لیست کردن

چگونگی جدا کردن لیست ویو از هم دیگر

لوگو های استفاده شده و.....

من مهم ترین مشکلم لیست ویو و لوگو هاست و خواهش میکنم آموزشتونو قرار بدید

لینک ارسال

سلام دوست عزیز، برای قرار دادن محصول در فروشگاه لطفا با مدیریت تماس بگیرید :

موفق باشید

لینک ارسال

چرا چیزای خوب همیشه پولیه :|

تا ارزش کار رو بفهمیم  همین طور دلگرمی برای ساخت بیشتر اینجور چیزا بشه

لینک ارسال

سلام دوستان ممنونم از نظراتتون-اجازه بدین بامدیریت یه صحبتی داشته باشم تا چند روز اینده حتما منتشرش میکنم.

لینک ارسال

دوستان اموزش تصویری و ریسورسها رو در قسمت اموزشها قرار دادم.

لینک ارسال

سلام دوستان یه مورد خیلی خوب کاری واسه من اتفاق افتاده به همین خاطر تصمیم گرفتم .ریسورسهای راستچین کردن رو رایگان قرار بدم.انشالله تا اخر هفته یه تایپک  اموزشی میزنم و سعی میکنم مواردی رو که لازم هست توضیح بدم.ما رو هم از دعای خیرتون فراموش نکنید.

لینک ارسال

سلام دوستان مئل اینکه یکی از دوستانی که تو انجمن  کامپیوتر دانشجو هستن  دو روز قبل شبیه این کار رو منتشر کردن بصورت رایگان.به همین خاطر من از ارائه کار خودم صرفنظر میکنم.عذرخواهی میکنم بخاطر این تایپک چون ایشون امروز به من این موضوع رو خبر دادن.

میشه  لینک بدید؟

لینک ارسال

آقا چرا من نمیتونم پیام خصوصی بدم؟

دوست عزیز قوانین انجمن رو رعایت کنید

پیغام خصوصیتون مشکل داره و اونوقت اینجا اعلام می کنید ؟

به مدیریت این مشکل رو اعلام کنید

لینک ارسال

سلام دوستان مئل اینکه یکی از دوستانی که تو انجمن  کامپیوتر دانشجو هستن  دو روز قبل شبیه این کار رو منتشر کردن بصورت رایگان.به همین خاطر من از ارائه کار خودم صرفنظر میکنم.عذرخواهی میکنم بخاطر این تایپک چون ایشون امروز به من این موضوع رو خبر دادن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...