رفتن به مطلب

اولین دوره صندلی داغ انجمن ~~~~>>> پژمان نیکروان

مهدی ایزدی

ارسال‌های توصیه شده

ماشا الله بچه ها فعالن و خیلی سوال پرسیدن منم چنتا سوال میپرسم!

موقع کد زدن دقیقا چیکار می کنی؟!(آهنگ گوش میدی؟ فیلم میبینی؟!!!)

وقتی ناراحتی چیکار می کنی؟

وقتی خوشحالی چیکار می کنی؟

• پسندیدن 6
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 54
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

درود و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران عزیز و گرامی انجمن خب ! اولین دوره صندلی داغ انجمن شروع شد   میخوایم پژمان نیکروان رو بشونیم روی صندلی داغ یک خورده بخندیم و در کنار اون بهتر شخصیتش رو بشناس

سلام. منم از آقا مهدی تشکر میکنم ، هم برای اینکه سرگرمی خیلی خوبی ایجاد کردند و هم اینکه برای من ارزش قائل شدن و انتخابم کردن. من آماده هستم.

خب پژمان جان سعی کردم صندلی رو داغ کنم

1-چرا برنامه نویسی ؟؟دلیل انتخابت :write:

2-از برنامه نویسی خوشحالی؟؟ :fekr:

3- بهترین اتفاق توی زندگیت :D 

4- بدترین اتفاق توی زندگیت :roomNemishe:

• پسندیدن 4
لینک ارسال

1- سخت ترین برنامه ای که نوشتی 

2- راحترین برنامه ای که نوشتی 

3- شغل پدرت چیه 

4-چندتا خواهر برادرید

5- چندیمین بچه ای

6- عضو بسیج هستی (اگر نیستی بگو برات کارت فعال صادر کنم  :oops: )

7- به چه جاهای مسافرت نکردی و کجاها دوست داری بری

8-سیستممت چیه (با مشخصات کامل )

9- به چه ورزشی علاقه داری

10-وقتی جای تو کدزنی گیر میکنی وحتی تو انجمن هم به نتیجه نمیرسی چه کاری میکنی

11-به چه فیلمی علاقه داری

ف کنم بخای جواب همه سوالو رو بدی 1کامل باید بشینی تایپ کنی  :S  :crazy:  :oops:

• پسندیدن 4
لینک ارسال

ماشالا. فقط مشتق دوم برای ریاضیاته نه فارسی. راستی منم دوست داشتم اسمم ارسلان باشه چه تفاهمی :ok:

سوال خاصی ندارم چون بچه ها پرسیدن!

• پسندیدن 6
لینک ارسال

ماشالا. فقط مشتق دوم برای ریاضیاته نه فارسی. راستی منم دوست داشتم اسمم ارسلان باشه چه تفاهمی :ok:آره دسته ، ولی بهم فشار وارد شده بود ، اولین چیز این بود به ذهنم رسید :D - هوووووووووووم :P

سوال خاصی ندارم چون بچه ها پرسیدن! همین که پاسخ ارسال کردی ممنون.

• پسندیدن 7
لینک ارسال

سلام به بروبچ اهل دل انجمن و پژمان عزیز

آقا قبول نیست من نبودم  :roomNemishe:  :roomNemishe:  :roomNemishe:  :roomNemishe:  :roomNemishe:  :roomNemishe:  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(

چندتا سوال داشتم ولی خب نمیخوام زیاد اذیتت کنم  :D

- مسخره ترین ایده ایی که داشتی چی بوده ؟ 

- شده جلوی کسی ضایع بشی ؟ واسه چی ؟ 

- دوست داشتی الان چند سالت بود  ؟ (یعنی میخواستی داخل چه ماهی به دنیا می اومدی)

- رنگ مورد علاقه ؟ 

- چه غذایی دوست داری ؟ 

- آدم شکمویی هستی ؟ 

- نظرت راجب خودت چیه ؟؟

- فکر می کنی دیگران راجبت چی فکر می کنن ؟ 

- جه کسایی باعث پیشرفت تو زندگیت شدن ؟ 

- با عشقت چطوری آشنا شدی ؟  :eynak: چه سالی ؟ کجا ؟ 

بازم شرمنده من دیر رسیدم.

قربونت فداااات بای بای  :gol:  :gol:  :P  :P

• پسندیدن 5
لینک ارسال

اقا پژمان بهترین جای گیلان که پیشنهاد میکنین بریم ببینیم کجاس

یکی از باحالترین خاطرات بچگیتو تعریف کن

بهترین اتفاق برای یه برنامه نویس چیه؟

• پسندیدن 5
لینک ارسال

منم سوالام تو سوالای دوستان بود

فقط منم نیمبازی بودم در حد المپیک ولی فقط وقت گذرونی میکردم :D

• پسندیدن 4
لینک ارسال

سلام به بروبچ اهل دل انجمن و پژمان عزیز سلام به روی ماهت

آقا قبول نیست من نبودم  :roomNemishe:   :'(  :'(  :'(  :'(  :'(اشکال نداره منم نبودم :D

چندتا سوال داشتم ولی خب نمیخوام زیاد اذیتت کنم  :Dاشکال نداره

- مسخره ترین ایده ایی که داشتی چی بوده ؟  بازی با نور ، ولی ایده های مسخره نداشتم زیاد

- شده جلوی کسی ضایع بشی ؟ واسه چی ؟  آره خیلی... - زیاد شده دیگه - مثلا بارها شده دستمو آوردم جلو سلام دادم اون طرف سلام نداد :crazy:

- دوست داشتی الان چند سالت بود  ؟ (یعنی میخواستی داخل چه ماهی به دنیا می اومدی) همین مرداد خیلی راضی ام - ولی دوست داشتم 15سالم بود. یا 14.... (دوست ندارم بزرگ بشم)

- رنگ مورد علاقه ؟ نارنجی

- چه غذایی دوست داری ؟ قرمه سبزی

- آدم شکمویی هستی ؟ نه اصلا لاغرم :@

- نظرت راجب خودت چیه ؟؟ من مهربونم ، دلسوز ، دوست دارم علم یاد بگیرم ، مقام دوست ندارم ولی دوست دارم از نظر علم بالا باشم. (مثلا کاربر عادی باشم ولی به همه جواب بدم ، اونوقته که ارزش داره)

- فکر می کنی دیگران راجبت چی فکر می کنن ؟  فکرای بدی نمیکنن قطعا ، ولی شاید بعضی وقتا فکر کنن که قیافه میگیرم ، ولی اینجوری نیست ، سرم شلوغه شاید نتونم جواب بدم.(از ادعا داشتن و قیافه گرفتن بدم میاد ، دوست ندارم اینجوری باشم) :roomNemishe:

- جه کسایی باعث پیشرفت تو زندگیت شدن ؟  همه میگن پدر و مادر ولی من میگم داداشم چون همیشه کارام رو میبینه و بهم امید میده منم انرژی میگیرم به خودم امیدوار میشم ، باعث میشه تلاش کنم ، تلاش هم که باعث پیشرفت میشه.

- با عشقت چطوری آشنا شدی ؟  :eynak: چه سالی ؟ کجا ؟  من عاشق شدم ولی عشقی ندارم در حال حاضر....

بازم شرمنده من دیر رسیدم. فدات مرسی

قربونت فداااات بای بای  :gol:   :P   خدافظ :*

اقا پژمان بهترین جای گیلان که پیشنهاد میکنین بریم ببینیم کجاس سلام ، قلعه رودخان ، ماسوله ، ییلاق(در شهرهای مختلف)

یکی از باحالترین خاطرات بچگیتو تعریف کن توی ساختمون های نیمه کاره با بچه ها تفنگ بازی میکردیم ، بعد دختر هم اونورا بود دیگه... بعد بحث عاشقی پیش میومد ، خلاقه روی چوب ها مینوشتیمو.... این چیزا واسم شیرین بود.

بهترین اتفاق برای یه برنامه نویس چیه؟ اینکه یه برنامه ای بنویسه نیاز مردم باشه و مردم ازش استفاده کنن ، نه اینکه خودش خوشش بیاد - هرکسی یه نظری داره...

منم سوالام تو سوالای دوستان بود باشه

فقط منم نیمبازی بودم در حد المپیک ولی فقط وقت گذرونی میکردم :Dمیشناسمت فکر کنم داداش :*

• پسندیدن 4
لینک ارسال

ای بابا منم که مثل همیشه دیر رسیدم :roomNemishe:

پژمان جان ،

- درباره کلمات زیر هرچی به ذهنت میرسه بگو (یه جمله):

گوگل

مایکروسافت

قورمه سبزی

جناب خان

بچه فامیل دور

جان کری

مهران مدیری

ناسا

بیسیک فور اندروید

استیو جابز

- انتظارت برای درآمد از برنامه نویسی چه قدره؟ چند تومان؟

- اگه یه روزی شرکت برنامه نویسی بزنی ، منم توی شرکتت راه میدی؟! :oops::crazy:

• پسندیدن 2
لینک ارسال

سلام پژمان جان

بریم سراغ سوالات:

1- آیا هم محلی منی؟ :eynak:

2- نماز میخونی؟

3- روزه میگیری؟

4- خمس و زکات میدی؟

5- تسبیح میزنی؟

6- ریشات بلنده؟ :eynak:

7- طلبه ای؟

8- دوسست دارم؟

9- تو ی روز بدنیا اومدیم؟

10- مگه میشه؟ مگه داریم؟

11- موفق و سربلند باشی؟

12- منو تو شرکت آیندت مدیر میکنی؟ :eynak:

باتشکر

• پسندیدن 4
لینک ارسال

ای بابا منم که مثل همیشه دیر رسیدم :roomNemishe:اشکال نداره

پژمان جان ، جان :P

- درباره کلمات زیر هرچی به ذهنت میرسه بگو (یه جمله): باشه

گوگل موتور جستجوگر

مایکروسافت شرکت برنامه نویسی

قورمه سبزی غذای مورد علاقه

جناب خان نارگیله

بچه فامیل دور تلویزیون :fekr:

جان کری فوتبال

مهران مدیری برره

ناسا زمین

بیسیک فور اندروید برنامه نویسی

استیو جابز ایده

(واقعا هرچی که ذهنم رسید گفتم :D)

- انتظارت برای درآمد از برنامه نویسی چه قدره؟ چند تومان؟ انتظار دارم زیاد باشه ولی زیاد نیست.... زیاد به درآمد فکر نمیکنم ، هرچقد باشه راضی ام.

- اگه یه روزی شرکت برنامه نویسی بزنی ، منم توی شرکتت راه میدی؟! :oops::crazy:100% ، هرکسی باشه میارمش.

• پسندیدن 3
لینک ارسال

سلام پژمان جان سلام داداش.

بریم سراغ سوالات:

1- آیا هم محلی منی؟ :eynak:هم محلی نمیدونم ولی هم استانی هستم :D

2- نماز میخونی؟ آره ...

3- روزه میگیری؟ نمیتونم بگیرم ولی تا اونجایی که میتونم میگیرم

4- خمس و زکات میدی؟ فعلا پولی ندارم که اینکارو بکنم ولی اگه داشته باشم کمک زیاد میکنم

5- تسبیح میزنی؟ نه ، اگه نیاز باشه ذکری بگم با انگشتام میشمرم.

6- ریشات بلنده؟ :eynak:نه. از ریش بدم میاد

7- طلبه ای؟ نه. :D

8- دوسست دارم؟ نمیدونم شاید.

9- تو ی روز بدنیا اومدیم؟ آره :D

10- مگه میشه؟ مگه داریم؟ میشه،داریم

11- موفق و سربلند باشی؟ باشه :D

12- منو تو شرکت آیندت مدیر میکنی؟ :eynak:باید ببینم خصوصیاتت رو تا بیای تو هیئت مدیره :D

باتشکر مرسی :oops:

• پسندیدن 3
لینک ارسال

سلام به همه مخصوصا آقا پژمان گل  :gol: 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

واقعا دیدم به همه این سوالا جواب دادی خوشم اومد . منم می تونم چند تا سوال بپرسم ؟! بگی نه باز هم می پرسم . پس نه نیار !

خوب . نظرت در مورد من چیه ؟!

منو چند تا دوست داری ؟!

اگه من دختر بودم باهام ازدواج می کردی ؟!

یه برنامه توپ به اسم من درست می کنی و بهم میدی ؟!

میدونم جواب سوال قبلیم نه بود . ولی چرا ؟  :zoor: 

تا حالا گریه کردی ؟ برای چی ؟

دوست داری چند تا زن بگیری ؟ اگه الان بهت زن بدن میگیری ؟!

سرتو درد آوردم ؟!

الان داری فحشم میدی ؟!

خوب سوالا رو ادامه بدم ؟

تمومش کنم ؟!

آیا میدونستی فحش دادن کار بدیه ؟!

موقعی که داشتی به سوال هام جواب میدادی چی زیر لب می گفتی ؟ فحش میدادی یا میخندیدی یا گریه می کردی یا هیچ حسی نداشتی ؟!

کاری نداری ؟

تعارف که نمی کنی ؟

مطمئن باشم ؟!

هنوز فحش ندادی ؟

نه دلت می خواد بده مشکلی نیست !

خیلی با حالی ! میدونستی ؟!

شرمنده سوالا زیاد شد . ممنون ازت . خدا نگهدار  :gol: 

• پسندیدن 2
لینک ارسال

سلام دو جا تو صندلی داغ شرکت کردم شبکه اجتماعی بودن هردو جا بن شدم :D عمقی نفوذ میکنیم به قول دوستان

قبلش بگم میبخشی این سوالات جنبه داغی صندلی داره فضولی یا ایجاد کدورت بین شما با دوستاتون نیست ممکنه دوستاتون هم این پییام هارو بخونن ناراحت بشن ( انا فقط یک سیری سواله برای داغ شدن بیشتر صندلی همین )

1. کاری به اسمو فایلمو عشقو بابا ننت ندارم خب ؟ :D

2. زمانی که اومدی اینجا چندتا مدیر فعال داشت ؟

3. زمانی که اینجا اومدی بیسیک بلد بودی یا از اینجا یاد گرفتی یا مرجع خاص دیگه ای داشتی ؟

4. تا حالا شده تو این انجمن حوس کنی مدیریت کل داشته باشی ؟

5. الان اکانتت مدیریت ارشد هست یعنی یک درجه از مدیر کل پایینتر برای رسیدن به اینجا تلاش کردی ؟ به قول شمالیا دستمال یزدی برداشتی ؟ پاچه خاری کردی ؟ یا کارای متفرقه ؟

6. یکی از دلایلی خیلی مهم که اینجا فعالیت میکنی چیه ؟

7. من عاشق اینم به حریم خصوصی یکی تجاوز کنم بیشتر دوستان میگفتن کاش هکر میشدی تا برنامه نویسی امنیتی . بریم تو مسائل خصوصی تر پایه ای ؟

8. یک گروه زدید به نام فندق  مدیر کل توش کیه ؟ اگه مدیر کل نداره نظر کی از همه بیشتر اهمیت نداره ؟ اگه نظر همه مهمه کی از همه بیشتر تو این گروه تا الا هزینه کرده ؟

9. دوست داری ادمین کل این گروه باشی ؟

10. نظرت در رابطه با تک تک عضا و رابتط باهاشون چطوره ؟

11. اگه یک روزی مجبور بشی بین گروهت و این انجمن یکی را انتخاب کنی کدومو انتخاب میکنی ؟

( در حال سنگین شدن سوالات :D )

12. اگه یک گروه مشابه گروه خدتون توسط افراد دیگه ایجاد بشه و از شما دعوت به همکاری بشه با حقوق ثابت و بالا گروهتو ول میکنی ؟ یا در کنارش با اون گروه هم فعالیت میکنی ؟

13. اگه یک روزی مجبورت کردن نت را رها کنی اولین اقدامت چیه ؟

14. از اینکه برنامه نویس شدی پشیمون نیستی ؟

15. تا حالا شده برنامه بنویسی برای گروهت که شخصی باشه بعد مثلا یکی که در حد ایزدی برات عزیزه بگه برنامتو بده استفاده کنم ندی ؟ ( گرچه میدونم تازه راه افتاده و ممکنه هنوز برنامه ننوشته باشی اگه تو آینده همچین حالتی پیش بیاد چیکار میکنی ؟ )

16. بین مجید آرتا شهاب اسکندری مهدی ایزدی با کدومش راحت تری ؟ با کدومش بیشتر حال میکنی ؟ مشکلی اگه داشته باشی نخوای کسی بدون این مشکلو داری با کدومش برای حل مشکلت هماهنگ میکنی ؟

17. نظرت در رابطه با بنده چیه ؟

18. تا حالا شده حوصله نداشته باشی برنامه چرت بدی دست مشتری تا بره باهاش کار کنه بعد برای مشکلش دوباره بیاد ؟ میدونی یکم وقت میبره تا تست کنه بهت خبر بده

19. تا حالا شده تو انجمن به کسی جواب الکی داده باشی صرفا برای اینکه پست بی جواب نمونده باشه ؟

20. الآن اگه پیشت بودم اولی اقدامی که برای نابودیم میکردی چی بود ؟ :D

دلم نمیاد بیشتر داغش کنم به قول بچه ها میترسم از اینجا هم بن شدم :D

• پسندیدن 4
لینک ارسال

سلام به همه مخصوصا آقا پژمان گل  :gol:  سلام داداش

واقعا دیدم به همه این سوالا جواب دادی خوشم اومد . منم می تونم چند تا سوال بپرسم ؟! بگی نه باز هم می پرسم . پس نه نیار ! مرسی بپرس :P

خوب . نظرت در مورد من چیه ؟! تو بچه خوبی هستی و بنظرم آدم شری نیستی و آرومی.

منو چند تا دوست داری ؟! نمیدونم آخه چی بگم ، 2تا دوست دارم :D

اگه من دختر بودم باهام ازدواج می کردی ؟! نه

یه برنامه توپ به اسم من درست می کنی و بهم میدی ؟! اگه وقت و حوصله داشته باشم آره.

میدونم جواب سوال قبلیم نه بود . ولی چرا ؟  :zoor:  درست میکنم خب.

تا حالا گریه کردی ؟ برای چی ؟ آره خیلی - دلیل های مختلف داشته دیگه ، کلا من زیاد بغضم میشکنه گریه میکنم.

دوست داری چند تا زن بگیری ؟ اگه الان بهت زن بدن میگیری ؟! فقط یکی - نه

سرتو درد آوردم ؟! نه اصلا

الان داری فحشم میدی ؟! نه بابا ، من فحش بلد نیستم

خوب سوالا رو ادامه بدم ؟ آره حتما :crazy:

تمومش کنم ؟! نه

آیا میدونستی فحش دادن کار بدیه ؟! من فحش نمیدم بلدم نیستم

موقعی که داشتی به سوال هام جواب میدادی چی زیر لب می گفتی ؟ فحش میدادی یا میخندیدی یا گریه می کردی یا هیچ حسی نداشتی ؟! حس داشتم که تو میای اینارو میخونی.

کاری نداری ؟ نه

تعارف که نمی کنی ؟ نه بابا

مطمئن باشم ؟! واااااااای برو دیگه

هنوز فحش ندادی ؟ نه فقط برو :D

نه دلت می خواد بده مشکلی نیست ! باشه

خیلی با حالی ! میدونستی ؟! نه اصلا باحال نیستم

شرمنده سوالا زیاد شد . ممنون ازت . خدا نگهدار  :gol:  آخیش برو بای

سلام دو جا تو صندلی داغ شرکت کردم شبکه اجتماعی بودن هردو جا بن شدم :D عمقی نفوذ میکنیم به قول دوستان یا علی ازالان استفا میدم.

قبلش بگم میبخشی این سوالات جنبه داغی صندلی داره فضولی یا ایجاد کدورت بین شما با دوستاتون نیست ممکنه دوستاتون هم این پییام هارو بخونن ناراحت بشن ( انا فقط یک سیری سواله برای داغ شدن بیشتر صندلی همین ) من خیلییییی جنبه دارم

1. کاری به اسمو فایلمو عشقو بابا ننت ندارم خب ؟ :Dباشه

2. زمانی که اومدی اینجا چندتا مدیر فعال داشت ؟ یادم نیست خب اما مصطفی حقیقی و بچه های دیگه بودن: آرمین ، فرزاد ، فکر کنم مجید ، یادم نیست دقیق

3. زمانی که اینجا اومدی بیسیک بلد بودی یا از اینجا یاد گرفتی یا مرجع خاص دیگه ای داشتی ؟ کلا از همین سایت بیسیک رو شناختم و شروع کردم. پی سی هم نداشتم ، بعد تازه لپ تاپ گرفتم. (یعنی ابزارهارو از کافی نت دانلود میکردم)

4. تا حالا شده تو این انجمن حوس کنی مدیریت کل داشته باشی ؟ نه واقعا اصلا.

5. الان اکانتت مدیریت ارشد هست یعنی یک درجه از مدیر کل پایینتر برای رسیدن به اینجا تلاش کردی ؟ به قول شمالیا دستمال یزدی برداشتی ؟ پاچه خاری کردی ؟ یا کارای متفرقه ؟ هیچکاری نکردم ، فقط کم کم ترقی کردم ، نه با کسی کار داشتم نه تو دعوا ها دخالت کردم نه طرفداری کسیو کردم ، فقط کار خودمو کردم ، یه مدت مدیر بخش بودم که کم کم شدم ارشد. از پاچه خاری متنفرم.

6. یکی از دلایلی خیلی مهم که اینجا فعالیت میکنی چیه ؟ اول که خب مشخصه باید یاد میگرفتم از جایی ، پس چه بهتر که از همینجا یاد میگرفتم ، چون قبلا میشناختم بچه هارو از قبل چند تارو... الان که مشخصه چرا اینجام.

7. من عاشق اینم به حریم خصوصی یکی تجاوز کنم بیشتر دوستان میگفتن کاش هکر میشدی تا برنامه نویسی امنیتی . بریم تو مسائل خصوصی تر پایه ای ؟ بریییییییییم....

8. یک گروه زدید به نام فندق  مدیر کل توش کیه ؟ اگه مدیر کل نداره نظر کی از همه بیشتر اهمیت نداره ؟ اگه نظر همه مهمه کی از همه بیشتر تو این گروه تا الا هزینه کرده ؟ راستش مدیر کل به درخواست دوستان من بودم ، ولی تازگیا استفا دادم و فعالیتم رو کم کردم و گفتم که رئوف باشه. الان هم رئوف هست و تصمیمات رو رئوف میگیره . ولی نمیگم نظر من واسشون مهمه اما واسه من ارزش قائل هستن لطف دارن ، تا من قبول نکنم چیزی رو اونکارو نمیکنن فکر کنم.(البته شاید) :eynak:

9. دوست داری ادمین کل این گروه باشی ؟ گفتم نه اصلا ، ولی دوست دارم به گروه کمک بکنم.

10. نظرت در رابطه با تک تک عضا و رابتط باهاشون چطوره ؟ رابطه من با رئوف خیلی نزدیکه ، ولی سجاد هم خوبه چون عاقله.

11. اگه یک روزی مجبور بشی بین گروهت و این انجمن یکی را انتخاب کنی کدومو انتخاب میکنی ؟ انتخاب خیلی سختیه واقعا ، ولی میبینم کدوم هدف داره همون رو انتخاب میکنم ، 70درصد گروه ، 30درصد انجمن. (ولی قایمکی میام انجمن باز :D)

( در حال سنگین شدن سوالات :D ) نه که تا الان سنگین نبود.

12. اگه یک گروه مشابه گروه خدتون توسط افراد دیگه ایجاد بشه و از شما دعوت به همکاری بشه با حقوق ثابت و بالا گروهتو ول میکنی ؟ یا در کنارش با اون گروه هم فعالیت میکنی ؟ در کنارش تو اون فعالیت میکنم

13. اگه یک روزی مجبورت کردن نت را رها کنی اولین اقدامت چیه ؟ میرم سراغ کار های هنری ، مثل بازیگری و گزارشگری.

14. از اینکه برنامه نویس شدی پشیمون نیستی ؟ اصلا پشیمون نیستم/

15. تا حالا شده برنامه بنویسی برای گروهت که شخصی باشه بعد مثلا یکی که در حد ایزدی برات عزیزه بگه برنامتو بده استفاده کنم ندی ؟ ( گرچه میدونم تازه راه افتاده و ممکنه هنوز برنامه ننوشته باشی اگه تو آینده همچین حالتی پیش بیاد چیکار میکنی ؟ ) بستگی داره اون شخص کی باشه ، به مهدی ایزدی میدم،اعتماد دارم.

16. بین مجید آرتا شهاب اسکندری مهدی ایزدی با کدومش راحت تری ؟ با کدومش بیشتر حال میکنی ؟ مشکلی اگه داشته باشی نخوای کسی بدون این مشکلو داری با کدومش برای حل مشکلت هماهنگ میکنی ؟ با مجید آرتا راحت ترم ، همشون رو دوست دارم و یکمی رو در وایسی دارم ، مثلا از آقا مهدی خجالت میشکم. مشکلم رو با مجید آرتا در میون میذارم. (چون از اقا مهدی خجالت میکشم)

17. نظرت در رابطه با بنده چیه ؟ تو که اول فکر میکردم مغرور و خودخواهی ، ولی بعد فهمیدم که خیلی شوخی ، و ماااااااااهی .... همچنین هم استانی هم که هستی. (تو کار خودت هم مطمئنم فرد موفقی هستی)

18. تا حالا شده حوصله نداشته باشی برنامه چرت بدی دست مشتری تا بره باهاش کار کنه بعد برای مشکلش دوباره بیاد ؟ میدونی یکم وقت میبره تا تست کنه بهت خبر بده من یا کاری رو میگم نمیکنم ، یا اگه بکنم خودمم باید خوشم بیاد باهاش حال کنم بعد بدم بهش.

19. تا حالا شده تو انجمن به کسی جواب الکی داده باشی صرفا برای اینکه پست بی جواب نمونده باشه ؟ نه نشده ، اگه نتونم جواب نمیدم ، ولی اگه شک داشته باشم که بلدم یانه ، یکم راهنماییش میکنم.

20. الآن اگه پیشت بودم اولی اقدامی که برای نابودیم میکردی چی بود ؟ :Dهیچکاری نمیکردم بوست میکردم :crazy:

دلم نمیاد بیشتر داغش کنم به قول بچه ها میترسم از اینجا هم بن شدم :Dپدرم در اومد واقعا.

سوالای خوبی بود و متفاوت بود با بقیه ، ولی حجمش زیاد بود ، زیاد تایپ کردم. موفق باشیم.

• پسندیدن 6
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...