رفتن به مطلب

نرم افزار پخش زنده مناظر دنیا

ارسال‌های توصیه شده

سلام ، واقعا برنامه ی خوبی بود ، میشه بگید منبع این ویدیو ها کدوم سایت هست ؟؟؟ میشه لینک بدید ؟؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برای پخش زنده ، باید لینک های rtmp یه فیلم رو گیر بیارید جون فیلم قبلا ذخیره نشده که بشه توی اپارات یا حتی یوتیوب قرارش داد

و تا جایی که من میدونم، خیلی خیلی سخت پیداشون کرد استاد غفاری :)

موفق باشید

لینک ارسال

علیرضا

گرافیک 200

برنامه 200

ایده 200

در کل 20000000000000000000

لینک ارسال

سلام

برای پخش زنده ، باید لینک های rtmp یه فیلم رو گیر بیارید جون فیلم قبلا ذخیره نشده که بشه توی اپارات یا حتی یوتیوب قرارش داد

و تا جایی که من میدونم، خیلی خیلی سخت پیداشون کرد استاد غفاری :)

موفق باشید

ممنون ، خوب بنده هم دنبال همین سایت پخش آنلاین می گردم تا بتونم rtmp ها رو پیدا کنم ، لطفا جواب بدید

لینک ارسال

سلام دوستان نرم افزار 1 روزه منتشر شده و در حال حاظر در صفحه نخست بازار (تازه های پرطرفدار رایگان) می باشد.

لطفا حمایت کنید و از نرم افزار لذت ببرید.

https://cafebazaar.ir/app/manazer.ms.free/?l=fa

متشکر  :gol: 

از چه تبلیغاتی استفاده کردبن

لینک ارسال

از چه تبلیغاتی استفاده کردبن

پوش نوتیفیکیشن،در ضمن دوستان یکم داره اسپم بازی میشه، اینطور پیش بره مجبور میشم تاپیک رو قفل کنم.

لینک ارسال

سلام دوستان نرم افزار 1 روزه منتشر شده و در حال حاظر در صفحه نخست بازار (تازه های پرطرفدار رایگان) می باشد.

لطفا حمایت کنید و از نرم افزار لذت ببرید.

https://cafebazaar.ir/app/manazer.ms.free/?l=fa

متشکر  :gol: 

سلام و خسته نباشی خمت شما.

برنامه عالیه فقط نحوه ی ساختنش رو میشه بیزحمت یکم توضیح بدید تا یاد بگیریم یا راهنمایی کنید>!

لینک ارسال

دوست عزیز این جا که محل پرسش و پاسخ نیست ! محل نقد و بررسی است. لطف کنید سوالات خود را حتی کوچک تاپیک جداگانه بزنید راهنمایی خواهیم کرد.برای این که سوالتان هم بی جواب نماند :

۱- این لینک ها را می توانید از داخل دیگر برنامه های این موضوع بدست آورید ! یعنی با پلیری پخش کنید که لینک را نشان دهد!

۲- قسمت اصلی این برنامه ها پخش مکان ها است ، یعنی اگر شما لینک پخش مکان های مختلف را داشته باشید نصف کار انجام شده است.مابقی کار هم کدنویسی و گرافیک است.

لینک ارسال

دوست عزیز این جا که محل پرسش و پاسخ نیست ! محل نقد و بررسی است. لطف کنید سوالات خود را حتی کوچک تاپیک جداگانه بزنید راهنمایی خواهیم کرد.برای این که سوالتان هم بی جواب نماند :

۱- این لینک ها را می توانید از داخل دیگر برنامه های این موضوع بدست آورید ! یعنی با پلیری پخش کنید که لینک را نشان دهد!

۲- قسمت اصلی این برنامه ها پخش مکان ها است ، یعنی اگر شما لینک پخش مکان های مختلف را داشته باشید نصف کار انجام شده است.مابقی کار هم کدنویسی و گرافیک است.

ممنون و متشکرم مرسی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...