رفتن به مطلب

اﺻﻮل و ﻣﺮاﺣﻞ ﻃﺮاﺣﻲ ﺑﺎزي ﻫﺎي وﻳﺪﺋﻮﻳﻲ

ghost

ارسال‌های توصیه شده

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به همه دوستان عزیز

خب تو این تاپیک همونطور که از اسمش معلومه قراره با اصول و مراحل ساخت بازی آشنا بشیم.

برای همه ی افراد هم در هر رده سنی ای مناسب و مفیده  :D 

خب بریم سر معرفی.

نویسنده ی این کتاب جناب آقای مهدی فنائی،سازنده ی دو قسمت بازی 41148 (الکی هم خودتونو به اون راه نزنین.خودم میدونم 99.999% اعضای انجمن بازی کردن.آقایی که به سقف خیره شدی!!!)هستن و طبق گفته خودشون،این کتاب نتیجه ی ماه ها تلاش و تحقیق در منابع مختلف هست.

خلاصه چشماتونو درد نیارم.از من میشنوین دانلود کنید.چه علاقه مندان به بازی سازی و چه افراد فراری از بازی سازی  :write: 

80 صفحه هم بیشتر نداره.حجمشم 811 کیلو بایت بیشتر نیست.

اینم لینک دانلود فایل PDF از سرور PicoFile :

http://s3.picofile.com/file/8207176342/VideoGameDesign_Fanaei.zip.html

بازم میگم،نگید نگفتم.از من میشنوید بخونین.

گودلاک :eynak: 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اون بازیه یه جورایی به شیطان پرستی ربطش دادن. خود من چندتا نکته دیدم توش البته به ما چه، ما که نباید گناه مردم رو بشوریم. پژی این تسبیح من کو؟ در ضمن کتاب خوبیه دارم موطالعه مینمایم.  :eynak:

لینک ارسال

اون بازیه یه جورایی به شیطان پرستی ربطش دادن. خود من چندتا نکته دیدم توش البته به ما چه، ما که نباید گناه مردم رو بشوریم. پژی این تسبیح من کو؟ در ضمن کتاب خوبیه دارم موطالعه مینمایم.   :eynak:

خود سازنده ی بازی که می گفتن منظورشون اصلا شیطان پرستی نبوده و رسانه ها غلط برداشت کردن.البته ما هم که نمی دونیم.خودش با خداش فقط با خبرن.بنظر من هم بهتره اینجوری فکر نکنیم که بعدا یه وقت پشیمون بشیم.

لینک ارسال

بازی درباره شیطان پرستی هست ولی بحث ترویجش نیست طی داستان بازی داره که توی چند قسمت کامل میشه داره شفاف سازی میکنه

توی وبلاگ شخصشون همون ابتدای انتشار این را کامل توضیح دادن که موضوع چیه . لطفا ندونسته ارزش بازی را پایین نیارید

خارج از بحث کیفیت بازی به شخصه از بازی خوشم میاد چون برای اولین بار بدون تعصب یکی پیدا شد واقعیت این کار منفور را نشون داده برید داخل وبلاگ شخصیشون متوجه میشید قضیه چیه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...