رفتن به مطلب
  • 0

سوالاتی قبل شروع یادگیری

amir2647

سوال

سلام دوستان عزیز و بزرگوار

چند سوال دارم خدمتتون اگه کسی از دوستان جواب بده ممنون میشم

دوستان من کدنویسی بلد نیستم به نظرتون میتونم با بیسیک کار کنم (اشنای با تگ های html دارم) ؟؟؟؟؟؟

خب دوستان من هر چی دنبال ی اموزش صفر از صد هستم که خیلی خوب تدریس شده باشه و در اخر برایمون ی کتاب درست کرده باشه هستم ؟ ایا سایتی زحمت این کارو به صورت کامل کشیده؟

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوستان چه رغبتی به کتاب دارید ؟

از همون اول که میخواید برنامه نویسی رو یاد بگیرید میخواید کتاب بنویسید

خب توضیه برادرانه من که شاید خیلی بهش توجه بشه اینه که شما فایلی مبنی بر مبانی برنامه سازی کامپیوتر رو از اینترنت دانلود کنید و با اساس برنامه نویسی اشنا بشید که اصلا چه دستوراتی هستش و چه ساختاری داره

و چه مواردی رو باید در نظر داشت

• دستورات شرطی IF  و Select Cae  ویا زبان های دیگه Switch
  • ساختارهای دستوری ( حلقه ها) شامل For , For Each  ، While , Do While و Do Until و ....
  • مباحث شی گرایی
  • مباحث بهینه سازی پروسس ها ( مخصوصا در برنامه نویسی تحت پلتفرم موبایل که از پروسسور های ضعیف تری نسبت به دسکتاپ برخوردارن) و حافظه و زمان.
  • ......

در اصل اصول کار اینا هستن نه کتاب ساختن و دوست ندارم از اول کاربران به فکر ساختن یه کتاب باشن و همین......

اموزش های مبتدی هم توی انجمن واسه کاربران هستش و در کنار اینها مطالعاتی کلی روی برنامه نویسی داشته باشید

موفق باشید

ممنون از راهنمایت بزرگوار

چون شروع من هست و ایده ای که در سر دارم به کتاب منوط میشه و علاقه شدید دارم که بتونم ی حرفه ایشو بتونم با سواد خودم بسازم

غیر از این هم علاقه دارم بتونم با api کار کنم و بتنونم ی برنامه زیبا درست کنم

من خوشبختانه ایده زیاد دارم ولی سواد عملی کردنشو نداشتم

حالا به جد تصمیم گرفتم سوادشو به هر طریق شده یاد بگیرم

در کل ممنون بازم اگه دوستان نظری دارن منو راهنمایی کنن

لینک ارسال

سلام خدمت شما

بله میتوانید با پشتکار و تلاش به راحتی بیسیک فور اندروید رو یاد بگبرین (من خودم قبل از شروع به کار با b4a هیچ گونه زبان برنامه نویسی رو بلد نبودم :crazy: )

در مورد سوال دومتون هم آقای نیما قبادی یه آموزش صفر تا صد ساخت کتاب رو توی فروشگاه انجمن دارند. میتونین از اون آموزش استفاده کنید.

موفق باشین :ok:

لینک ارسال

دوستان من کدنویسی بلد نیستم به نظرتون میتونم با بیسیک کار کنم (اشنای با تگ های html دارم) ؟؟؟؟؟؟

خب دوستان من هر چی دنبال ی اموزش صفر از صد هستم که خیلی خوب تدریس شده باشه و در اخر برایمون ی کتاب درست کرده باشه هستم ؟ ایا سایتی زحمت این کارو به صورت کامل کشیده؟

با تشکر

برنامه نویسی تلاش و پشتکار میخواد html برای بیسیک خیلی قابل استفاده نیست اگه علاقه داشته باشی میتونی یاد بگیری

آموزش ساخت تصویری کتاب در فروشگاه هست

لینک ارسال

سلام 

به انجمن برنامه نویسان بیسیک4اندورید خوش آمدید 

کار b4a خیلی راحت و قابل فهم تر هست نسبت به موارد مشابه 

برای شما تو قسمت برنامه نویسی آموزش های گام به گام رو مشاهده کنید 

تا متوجه بشید b4a چیه و همچنین تو آموزش های ویدویی و سورس کدها و آموزش های متنی از آخر به اول شروع کنید 

هر جا به مشکل هم برخورید اول سرچ بفرمایید اگر به جواب رسید که هیچ اگر نه تو قسمت پرسش و پاسخ تاپیک بزنید 

لینک ارسال

اگه میخواید با بیسیک شروع کنید حتما یه سر به آموزش های گام به گام برای مبتدی ها بزنید!

لینک ارسال

با تشکر

دوستان چه رغبتی به کتاب دارید ؟

از همون اول که میخواید برنامه نویسی رو یاد بگیرید میخواید کتاب بنویسید

خب توضیه برادرانه من که شاید خیلی بهش توجه بشه اینه که شما فایلی مبنی بر مبانی برنامه سازی کامپیوتر رو از اینترنت دانلود کنید و با اساس برنامه نویسی اشنا بشید که اصلا چه دستوراتی هستش و چه ساختاری داره

و چه مواردی رو باید در نظر داشت

• دستورات شرطی IF  و Select Cae  ویا زبان های دیگه Switch
  • ساختارهای دستوری ( حلقه ها) شامل For , For Each  ، While , Do While و Do Until و ....
  • مباحث شی گرایی
  • مباحث بهینه سازی پروسس ها ( مخصوصا در برنامه نویسی تحت پلتفرم موبایل که از پروسسور های ضعیف تری نسبت به دسکتاپ برخوردارن) و حافظه و زمان.
  • ......

در اصل اصول کار اینا هستن نه کتاب ساختن و دوست ندارم از اول کاربران به فکر ساختن یه کتاب باشن و همین......

اموزش های مبتدی هم توی انجمن واسه کاربران هستش و در کنار اینها مطالعاتی کلی روی برنامه نویسی داشته باشید

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...