رفتن به مطلب
  • 0

کنترل Layer ها(لطفا کمکم کنید)

آرمین بشارت

سوال

سلام دوستان نمی دونم چرا کسی سعی نمی کنه جوابمو بده! به هر حال سوالم اینه; من می خوام توی برنامم یه عکس افقی 1200*400 قرار بدم به طوری که مثله اسلایدر به صورت ملایم از backgrand اکتیویتی رد شه و هر وقت به آخر خط رسید در جهت برعکس و با همون سرعت برگرده، نمی دونم منظورم رو درست رسوندم یا نه و لطفا کمکم کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

دوست عزیز شما باید اولا یک کنترل خیلی ساده روی ایمیج ویو یا پنل داشته باشید که با کمی کد نویسی میتونید خودتون واسه خودتون بسازیدش.

حالا افکت و اینارو هم میشه با کتابخونه هایی مثل Animation , Animation Plus  و ICOSLibrary  که این اخری یعنی ICOS  کلاس های متفاوتی واسه تصاویر داره.

درکل کار شما فقط با انیمیشن هستش.

لینک ارسال

سلام دوستان نمی دونم چرا کسی سعی نمی کنه جوابمو بده! به هر حال سوالم اینه; من می خوام توی برنامم یه عکس افقی 1200*400 قرار بدم به طوری که مثله اسلایدر به صورت ملایم از backgrand اکتیویتی رد شه و هر وقت به آخر خط رسید در جهت برعکس و با همون سرعت برگرده، نمی دونم منظورم رو درست رسوندم یا نه و لطفا کمکم کنید.

نفرمایید مطمئن باشید قصد وغرضی تو جواب دادن در کارنیست شاید دوستان تاپیک ندیدن

با اسکرول ویوی افقی میتونی درست و یا اسلایدینگ پنل 

بعد یه تایمر بهش میدی مثلا از چپ به راست بعد یه شرط میزاری که اگر به آخرین عکس رسید برگرده و از آخر به اول شروع کنه 

لینک ارسال

می شه شما هم یه مثال از اسکرول کردنش بزنید؟ آخه من به پای شما اساتید که نمی رسم

لینک ارسال

والا الان موقعیتش واسم فراهم نیست تا با کد واستون مثال بزنم

در کل روشی رو هم که اقای بیات فرمودند هم میشه.مثلا با SlidingPanelفکر کنم خیلی راحت بشه اینکارو کرد

توی انجمن جستجو کنید کدش موجوده

تنها کاری که لازمه انجام بدید اینه که Duration  رو زیاد کنید تا تصاویر اهسته تر عوض بشن

و در نهایت میتونید واسه حالتی مه به اخرین عکس رسید برگرده میشه currentPanel  رو گرفت و ChangeLeft  رو مشخص کرد

تمام توضیحاتی که دادم رو مربوط میشه به SlidingPanel.سورس کدش موجوده توی انجمن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...