رفتن به مطلب
  • 0

انجام Focus روی شی خاصی در وب ویو در بیسیک4

پژمان نیکروان

سوال

سلامی دوباره.

من هر مشکلی داشته باشم خداروشکر اینجا حل میشه و پیشاپیش واسه این کمکتون هم تشکر میکنم.

فرض میکنیم با وب ویو رفتیم داخل یک سایت حالا داخل این سایت یه تکست باکس هست.

حالا من وب ویو خودم رو فقط به اندازه همون تسکت باکس در آوردم و حالا میخوام روی اون تکست باکس سایت که هم اسم داره و هم ایدی Focus بشه و اونو نمایش بده.

آیا همچین امکانی داخل بیسیک4 وجود داره؟؟

مثلا در ویژوال بیسیک6 به صورت هست. (اگه اسم تسکت باکس ما برفرض pejman باشه)

[/size][/b]Me.WebBrowser1.Document.All("pejman").ScrollIntoView

[b][size=3]

حالا تو بیسیک چطوری هست اینکار؟؟

واقعا نیاز دارم ممنون.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

خسته نباشید جناب آقای ایزدی

اول اینکه به من یه pm خصوصی بدین من اونجا بهتون میگم

دوم ببینید کد اولی میشه گرفتن اطلاعات از سایت

گیریم من بخوام توی وب ویو نمایشش بدم ... کد بردن به وب ویو چی هستش ...

یا

اینجوری بگم توی آموزش ما ID کد دکمه ورود رو گرفتیم و توی برنامه برا دکمه ورود خودمون تعریفش کردیم

میگم برا کد بالا باید چیکار کنیم

لینک ارسال

با عرض معذرت خودم راه حلشو پیدا کردم.

به قول مهدی ایزدی،انگلیسی سرچ کنید بدست میارید.

منم همین کارو کردم و بالاخره یه جوری سرهم کردم حل شد. اینجا هم میگم تا کسای دیگه استفاده کنند.

اگه مثلا یک تکست باکس تو سایت داریم که نام و ایدی داره.

برای مثال ایدی تکست باکس: pejman هست،به این صورت روش فوکاس میکنیم.

البته اینو بگم که اینکار با کتابخانه webview Extract انجام میشه و اگه کسی سوالی داشت در این مورد بپرسه.

web.executeJavascript(WebView1,"document.getElementById('pejman').focus();")

با کد بالا فقط روی تکست باکس سایت که ایدیش pejman هست فوکاس میشه. و اگه بخوایم وب ویو داخل برناممون هم روی تسکت باکس متمرکز بشه و اون رو نشون بده از کد زیر استفاده میکنیم.

web.executeJavascript(WebView1,"document.getElementById('pejman').scrollIntoView();")

موفق باشید.

لینک ارسال

چقدر خوبه که هر کسی وقتی یک سوالی رو میپرسه باز سعی داره خودش بره دنبالش تا شاید زودتر جوابش رو بگیره ...

بنده خودم اگه 10 جا هم سوالم رو مطرح کنم باز خودم هم دنبالش میرم و دست از Search نمیکشم تا شاید زودتر به جوابم برسم !

لینک ارسال

چقدر خوبه که هر کسی وقتی یک سوالی رو میپرسه باز سعی داره خودش بره دنبالش تا شاید زودتر جوابش رو بگیره ...

بنده خودم اگه 10 جا هم سوالم رو مطرح کنم باز خودم هم دنبالش میرم و دست از Search نمیکشم تا شاید زودتر به جوابم برسم !

موافقم...

و چقدر خوبه ک وقتی به جواب میرسه جوابو میذاره تا بقیه هم استفاده کنند...ممنون

لینک ارسال

با عرض معذرت خودم راه حلشو پیدا کردم.

به قول مهدی ایزدی،انگلیسی سرچ کنید بدست میارید.

منم همین کارو کردم و بالاخره یه جوری سرهم کردم حل شد. اینجا هم میگم تا کسای دیگه استفاده کنند.

اگه مثلا یک تکست باکس تو سایت داریم که نام و ایدی داره.

برای مثال ایدی تکست باکس: pejman هست،به این صورت روش فوکاس میکنیم.

البته اینو بگم که اینکار با کتابخانه webview Extract انجام میشه و اگه کسی سوالی داشت در این مورد بپرسه.

web.executeJavascript(WebView1,"document.getElementById('pejman').focus();")

با کد بالا فقط روی تکست باکس سایت که ایدیش pejman هست فوکاس میشه. و اگه بخوایم وب ویو داخل برناممون هم روی تسکت باکس متمرکز بشه و اون رو نشون بده از کد زیر استفاده میکنیم.

web.executeJavascript(WebView1,"document.getElementById('pejman').scrollIntoView();")

موفق باشید.

با سلام حالا ما برنامه خودمون یه تکست باکس درس کردیم چطوری میتونیم این متن رو توش قرار بدیم ؟؟؟؟؟

لینک ارسال

با سلام حالا ما برنامه خودمون یه تکست باکس درس کردیم چطوری میتونیم این متن رو توش قرار بدیم ؟؟؟؟؟

اگه منظورتون اینه که یه متن رو از داخل برنامه بفرستید به تکست سایت سرچ کنید: گت المنت ، زیاد بحث شده.

لینک ارسال

خسته نباشید جناب آقای ایزدی

اول اینکه به من یه pm خصوصی بدین من اونجا بهتون میگم

دوم ببینید کد اولی میشه گرفتن اطلاعات از سایت

گیریم من بخوام توی وب ویو نمایشش بدم ... کد بردن به وب ویو چی هستش ...

یا

اینجوری بگم توی آموزش ما ID کد دکمه ورود رو گرفتیم و توی برنامه برا دکمه ورود خودمون تعریفش کردیم

میگم برا کد بالا باید چیکار کنیم

منم اصلا منظورتون رو نفهمیدم.

این کد و این تاپیک که در موردش بحث شده ، فقط میاد ، فرض کنید یه سایت رو توی وب ویو بالا آوردید ، توی سایت یه جا نوشته "سلام" این کد میاد روی این "سلام" زوم میکنه،همین.

سوال دیگه تون رو تو یه تاپیک دیگه مطرح کنید و خوب توضیح بدید ، چون این سوال مربوط به اینجا نیست.

لینک ارسال

اگه منظورتون اینه که یه متن رو از داخل برنامه بفرستید به تکست سایت سرچ کنید: گت المنت ، زیاد بحث شده.

نه دوست عزیز منظور من همون فوکوس کردن روی یه قسمتی از سایت هستش .

مگه کار کد بالا این نیست که شما میتونید یه قسمتی از سایت رو توی برنامتون نشون بدین درسته ؟؟؟؟؟

میگم که کد بالا ر. که داریم حالا توی سابش باید چی بزنیم تا به برنامه پیوند بخوره

نمیدونم تونسته باشم منظور حرفامو رسونده باشم یا نه

در ضمن یه کار کوچیک با آقای ایزدی دارم اما هیچ گونه دسترسی بهش ندارم چط.ری میتونم باهاش ارتباط برقرار کنم

لینک ارسال

نه دوست عزیز منظور من همون فوکوس کردن روی یه قسمتی از سایت هستش .

مگه کار کد بالا این نیست که شما میتونید یه قسمتی از سایت رو توی برنامتون نشون بدین درسته ؟؟؟؟؟

میگم که کد بالا ر. که داریم حالا توی سابش باید چی بزنیم تا به برنامه پیوند بخوره

نمیدونم تونسته باشم منظور حرفامو رسونده باشم یا نه

در ضمن یه کار کوچیک با آقای ایزدی دارم اما هیچ گونه دسترسی بهش ندارم چط.ری میتونم باهاش ارتباط برقرار کنم

متاسفانه بنده منظورتون رو از پیوند خودن سایت به برنامه متوجه نشدم.

اگه جا داره واضح تر توضیح بدید *fekr*

بنده در خدمتم اگه امری هست *laie*

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...