رفتن به مطلب

تاپیک سرگرمی (Fun) هفته دوم | 29 مرداد

رئوف رضایی

ارسال‌های توصیه شده

سوال1- اگه موقع برنامه نویسی برق بره چی کار میکنی؟

اگه سيو كرده باشم كه هيچي برام مهم نيست و ميرم كه يه چيزي بخورم،اما اگه سيو نكرده باشم ميگم اي توروحت و بازم ميرم يه چيزي بخورم

سوال 2- تا حالا از برنامه نویس چقد درآمد داشتی؟

هيچي ولي عشق و حال خيلي داشتم

سوال3- تا حالا شده برای اینکه میتونی برنامه بنویسی پیش بقیه کلاس بزاری؟(حرفای قلمبه سلمبه)

بعلههههه خيلي .اصلا بين داداشام تو خانواده فقط اميد به من دارن ( خخخخ شوخي) ولي توي مدرسه يه اعتباري شده برام و كار كامپيوتري داشته باشن صددرصد برا منه

سوال4- هفته ای چند ساعت برنامه نویسی؟ چند ساعت خانواده؟

دو تا سه ساعت برنامه نويسي بقيه هم درس و كنار خانواده

سوال5- برنامه نویس رو شغل خودت میدونی؟ درآینده چی؟ شغل چندم؟

صددرصد دوست دارم در اينده شغل اولم باشه اگه خدا بخواد

سوال6- از درجه ای که داری راضی هستی؟(توی انجمن :crazy: )

اصلا همين كه تو انجمن ميتونم تاپيك بزنم و سوالام رو بپرسم برام كافيه

سوال7- اگه یه روز ارل رو ببینی بهش چی میگی؟ :D

ذهنيت خاصي در مورد ارل ندارم و برام گنگه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من :)

لپ تاپ  :eynak: 

برق  :fekr: 

سوال 2- تا حالا از برنامه نویس چقد درآمد داشتی

درآمد خاصی نداشتم.

سوال3- تا حالا شده برای اینکه میتونی برنامه بنویسی پیش بقیه کلاس بزاری؟(حرفای قلمبه سلمبه)

فقط توی دانشگاه هونم جهت حالگیری اساتید ( رشتم مهندسی فناوری اطلاعات هستش و اساتید هم حرفمون رو میفهمن ولی خب اهل کم اوردن نیست) جای دیگه حرفشو نمیزنم چون هرکسی واسه خودش توی یک زمینه متخصصه. 

اصولا زیاد جلوی لپ تاپم ولی شاید شده از یکساعت بیشتر برنامه نویسی کار نکنم 

شغل اول شبکه ، َشغل دوم برنامه نویسی  

سوال6- از درجه ای که داری راضی هستی؟(توی انجمن  ) 

واسم مهم نیست.اقای ایزدی بخوان کاربر عادی هم قرار بدن بنده همون فعالیت رو هم دارم.

سوال7- اگه یه روز ارل رو ببینی بهش چی میگی؟  

به عنوان یک انسان قابل احترام گذاشتن هستش چیز خاصی نمیگم. 

لینک ارسال

سوال 2- تا حالا از برنامه نویس چقد درآمد داشتی؟

سوال6- از درجه ای که داری راضی هستی؟(توی انجمن :crazy:

با سلام خدمت همه بچه های گل انجمن.

++++++++++++++++++++++++++

1- چند بار شده ... ولی اکثرا بین کدینگ علاوه بر Auto Save خودم زیاد Save میزنم ثانیا هم که لپ تاپه !

2. پول که مهم نیست ، چرک کف دسته !!!   :)))))))

3. آره ... گاها لازمه که قمپز در کنی دیگه !!! :))))

4. والا الان چون مجردم شاید یک سوم و یا بیشتر وقتم با لپ تاپم و برنامه نویسی میگذره ولی متاهل که بشیم دیگه میدونم

از این خبرا نیست !!!

5. شغل نه ، بیشتر یه Fun برام محسوب میشه آخه تو شهرستان هم بیشتر نمیشه مثل شغل بهش نگاه کرد چون پیشرفتش کمتره

مثل تهران ، تبریز ، شیراز ، اصفهان ، کرج نیست !!! ولی آرزوی روزی رو دارم که شغلم باشه و یه شرکت توپ برنامه نویسی بزنم و خودم

مدیر عاملش باشم . ای خدا ینی میشه .... :))))

6. درجه که مهم نیست ، همیشه و همه جا خوب بودن و انسان بودن مهمه . تو انجمن هم یه کاربر مفید بودن مهمه.

7. اولش یدونه لایسنس ازش میگیرم و تمام اشکالاتمو تو B4A ازش میپرسم و .............

دعوتش می کنم خونه به صرف یک ماکارونی پیچی با ته دیگ سیب زمینی . :))))))

ممنون از همه تون ./

لینک ارسال

سلام خدمت همگی

سوال1- اگه موقع برنامه نویسی برق بره چی کار میکنی؟ اعصابم میریزه بهم

سوال 2- تا حالا از برنامه نویس چقد درآمد داشتی؟ از سیستم عدد بین 500  تا یه تومن بیشتر برا علاقه هست

سوال3- تا حالا شده برای اینکه میتونی برنامه بنویسی پیش بقیه کلاس بزاری؟(حرفای قلمبه سلمبه) نه والا ،ولی خوب بعضی از افراد که چیزی از برنامه نویسی و این چیزا نمیدونن گاها فکر میکنن من چرند میگم :D

سوال4- هفته ای چند ساعت برنامه نویسی؟ چند ساعت خانواده؟ روزانه شاید با کارای سایتم و برنامه نویسی کلا 8 تا 10 ساعت،خانواده که کلا هیچ

سوال5- برنامه نویس رو شغل خودت میدونی؟ درآینده چی؟ شغل چندم؟ تقریبا،روی آینده ی برنامه ای که 10 ماهی میشه براش تلاش میکنم خیلی حساب باز کردم

سوال6- از درجه ای که داری راضی هستی؟(توی انجمن  :crazy: ) آره والا از سرمم زیاده :D

سوال7- اگه یه روز ارل رو ببینی بهش چی میگی؟ :Dفارسی متوجه میشه؟

لینک ارسال

سوال1- اگه موقع برنامه نویسی برق بره چی کار میکنی؟ من همیشه دستم روی Ctrl+S هست ، مشکلی پیش نمیاد.

سوال 2- تا حالا از برنامه نویس چقد درآمد داشتی؟ زیاد نبوده.

سوال3- تا حالا شده برای اینکه میتونی برنامه بنویسی پیش بقیه کلاس بزاری؟(حرفای قلمبه سلمبه) ترجیح میدم سکوت کنم و به موقعش منفجر میشم.

سوال4- هفته ای چند ساعت برنامه نویسی؟ چند ساعت خانواده؟ 1ساعت خانواده بقیه برنامه نویسی.

سوال5- برنامه نویس رو شغل خودت میدونی؟ درآینده چی؟ شغل چندم؟ آره در آینده هم همین!!

سوال6- از درجه ای که داری راضی هستی؟(توی انجمن :crazy: بله خیلی.

سوال7- اگه یه روز ارل رو ببینی بهش چی میگی؟ :D  بهش میگم بیسیک4اندروید رو همینطور ادامه بده و ولش نکن ، همچنین یه لاینسس رو سایتت بده به ما.

لینک ارسال

یکم خیره میمونم به مانیتور بعد گوشیمو برمیدارم کار میکنم تا برق بیاد ، من بعد هر کد یه بار کامپایل میکنم تست کنم و خداروشکر هر بار بعد کامپایل سیو میشه خودش

سوال 2- تا حالا از برنامه نویس چقد درآمد داشتی

تا الان 7میلیون

نه معمولا خیلیا نمیدونن اصلا برنامه نویسم :دی

نصف روزم حداقل پی برنامه نویسیم ، البته بیشتر دارم یاد میگیرم هنوز ، شاید مثلا تو هفته یه برنامه بنویسم که روی هم کلا 20 ساعت وقت بزارم ، بقیش یا توی stackoverflow یا سایت مرجع دنبال سورس و یاد گیریم

من والا لیسانس عمران دارم و کارمم تا چند وقت دیگه کلا همینه ،برنامه نویسی هم  به صورت شغل شاید نه ولی واسه تفریحم حتما همیشه این کار رو میکنم

سوال6- از درجه ای که داری راضی هستی؟(توی انجمن  ) 

همین که بین شمام خیلیه ، درجه مهم نیست

میرم ماچش میکنم :دی کلا بهش علاقه دارم ، اینکه اسراییلیه یا هرچی هم به من مربوط نیست ، اونم آدمه و من باهاش حال میکنم

لینک ارسال

سوال1- اگه موقع برنامه نویسی برق بره چی کار میکنی؟ نمیتونم بگم.خخخ

سوال 2- تا حالا از برنامه نویس چقد درآمد داشتی؟ 54512 تومن

سوال3- تا حالا شده برای اینکه میتونی برنامه بنویسی پیش بقیه کلاس بزاری؟(حرفای قلمبه سلمبه) زیااااد

سوال4- هفته ای چند ساعت برنامه نویسی؟ چند ساعت خانواده؟ بستگی داره به شرایط

سوال5- برنامه نویس رو شغل خودت میدونی؟ درآینده چی؟ شغل چندم؟  من که دانش آموزم و بعد تابستون = تعطیل

سوال6- از درجه ای که داری راضی هستی؟(توی انجمن  :crazy: ) اوووووم... آره ، ولی نه اینکه همیشه بخوام همین درجه باشم

سوال7- اگه یه روز ارل رو ببینی بهش چی میگی؟  :D  کی هست؟؟!!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...