رفتن به مطلب

سوال درباره ویندوز 10

طاها

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوتان .میخوام ویندوز 10 بنصبم. میشه راهنمایی کنید که چطو میشه؟؟ ویندوزم 7. ویندوز 10 خوبه؟؟!

لطفا خوبی ها و بدی هایی که توش دیدید بگید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکلی خاصی نداره فقط همون اول کار یک سری تنظیمات باید انجام بدید مثل خاموش کردن وای فای سنس اپدیت خودکار دیوری اوپتیمازیشن اینا

لینک ارسال

خب الان چجوری نصب کنم؟

ویندوز نصب کردن کار یکی دو دقیقه نیست که اینجا بشه توضیح داد.ولی خودت میتونی نصب کنی.کاری خاصی نداره.فقط باید موقع فرمت کردن درایو ها کمی حواست جمع باشه تا درایو رو اشتباهی فرمت نکنی.

DVD رو بزار تو دستگاه، ReStart کن تا بالا بیاد.بعد نصب کنش.

یا تو گوگل بزن آموزش نصب ویندوز 8

لینک ارسال

آموزش این سایت خوبه؟؟

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/articles-guides/os/5139-upgrade-windows-7-windows-10

ویندوز نصب کردن کار یکی دو دقیقه نیست که اینجا بشه توضیح داد.ولی خودت میتونی نصب کنی.کاری خاصی نداره.فقط باید موقع فرمت کردن درایو ها کمی حواست جمع باشه تا درایو رو اشتباهی فرمت نکنی.

DVD رو بزار تو دستگاه، ReStart کن تا بالا بیاد.بعد نصب کنش.

یا تو گوگل بزن آموزش نصب ویندوز 8

درضمن من گفتم ویندوز 10

لینک ارسال

مشکلی خاصی نداره فقط همون اول کار یک سری تنظیمات باید انجام بدید مثل خاموش کردن وای فای سنس اپدیت خودکار دیوری اوپتیمازیشن اینا

دوست عزیز من هر چی آپدیت رو غیر فعال می کنم دوباره خودش سرویس رو فعال می کنه..

در جواب دوستمون :

ببینید ویندوز 10 یه بدی هایی داره :

1 - Disk ها رو فوق العاده درگیر می کنه!

2 - آپدیت خودکار داره!

3 - اطلاعات رو از روی کامپیوتر شما ارسال می کنه به سرور های در کشور آمریکا! ( این رو از خودم در نمی آرم واقعا از یه نفر مطمئن شنیدم )

4 - رابط کاربری واقعا بدی داره! مثلا کنترل پنل تو یه جایی واقعا بی خودی گذاشته!! باید روی Start Menu کلیک راست کنید و گزینه Control Panel رو بزنید.

5 - شنیدم که از بنرماه هایی که کرک می کنید اطلاعات می فرسته. این باعث می شه که افرادی که نرم افزار ها رو کرک می کنن پیدا شن.

6 - در خواندن عکس ها یکم مشکل داره بنظرم

و ...

چند تا خوبی داره که بهتره بگم :

1 - نسخه Enterprise 32Bit برای لپ تاپ من که Lenovo B570e هست خیلی خوب کار کرد. وقتی ویندوز 7 داشتم واقعا یه سرعت داغون داشت و ولی الان سیستم با سرعت خیلی زیادی کار می کنه.

2 - سعی کرده روی Ram و CPU مدیریت بیش تری داشته باشه. من Skype و Photoshop و MozillaFireFox رو باز داشتم Cpu 13% بود و Ram 1.3GB .

3 - طراحی زیبایی داره.

و...

ببینید من توصیه می کنم این نسخه رو دانلود کنید: Windows 10 Enterplise 32Bit ! چون یکی از اقوام یه نسخه دیگه نصب کرده بودن کلا سیستمشون هنگ می کرده! با این که Ram 16Gb و CPU 32 گیگاهرتز.

و این رو هم توصیه می کنم که ویندوز 10 رو روی یه لپ تاپ نصب کنید.

و این که بدونید درایور های ویندوز 7 و 8.1 به ویندوز 10 می خوره!!

در کل کمکی خواستید در خدمتم .

حتما این رو بگم که آپدیت نکنید!!! کلا نصب کنید

لینک ارسال

خب یه توضیحی میدم البته در پست شاهکار مایکروسافت گفتم http://answercenter.ir/topic/6207-%D8%B4%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%AA/

ببینید دوستان هرچیزی یه خوبی و یه بدی داره ولی ویندوز 10 تونسته بدی ها رو خیلی کم کنه

پیشنهاد میکنم که Windows 10 Enterplise نسخه مناسب 32 یا 64 بیتی رو دانلود کنید تکرار میکنم دانلود کنید.

اگر رم شما 2 گیگ یا 1 گیگ است 32 بیتی و اگه بیشتر است 64 بیتی

ویندوز 10 و شرکت مایکروسافت سیاستی به اسم انتقال مخفی فایل ندارد و این شایعه ای مثل همیشه بیش نیست

درایو ها هم هیچ اتفاقی براشون نمی افته با کسی دعوا ندارند !!!!

امکان آپدیت خودکار و اجباری به راحتی قابل غیرفعال سازی هست

رابط کاربری پیشرفته ای

ضمنا بیشتر کسایی که میشناسم راضی بودند

لطفا نسخه 32 بیتی و 64 بیتی رو درست انتخاب کنید اینکه اگه رم شما 16 باشه برید 32 بیتی نصب کنید یه اشتباه بزرگه یعنی شما نمی تونید بیشتر از 2 گیگ رم استفاده کنید و هزینه ی اضافی کردید

نصب روی لپ تاپ  و روی pc فرقی نداره فقط شما باید نسخه مناسب لپ تاپ رو نصب کنید

من خودم اولین کسی بودم که تو این انجمن نصب کردم و راضی هستم

سوالی بود در خدمتم

با تشکر

لینک ارسال

دوست عزیز من هر چی آپدیت رو غیر فعال می کنم دوباره خودش سرویس رو فعال می کنه..

در جواب دوستمون :

ببینید ویندوز 10 یه بدی هایی داره :

1 - Disk ها رو فوق العاده درگیر می کنه! مشکل از سیستم خودتونه برای من از 8.1 خیلی بهتر شده

2 - آپدیت خودکار داره! راحت غیر فعال میشه

3 - اطلاعات رو از روی کامپیوتر شما ارسال می کنه به سرور های در کشور آمریکا! ( این رو از خودم در نمی آرم واقعا از یه نفر مطمئن شنیدم )اطلاعات شخصی نمیفرسته که اینم باز قابل غیر فعال سازیه

4 - رابط کاربری واقعا بدی داره! مثلا کنترل پنل تو یه جایی واقعا بی خودی گذاشته!! باید روی Start Menu کلیک راست کنید و گزینه Control Panel رو بزنید. تمام تنظیمات به settings منتقل شده پس نیازی به اون نیست

5 - شنیدم که از بنرماه هایی که کرک می کنید اطلاعات می فرسته. این باعث می شه که افرادی که نرم افزار ها رو کرک می کنن پیدا شن. دنبال کرک معتبر بگردید

6 - در خواندن عکس ها یکم مشکل داره بنظرم از توی تنظیمات قابلیت افزایش کیفیت غیر فعال کنید(بر عکس عمل میکنه)

و ...

چند تا خوبی داره که بهتره بگم :

1 - نسخه Enterprise 32Bit برای لپ تاپ من که Lenovo B570e هست خیلی خوب کار کرد. وقتی ویندوز 7 داشتم واقعا یه سرعت داغون داشت و ولی الان سیستم با سرعت خیلی زیادی کار می کنه. اگه رم بالای 4 هست حتما 64 بیت نصب بشه

2 - سعی کرده روی Ram و CPU مدیریت بیش تری داشته باشه. من Skype و Photoshop و MozillaFireFox رو باز داشتم Cpu 13% بود و Ram 1.3GB .

3 - طراحی زیبایی داره.

و...

ببینید من توصیه می کنم این نسخه رو دانلود کنید: Windows 10 Enterplise 32Bit ! چون یکی از اقوام یه نسخه دیگه نصب کرده بودن کلا سیستمشون هنگ می کرده! با این که Ram 16Gb و CPU 32 گیگاهرتز.

و این رو هم توصیه می کنم که ویندوز 10 رو روی یه لپ تاپ نصب کنید.

و این که بدونید درایور های ویندوز 7 و 8.1 به ویندوز 10 می خوره!!

در کل کمکی خواستید در خدمتم .

حتما این رو بگم که آپدیت نکنید!!! کلا نصب کنید

لینک ارسال

آموزش این سایت خوبه؟؟

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/articles-guides/os/5139-upgrade-windows-7-windows-10

اره این اموزش خوبه         ولی یادت باشه چه درایوی چه انداره ای داره و چه قدر ازش پر شده چون در هنگام نصب ننوشته درایو c  یا d

درضمن من گفتم ویندوز10       تصب ویندوز 10 شبیه به ویندوز 8 و حتی 7 است

لینک ارسال

>>>>.توجه<<<<<

ویندوز 10 هنوز کامل نیست.خیلیا نصبل کردن و مجبور به نصب نسخه دیگه شدن.

خود بنده هفته پیش اخرین نسخه ویندوز ا0 رو نصب کردم.اما با ریستارت شدن. کل برنامه های نصب شده رو پاک میکرد.این مشکل رو خیلیا داشتن.

8.1 به نظر من فعلا بهترین ویندوزه.تا زمانی که ویندوز 10 کامل بشه.

لینک ارسال

>>>>.توجه<<<<<

ویندوز 10 هنوز کامل نیست.خیلیا نصبل کردن و مجبور به نصب نسخه دیگه شدن.

خود بنده هفته پیش اخرین نسخه ویندوز ا0 رو نصب کردم.اما با ریستارت شدن. کل برنامه های نصب شده رو پاک میکرد.این مشکل رو خیلیا داشتن.

8.1 به نظر من فعلا بهترین ویندوزه.تا زمانی که ویندوز 10 کامل بشه.

دوست عزیز من کسی رو ندیدم که این مشکل رو داشته شاید سیستم شما مشکل داشته

بازم میگم ویندوز 10 بهترین ویندوز هست

ضمنا ویندوز 10 کامل شده و انتشار نسخه ی اصلی  در تاریخ 7 مرداد بود

لینک ارسال

بنظرم بهتره حداقل 6 ماه از انتشارنسخه پایدار یک سیستم عامل بگذره و بعدش نصب کنیم.

موفق باشید./

لینک ارسال

دوستان چلی این نسخه (یعنی ۱۰) بازی ها رو خییلیی بد اجرا میکنه!

البته ...

۸ و ۸.۱ هم همینطور بودن!

من یدفعه اومدم و ویندوز ۸.۱ نصبیدم (قبل اینکه ۱۰ بیاد) و مجبور شدم پاکش کنم !

راه حلی نداره که درست شه و مثل ۷ اجرا کنه؟؟؟

خییلییی واجبه!

لینک ارسال

من ده رو نصب کردم رو دوتا لپ تاپ دیگه غیر مال خودم و تنها ایرادی که دیدم مشکل در چروم 64 هستش که میشه یا 32 نصبید یا مشکلشو حل کرد!! تو برنامه نویسی هم فعلا با امولاتورها مشکل داره و خود ورچوال باکس هم اعلام کرده دارن مشکلات رو رفع میکنن. زیاد سخت نگیرین اگر باهاش مشکل دارین فعلا هفت رو بنصبین بهتره. من خودم با ده خیلی راحتم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...