رفتن به مطلب
  • 0

نحوه جدا کردن متون از هم به سبک برنامه های پیامکی

amir222555

سوال

سلام به همه مدیران و اساتید بنده قبلا در یک تایپک سوالی را مطرح کرده بودم که تو حدودی مشکلم حل شد ولی به طور کامل جواب نگرفتم و هنوز کمی مشکل دارم 

سوال من این بود که من برنامه ای در بازار گذاشتم که سبک ان مثل برنامه های پیامکی است یعنی باید متون از هم جدا باشند وگرنه بازار گیر میده (تغریبا در سبک برنامه ی بمب خنده )

طبق راهنمایی یکی از دوستان تونستم بین متون خط ایجاد کنم ولی یک مشکلی پیدا کردم عکس زیر را ببینید :

با راهنمایی های دوستان من فعلا تونستم فقط یک خط ایجاد کنم و این مشکل منه 

من میخوام به اندازه مطالب کتابم خط ایجاد بشه لطفا راهنمایی کنید ( چندتا عکس هم از صفحه کد نویسی در پایین گذاشتم )                                                                                       

2fof_capture.png  

عکس اول مربوط به صفحه کدنویسی فراخوانی دیتابیس روی یک لیست ویو میباشد 

dbwg_capture.png

عکس دوم هم مربوط به لود کردن متن دیتابیس داخل اسکرول ویو میباشد که کدهای ایجاد خط بین متون هم در اینجا قرار گرفته اند 

a4zl_12.png

حال دوستان خواهش میکنم اگر میتونین مشکل منو حل کنین برنامه ام فقط برای انتشار همین مشکل رو داره

اگر نیاز شد بگین سورس هم میذارم با تشکر 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

فکر کنم شما باید از مولتی پنل استفاده کنید .

آموزشش رو هم آقای ایزدی گذاشته

لینک ارسال

باید کد ایجاد خط رو داخل دستورات for قرار بدی تا هر دفعه آخر مطالب تکرار بشه.

چون من تجربه ساخت کتاب و این نوع برنامه و کار با دیتابیس آفلاین نداشتم بیشتر ازین نمیتونم توضیح بدم.

شما نمیای که همه مطالب رو برای هر کدومش یه دستور بنویسی. پس اومدی یه دستور for یا همون حلقه اضافه کردی پس کد خط رو هم باید آخر حلقه مطالب بذاری که آخر هر مطلبی نشون داده بشه.

لینک ارسال

داداش میتونی یه سمپل از خط بسازی بعد اونو قرار بدی توی scroll view

سمپل منظورم عکس هست .

میشه بیشتر توضیح بدی شرمنده؟؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...