رفتن به مطلب

سورس نمایش روند دانلود فایل ( + نمایش روند در نوتیفیکیشن)

امین شاهدی

ارسال‌های توصیه شده

اینم سورس که از موضوع معلومه چیه و سورس LargeFileDownload که خود ارل دادش و من فقط نوتیفیکیشن رو بهش اضافه کردم و کتابخونه هم داخل فایل zip هست ، اینو همینجوری تستی نوشتم اگه مشکلی داشت برطرف کنین و یا بگین حتما

اون چند تا ماژول هم همون ماژول های کتابخونه HttpUtils هست و لازم نیس کاری به اون ها داشته باشین 

دکمه کنسل رو هم به نوتیفیکیشن اضافه کردم که باز هم میتونین هر چیزی خواستین اضافه کنین 

DownloadNotification.zip

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ممنون بسیار عالی بود

فقط اینکه بعد از شروع دانود دائما شروع میکنه به ویبره زدن این کد رو تو قسمت نوتیفیکیشن اضافه کنید ویبرش قطع بشه

Dim av() As Long
	av = Array As Long(0)
	nb.CustomVibrate=av
لینک ارسال

ممنون از نکته دوست عزیزمون ، من فقط روی شبیه ساز تست کرده بودم ، برای اینکه هیچ ویبره ، چراغ و صدای اضافه ای نده ، این کد رو توی activity_create کنار بقیه کد های نوتیفیکیشن اضافه کنید : 

nb.OnlyAlertOnce = True
لینک ارسال

سلام

ممنون از سورست("DownloadNotification.zip")؛من تو برنامم از این سورس استفاده کردم ولی تو برنامم چون کتابخونه "HttpUtils2" فعال وتو سورس شما هم سرویس ماژول" HttpUtils2Service" وجود داره؛ موقع اجرا ارور میده که باید یکی از این دو تارو حذف کنم؛ حالا هرکدومشونو حذف میکنم برنامم بامشکل مواجه میشه ؛ چیکار باید بکنم؟

لینک ارسال

اینم سورس که از موضوع معلومه چیه و سورس LargeFileDownload که خود ارل دادش و من فقط نوتیفیکیشن رو بهش اضافه کردم و کتابخونه هم داخل فایل zip هست ، اینو همینجوری تستی نوشتم اگه مشکلی داشت برطرف کنین و یا بگین حتما

اون چند تا ماژول هم همون ماژول های کتابخونه HttpUtils هست و لازم نیس کاری به اون ها داشته باشین 

دکمه کنسل رو هم به نوتیفیکیشن اضافه کردم که باز هم میتونین هر چیزی خواستین اضافه کنین 

attachicon.gifDownloadNotification.zip

سلام

ممنون از سورست("DownloadNotification.zip")؛من تو برنامم از این سورس استفاده کردم ولی تو برنامم چون کتابخونه "HttpUtils2" فعال وتو سورس شما هم سرویس ماژول" HttpUtils2Service" وجود داره؛ موقع اجرا ارور میده که باید یکی از این دو تارو حذف کنم؛ حالا هرکدومشونو حذف میکنم برنامم بامشکل مواجه میشه ؛ چیکار باید بکنم؟

سورسمو بذارم میتونی درستش کنی؟

لینک ارسال

من تو برنامم یه دکمه برای آپدیت دارم و دکمه پخش فیلم هم دارم اگه فقط از این ماژول ها استفاده کنم وقتی دکمه آپدیتو بزنم برنامه فورس کلوز میشه؛اگرم کتابخونه HttpUtils2 رو فعال کنم واسم سرویس ماژول HttpUtils2Service رو عوض کنم درصد دانلودو نشون نمیده؟

میتونی همین سورسی که گذاشتی رو جوری تغییرش بدی که اگه کتابخونه  HttpUtils2  فعال بود بازم درصد دانلودو تو نوتیفیکیشن نشون بده؟خدایی کارم خیلی گیره :89: 

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

برای استفاده از کتابخونه httputils و این سرویس دانلود از این سورس استفاده کنید تا دیگه ارور نده.

http://s5.picofile.c...opy_2_.rar.html

لینک ارسال

برای استفاده از کتابخونه httputils و این سرویس دانلود از این سورس استفاده کنید تا دیگه ارور نده.

http://s5.picofile.c...opy_2_.rar.html

داداش خدا خیرت بده که درستش کردی خیلی دنبالش بودم؛حالا مثلا اگه بخوایم بگیم که اگه این فایل وجود داشت دیگه دانلودش نکن،کدشو باید کجا بنویسم

لینک ارسال

داداش خدا خیرت بده که درستش کردی خیلی دنبالش بودم؛حالا مثلا اگه بخوایم بگیم که اگه این فایل وجود داشت دیگه دانلودش نکن،کدشو باید کجا بنویسم

فایل رو اول دانلود میکنی

Sub dd_Complete(Job As httpjob1)
If Job.Success Then

Dim out1 As OutputStream = File.OpenOutput(File.DirRootExternal&"/masir/",""a.mp3",False)
File.Copy2(Job.GetInputStream, out1)
  out1.Close

بعدا دوباره باید چک کنی اگر اینجا نبود دانلود کنه
لینک ارسال

فایل رو اول دانلود میکنی

Sub dd_Complete(Job As httpjob1)
If Job.Success Then

Dim out1 As OutputStream = File.OpenOutput(File.DirRootExternal&"/masir/",""a.mp3",False)
File.Copy2(Job.GetInputStream, out1)
  out1.Close

بعدا دوباره باید چک کنی اگر اینجا نبود دانلود کنه

داداش من وقتی کدهامو میذارم تو این سورسی که گذاشتین باز همون مشکل پیش میاد یعنی درصد دانلودو تو نو تی فیکیشن نشون نمیده؛سورسو پیام خصوصی دادم بی زحمت درستش کنید؛

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

الحمدلله مشکلم حل شد

کلا از یک روش دیگه برا نمایش رودند دانلود در نوتیفیکیشن استفاده کردم

لینک ارسال

جناب ذاکر می شه راه حلت را هم بفرمایید گره از کار بقیه دوستان هم باز بشه

ممنون

آموزششو آماده کردم قراره بذارمش تو فروشگاه،تو این آموزش به راحتی با سه خط کد روند دانلودو تو نوتیفیکیشن نشون میدیم :)

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

آموزششو آماده کردم قراره بذارمش تو فروشگاه،تو این آموزش به راحتی با سه خط کد روند دانلودو تو نوتیفیکیشن نشون میدیم :)

از چه روشی داداش گلم ؟

من دارم روی یک برنامه کار میکنم که نیاز به این برنامه دارم

لینک ارسال

از چه روشی داداش گلم ؟

من دارم روی یک برنامه کار میکنم که نیاز به این برنامه دارم

یه خورده صبر کنید ان شا الله به زودی تو فروشگاه قرار میگیره

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

الحمدلله مشکلم حل شد

کلا از یک روش دیگه برا نمایش رودند دانلود در نوتیفیکیشن استفاده کردم

اخوی میشه بگی چه روش داری استفاده می کنی؟

کار ما گیره!!

لینک ارسال

کار ما گیره!!

دوست عزیز لازم نیست که تاپیک قدیمی رو بالا بیارید ، ایشون گفتند آموزش رو تهیه و در فروشگاه قرار‌می دند ، دیگه هر وقت قرار دادند به شما نمایش داده میشه دیگه! لازم نیست که پست بزنید ‌...
لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام یه کمک کوچولو بهم میکنید

این رو چجووری بگم داخل کدوم پوشه دانلود کن.یه خط کدشو نمیدونم کجا بنویسم
و اینکه گفتید اگه فایل داخل میسر  x  بود دیگه دانلود نکن
وقتی متغییر Dim out1 As OutputStream   رو تعریف میکنم نمیشناسه

اگه کتابخانه ای چیزی داره بی زحمت لطف کنید بگید

یکی دوبار  در این انجمن سوال پرسیدم که کسی جواب نداده

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

کار ما گیره!!

دوستان بنا به دلایلی نشد فعلا سورسو داخل فروشگاه قرار بدم هرکی خواست پیام خصوصی بده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...