رفتن به مطلب
  • 0

لیست کردن فایلهای صوتی ماننده mp3 از مموری

maya_nima_2009

سوال

با سلام خدمت دوستان گرامی ؛ من خیلی در سایتهای خارجی و ایرانی جوستجو کردم که چجوری بشه از مموری فایلهای صوتی را نمایش داد ولی بجایی نرسیدم اگر از اساتید کسی اطلاعاتی داره خواهشا توضیح بده ممنون میشم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان گرامی ؛ من خیلی در سایتهای خارجی و ایرانی جوستجو کردم که چجوری بشه از مموری فایلهای صوتی را نمایش داد ولی بجایی نرسیدم اگر از اساتید کسی اطلاعاتی داره خواهشا توضیح بده ممنون میشم.

با دستور file.listfile میتونید مسیر مشخص کنید کل فایل هاو فولدر های مسیر مشخص شده رو تو ی لیست بگیرید و بعد با ی حلقه به صورت ی تابع بازگشتی اینو بنویسید که داخل هر فولدر بشه و اطلاعات رو به لیست اضافه کنه و در نهایت بعد از جاروب کل فولدر ها ،با ی حلقه دیگه اطلاعات داخل لیستو میخونید و پسوند های فایلا رو چک کنید به این صورت که  از اول متن هر لیست رو reverse کنید بعد از بایت اول . ( دات ) رو سرچ بزنید و وقتی پیدا شد از بایت اول تا سه بایت بعدش میشه پسوندش جدا کنید اگه مطابق مثلا mp3 بود اون فایل رو به لیست نمایش فایل های صوتی منتقل کنین

البته شاید روشی ساده ای ابزاری چیزی باشه ! من اندرویدو چند روزه شروع کردم و واسه دسکتاپ به این شکل عمل میکنیم 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...