رفتن به مطلب

ارسال‌های توصیه شده

به نام خالق دوست
که هرچه داریم از اوست

آموزش Html 5 و Css 3 و wordpress

اگه دانلود برنامه به 100 تا برسه آموزش Css3 هم قرار میدم.... یعنی اماده هست ولی تنظیم و آپلود و ایناش وقت میگیره برا همین یکم وقت اضافه از شما میخواهم؟؟

دوست داری میلیونر بشی؟ خسته شدی از بیکاری؟دنبال یک روش برای پول دارشدن میگردی؟

اینجاست؟؟؟؟؟؟؟؟   ما بهترین روش را برات آماده کردیم،میگی نه؟حالا بیا جلوتر تا بفهمی؟ یکی از روش های بسیار پر درآمد اینترنت طراحی سایت میباشد،اما این کار نیازمند آموزشی کاملا جامع میباشد و دارای کلاس های بسیار پر هزینه میباشد؟؟؟؟؟؟  اما اشکال نداره راه حل تو پیش ماست،میگی نه؟حالا دوباره بیا جلوتر تا بفهمی چه خبره؟؟؟؟؟تو این برنامه براتون آموزش بصورت کاملا ویدویی و فارسی را با قیمت بسیار پایین آماده کردم البته تعریف نباشه کیفیتشم خوبه......خدایی خودت حساب کن با این مقدار اندکی که پول میدی تا اینو کاملا یاد بگیری قابل مقایسه هست با روز هایی که یک سایت طراحی میکنی و پول بسیار زیادی دریافت میکنی...بیا یک بار هم که شده تلاش خودتو بکن و ببین چجوری راه موفقیت برات باز میشه؟؟؟؟؟؟خیلی جستوجو کردم و خیلی خسته شدم تا این آموزش ها روپیدا کردم،یعنی آموزش ها بسیار بسیار روان و ساده و گویا هستند من که به راحتی طراحی یک سایت کامل رو با این آموزش ها یاد گرفتم،چون خودم علاقه بسیاری داشتم سایت طراحی کنم و پول دربیارم و  الان به دوستام که این آموزش ها رو دادم الان درآمد میلیونی داره و گفتم بهتره بزارم تو این جا تا تمام ملت ایران زمین بتونن طراحی کنند و هرکسی علاقه داره بتونه یاد بگیره و سایت طراحی کنه......

حالا این جدا بعدشو داشته باش؟؟؟؟؟؟؟؟

آموزش یک پروژه کامل طراحی رو هم براتون تهیه کردم که از نظر من خیلی جالب بود و بسیار تاثیر گذار بود............

الان دقیقا منتظر چی هستی؟؟؟؟؟؟ خب یک یا علی بلند بگو و دیگه شروع کن دیگه یک قدم بیشتر تا میلیونر شدن نداریا؟؟؟ میدونستم چون خیلیا حوصله خواندن ندارنو و تازه آموزش های متنی خیلی واضح نیست آموزش ها رو بصورت ویدیویی تهیه کردم ؟؟؟؟

دو تا برنامه هم که خودم جهت یادآوری کد ها از اون استفاده میکنم و یکی از دوستان طراحی کرده هم براتون تهیه کردم......

خب حالا بریم سراغ موضوعات برنامه: تو این مجموعه براتون آموزش Html5 و Css3 رو آماده کردم تازه آموزش سیستم مدیریت محتوای محبوب وردپرس رو هم براتون آماده کردم ، راستی اینم بصورت ویدیویی هست ... خوب از اینجا به بعد به شما بستگی داره ببینم دوست دارید میلیونر بشید یا نه؟؟؟؟ اگه دوست دارید پس یا علی

s3.jpg

s5.jpg

s6.jpg

s8.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برنامه جالبیه!

گرافیک جای کار داره!

ولی ...

ایده : ۲۰

گرافیک : ۱۸

لینم برنامه داخل بازار رو هم میزاشتین خوب میشد!

لینک ارسال

دوست عزیز اینجا کسی شرط نمیزاره که اگه 1 دانلود شد این آموزش رو میزارم اگه دوتا شد اینو میزارم

این انجمن قصد و هدفش تلاش برای حل مشکلات هم دیگه است و هیچ چشم داشتی به پول یا چیز دیگه ای نداره

ضمنا phpخیلی بهتره ولی خب در حد مبتدی html و css خوب هستن

برنامه خوبی ساختید

موفق باشید

لینک ارسال

دوست عزیز اینجا کسی شرط نمیزاره که اگه 1 دانلود شد این آموزش رو میزارم اگه دوتا شد اینو میزارم

این انجمن قصد و هدفش تلاش برای حل مشکلات هم دیگه است و هیچ چشم داشتی به پول یا چیز دیگه ای نداره

برنامه خوبی ساختید

موفق باشید

عزیز شرط نذاشتن که!

توضیحات برنامس!

خخخ

مثلا یارو میاد میگه که بعد از ۵۰۰ دانلود یک آپدیت اثتسنایی این شرط و کار بدیست؟

لینک ارسال

آخه آیفون مگه سیستم عاملش اندرویده که شما اسکرین شات تون را با آیفون گذاشتی؟!!! و همینطور اسکرین شات پایینی ش که ویندوز فون هست ؟!!!!

لینک ارسال

آخه آیفون مگه سیستم عاملش اندرویده که شما اسکرین شات تون را با آیفون گذاشتی؟!!!

و همین طور

ویندوز فون دقت رو دارید دوست عزیز اصلاح کن

لینک ارسال

سلام .

گرافیک خوبی نداره! می تونستید فلت بزنید تا خیلی خوب در بیاد ( 17 )

ایده خیلی خوبی هست! ( 19 )

اسکرین شات رو هم درست کنید .

لینک ارسال

برنامه خوبی ساختید

موفق باشید

ممنونم خیلی از راهنماییتون ممنونم

لینک ارسال

ممنونم خیلی از راهنماییتون ممنونم

خواهش امیدوارم ناراحت نشده باشید و بد برداشت نکرده باشید ولی خب css و html خیلی ساده هستند اگه php رو آموزش میدادید بهتر بود

امیدوارم موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...