رفتن به مطلب

نیاز شدید به بانک استخاره با قرآن

solmos36

ارسال‌های توصیه شده

سلام

رفقای برنامه نویس همونطور که از عنوان پیداست نیاز به بانک استخاره با قران دارم خواهشا اگر دارید دریغ نکنید یا اگر اطلاع دارید از کجا میتونم دان کنم خبرم کنید خیلی ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بسمه تعالی

بانک استخاره با قرآن آیت الله مکارم رو میگذارم

ولی باید اصول استخاره رو بدونیم

شرطش اینکه کاملا بطور تصادفی انتخاب بشن

لطفا احتیاط کنید و با سرنوشت و آبروی مردم با ساخت برنامه نامناسب بازی نکنید

سورستون رو بگذارید چک کنم اگر تاییید شد بانک رو میگذارم

لینک ارسال

دوستان بانک تعبیر خواب ندارین؟

؟!

دوست من درخواست خودتون رو باید توی یه تاپیک جدا مطرح کنید

لینک ارسال

بسمه تعالی

بانک استخاره با قرآن آیت الله مکارم رو میگذارم

ولی باید اصول استخاره رو بدونیم

شرطش اینکه کاملا بطور تصادفی انتخاب بشن

لطفا احتیاط کنید و با سرنوشت و آبروی مردم با ساخت برنامه نامناسب بازی نکنید

سورستون رو بگذارید چک کنم اگر تاییید شد بانک رو میگذارم

سلام 

من سورس فال حافظو دارم که تقریبا با این هیچ فرقی نداره

لطفا شما دیتابیسشو بدید که من سورسشو درست کنم و بزارم برای کاربران انجمن

لینک ارسال

سلام 

من سورس فال حافظو دارم که تقریبا با این هیچ فرقی نداره

لطفا شما دیتابیسشو بدید که من سورسشو درست کنم و بزارم برای کاربران انجمن

اصلا نمیتونم همچین ریسکی بکنم

استخاره با سرنوشت مردم سروکار داره 

با عرض پوزش معذورم

لینک ارسال

اصلا نمیتونم همچین ریسکی بکنم

استخاره با سرنوشت مردم سروکار داره 

با عرض پوزش معذورم

خب مگه روش خاصی داره؟

کلی برنامه توی بازار هست که میتونم روشو از اونا بگیرم.

درضمن شما دیتابیس میدید من درستش میکنم مگه کاری داره. حالا مگه میخام بزارمش توی بازار (بازار پره از این برنامه های استخاره)

لینک ارسال

خب مگه روش خاصی داره؟

کلی برنامه توی بازار هست که میتونم روشو از اونا بگیرم.

درضمن شما دیتابیس میدید من درستش میکنم مگه کاری داره. حالا مگه میخام بزارمش توی بازار (بازار پره از این برنامه های استخاره)

میل خودتونه که اشتباهی که دیگران انجام میدن شما هم ....

موفق باشید

لینک ارسال

سلام دوست گرامی 

از سایت زیر می تونین بانک قرآنی رو بگیرید 

http://www.qurandownload.com/quran-database/

و

http://www.irsanat.com/post.php?id=%202064&title=%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF%20%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B3%20%D9%82%D8%B1%D8%A2%D9%86%20%D9%88%20%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87%20%D9%82%D8%B1%D8%A2%D9%86%20&group=%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%20%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D8%AF%DB%8C%D9%86%DB%8C&sec=1

و

https://www.google.com/search?q=%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B3+%D9%82%D8%B1%D8%A2%D9%86&oq=%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B3+%D9%82%D8%B1%D8%A2%D9%86&aqs=chrome..69i57.14102j0j7&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8

و

https://www.google.com/#q=Quran-DB.zip

از لینک زیر هم می تونین استفاده کنین 

http://s6.picofile.com/file/8188271592/%D9%81%D8%A7%D9%84_%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8.rar.html

و 

http://answercenter.ir/index.php?app=forums&module=forums&section=attach&tid=6714

و

http://answercenter.ir/index.php?app=forums&module=forums&section=attach&tid=6714

دوستان توهم نزنیم کمک کنیم موفق باشید

دوست عزیز بانک استخاره ای که تو سایت گذاشته شده  منبعش کجاست

و دوست عزیزی که دیگران رو متهم به توهم میکنند بیشتر دقت کنند با برنامه هامون آینده خانواده ها رو کن فیکون نکنیم گاهی همین استخاره ای که با برنامه های شما میگه زندگی یک خانواده رو بهم میزنه و شما مسئولش خواهی بود

فافهم

لینک ارسال

دوستان عزیز تمام کنید این بحث رو.دوستمون @seyed_27 تاکیدش بر این بود که استخاره با روشی درست انجام بشه و به طور تصادفی انتخاب بشه چرا که استخاره با سرنوشت مردم سرو و کار داره و حرفشون کاملا درست بود.دوست عزیزمون @solmos36 علاقه ای به فرستادن سورس کد برنامشون نداشتند و به احتمال زیاد می خواستند بانک اطلاعاتی را داشته باشند و بعد برنامه آن را درست کنند.دوست عزیزمون @babecatdog هم لیستی از بانک های استخاره را در اختیار دوستمون قرار دادند و برای این کار نیازی به بررسی سورس نداشتند و استفاده صحیح یا غلط را بر عهده دوستمان گذاشتند.هر سه بزرگوار عقیده های متفاوتی دارند و ما در این تاپیک شاهد برخورد عقیده ها هستیم.از مدیران انجمن خواهش می کنم تاپیک را قفل کنند

لینک ارسال

برادر گرانقدر نظرات شخصی خود را در حوزه های آموزشی وارد نکنید در کامنت های خصوصی تذکر دهید فذكر ان الذكرى تنفع المؤمنين

-ولی باید اصول استخاره رو بدونیم- اگه بلدید آموزش بدید همه یاد بگیرند یک نمونه هم ارائه بدهید . 

زیبا نیست که تحصیل کردگان مغرورانه سخن بگویند-  با سرنوشت و آبروی مردم با ساخت برنامه نامناسب بازی نکنید سورستون رو بگذارید چک کنم اگر تاییید شد بانک رو میگذارم- 

ترویج اسلام کنیم نه اسلام هراسی 

شما که دایه داری می کنی در بیان کلماتت بیشتر دقت کن " فافهم " منظور شما از بیان این کلمه چیست؟ اگر معنی آن را می دانستی ...      لدفاً بیشتر مطالعه کنید 

لینک ارسال

بسمه تعالی

با سلام خدمت دوست عزیز

از تذکراتی که دادید استفاده کردم

اما اولا قصد بنده نه اسلام هراسی بود و نه فخر فروشی علمی

با عرض پوزش اگر حمل بر حدیث نفس نکنید یه رزومه ای از بنده عاصی میدم و کلامم رو عرض می کنم

مهندس کامپیوتر هستم

12 سال در حوزه علمیه درس خوندم

و کارشناس ارشد روانشناسی و مشاوره خانواده :

--------------

با این توضیح خدمت دوستان عرض می کنم متاسفانه مواردی در این اواخر شیوع پیدا کرده که با نرم افزار استخاره میگیرند .

خانواده هایی که برای مهمترین مسائل زندگی که سرنوشت یه خانواده رو رقم میزنه با دانلود یه برنامه از سایت بازار که نویسنده برنامه با هر نیتی نوشته استخاره میگیرندو تبعات بسیار بسیار سنگینی داره گاهی شاهد فروپاشی خانواده ها بودیم و هستیم

شما تا حالا شاهد گریه کردن یه بچه 3 ساله بخاطر همین اشتباه که پدر و مادر از هم جدا شدند بودید

شما شاهد ورشکستگی یک پیرمرد با عمری زحمت که با این برنامه ها استخاره گرفتند و بهش اعتماد کردند بودید

دوستان این چنین موارد هیچوقت پیش شما نمیان تا مشکلشون رو حل بکنند به امثال ما رجوع میکنند

آخرش فحش نثار ما میکنند که فلان فلان شده ها چرا شما اطلاع رسانی نکردید

بگیم دوستان میگن فخر فروشی نگیم دوستان فحش میدن

والله داستان ما شده حکایت ملا نصرالدین و پسر و الاغش. 

گناهش گردن کیه؟

دوستان  ، استخاره موضوع بسیار بسیار مهمیه که متاسفانه برای بعضی دوستان در حد یک فال گرفتن نمود پیدا کرده

اگر تذکرات بنده رو خوب مطالعه کرده باشید عرض کردم ویکی از دوستان هم اشاره کردند

دوستمون @seyed_27 تاکیدش بر این بود که استخاره با روشی درست انجام بشه و به طور تصادفی انتخاب بشه چرا که استخاره با سرنوشت مردم سرو و کار داره و حرفشون کاملا درست بو

نحوه انتخاب آیات باید کاملا تصادفی باشه لذا تابعی که برای رندمی کردن استفاده میکنید بسیار مهمه

از طرفی تعبیری که از آیات میشه نیز بسیار مهمه

یکبار یه بیسوادی مثل بنده حقیر تعبیر میکنه و یکبار یک شخصیتی مثل آیت الله جوادی آملی تعبیر میکنند

ببین تفاوت ره از کجاست تا به کجا!

اگر از کلمه فافهم استفاده کردم یک اصلاح کاملا طلبگیه که در کتابهای ما اگر موضوع بسیار مهم باشه استاد مربوطه مثل شیخ انصاری رحمت الله علیه این کلمه رو بکار میبرندو منظورشون اینه که : جای تامل دارد

و بخاطر این عرض کردم که دوستمون باهمه  توضیحاتی که دادم بازهم اصرار بر دریافت دیتابیس داشتند

این رو از ته دل عرض میکنم:

از دقت نظر دوستان واقعا خوشحال میشم

ان شاء الله تحت توجهات حضرت ولی عصر روحی فداه باشیم

اگر قصور یا تندی در کلام بنده بود بگذارید روی مراجعاتی که با خانواده ها در این موارد داشتم و شاهد از هم پاشیدگی کانون گرم خانواده ها بودم.

از دوستان خواهش می کنم دیگه بحث رو ادامه ندن و اگر سوالی داشتید بصورت خصوصی بفرمائید

یا علی

لینک ارسال

بههله بایدم ساخت برنامه استخاره با دقت انجام بش و اگ اصولی نباش واقعا گناه بزرگیه.برادر عزیزم ک نگفت نمیدم گفت سورسو بزار تا ببینم چطوریه.

منم اگ داشتم با همچی قیدی میدادم.والسلام

لینک ارسال

به نظر من برنامه استخاره بزارید بازار اصلا قبول نمیکنه !!!
چون الان برنامه استخاره تو بازار زیاد هست !

دوست عزیز بانک استخاره ای که تو سایت گذاشته شده  منبعش کجاست

منبعش برنامه های معتبره !

این دیتابیس ها برای تمرینه بیشتر وگرنه اگه میخواید استفاده کنید برای برنامه به نظر من بهتره خودتون دیتابیس درست کنید

لینک ارسال

کسی می تونه یک سورس استخاره با قرآن همراه با دیتابیس کامل قرار بده؟

دیتابیس کامل رو اگر مشکل شرعی نداشته باشه میتونید از نرم افزار استخاره آیت الله مکارم که تو سایت بازار یا سایت خودشون قرار گرفته بگیرید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...