رفتن به مطلب
  • 0

سوال در مورد موتور های بازی سازی اندروید

yoyofbi

سوال

سلام و عرض خسته نباشید

میخواستم ببینم ساخت بازی هایی مثل Harim  با چه موتور بازی سازی ساخته شده؟

و اگه میشه بصورت مختصر ارتباط موتور (unity) بازی سازی و b4a رو توضیح بدید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

من در تاپیک زیر این سوال را مطرح کردم و اساتید جواب کامل دادند لطف کنید قبل از تاپیک زدن کمی سرچ کنید

http://answercenter.ir/topic/6421-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-41148/

سلادم دوست عزیز

ببخشید سرچ کردم اما پیدا نکردم

تشکر بابت لینک

تاپیک بالا رو کامل بخون لطفا بعد جواب نگرفتی میتونی سوال بپرسی اینجا .

.

گیم میکر رو کلا به نظر من بذار کنار . اگر میخوای با برنامه نویسی باشه که برو سمت یونیتی و اگر بدون برنامه نویسی میخوای برو سمت کانستراکت معایب و مزایای هرکدوم هم نوشتم تو تاپیک بالا 

اینکه میگن کند میشه و از این حرفا زیاد حرف درستی نیست . درسته نسبت به یونیتی کم میاره ولی بهترین بازی 2 بعدی ایرانیو بردار 10 برابرش کن . کانستراکت جوابگوشه . بازی هایی مثل انگری بردو نمیدونم کات د روپ و اینجور چیزا اصلا چیزی نیست که بخواد کندش کنه من خودم یه بازی fight ای 2 بعدی ساختم با کلی انیمیشن (نیمه کارست ) روی Lg g3 و galaxy s4 و xperia z2 و iphone 4s و htc one m8 اجرا کردم به راحتی تو همشون اجرا شد ... اینکه بازی خوب از اب در بیاد یا نیاد 90 درصدش به شخص بستگی داره . چرا بازی های ایرانی که فقط 4 تا مدل تو صحنه هست رو کامپیوتر با 8 گیگ رم و سی پیو ی 7 هسته ای باید کند بیاد ولی بازی خارجی با 900 تا مدل تو صحنه باید سر کامپیوتر های 8 سال پیش بیاد ؟ چرا انگری برد روی اندروید 2 اجرا میشه ؟ خوب باید بگم اونا تخصصی کار میکنن و ایرانیا هم جز مقایسه ی مسخره بین انجین ها چیز دیگه ای بلد نیستن . 

شما هم میتونین با کانستراکت کار کنین هم یونیتی . اموزشش هم تو تاپیک بالا گفتم . اگر بازار قبول کنه انشالله یکی 2 هفته دیگه منتشر میشه . 

واقعا بابت توضیحات مفصلتون تشکر

حقیقتش من امروز گیم میکر رو نصب کردم و چندتا سورس تست کردم دیدم واقعا خیلی پیچیده و سایت خوبی برای آموزشش نیست دیدم سایت های آموزشی برای یونیتی خیلی بیشتر و بهتری هست اما با توضیحاتی که شما دادین کانستراکت رو قبل از یونیتی امتحان میکنم

یک دنیا ممنون

لینک ارسال

بله کانستراکتو قبل یونیتی امتحان کنین هروقت که دیدین نیازتون بیشتره برین سمت یونیتی . وقتی با اکشن های کانستراکت اشنا شدین میبینین سینتکس های یونیتی چقدر راحته و فقط به جای اکشن کانستراکت دارین از کد استفاده میکنین 

.

گیم میکر که خوب زیاد سخت نیست ولی از کانستراکت سخت تره . از محیطش اصلا خوشم نمیاد . و قبلا که استفاده میکردم پر از باگ بود . اصلا دیوونه میکنه ادمو . اموزش هم براش زیاده فارسی رو نمیدونم ولی انگلیسی تو یوتیوب ریخته 

موفق باشین 

لینک ارسال

نه عزیزم نمیشه بازی ساخت با گیم میکر بساز که ساده تر هم هستش

لینک ارسال

اگر میخوای این نوع بازی ها رو بسازی برو سراغ موتور گیم میکر و کانتستراک و اگر میخوای بازیت حرفه ای باشه برو سراغ یونیتی 

لینک ارسال

زبان برنامه نویسی با یونیتی یا گیم میکر چجوریه؟

راستش تو چندتا انجمن و سایت گشتم و چیزی دستگیرم نشد گفتم سوال کنم بهتره...

لینک ارسال

من در تاپیک زیر این سوال را مطرح کردم و اساتید جواب کامل دادند لطف کنید قبل از تاپیک زدن کمی سرچ کنید

http://answercenter.ir/topic/6421-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-41148/

لینک ارسال

تاپیک بالا رو کامل بخون لطفا بعد جواب نگرفتی میتونی سوال بپرسی اینجا .

.

گیم میکر رو کلا به نظر من بذار کنار . اگر میخوای با برنامه نویسی باشه که برو سمت یونیتی و اگر بدون برنامه نویسی میخوای برو سمت کانستراکت معایب و مزایای هرکدوم هم نوشتم تو تاپیک بالا 

اینکه میگن کند میشه و از این حرفا زیاد حرف درستی نیست . درسته نسبت به یونیتی کم میاره ولی بهترین بازی 2 بعدی ایرانیو بردار 10 برابرش کن . کانستراکت جوابگوشه . بازی هایی مثل انگری بردو نمیدونم کات د روپ و اینجور چیزا اصلا چیزی نیست که بخواد کندش کنه من خودم یه بازی fight ای 2 بعدی ساختم با کلی انیمیشن (نیمه کارست ) روی Lg g3 و galaxy s4 و xperia z2 و iphone 4s و htc one m8 اجرا کردم به راحتی تو همشون اجرا شد ... اینکه بازی خوب از اب در بیاد یا نیاد 90 درصدش به شخص بستگی داره . چرا بازی های ایرانی که فقط 4 تا مدل تو صحنه هست رو کامپیوتر با 8 گیگ رم و سی پیو ی 7 هسته ای باید کند بیاد ولی بازی خارجی با 900 تا مدل تو صحنه باید سر کامپیوتر های 8 سال پیش بیاد ؟ چرا انگری برد روی اندروید 2 اجرا میشه ؟ خوب باید بگم اونا تخصصی کار میکنن و ایرانیا هم جز مقایسه ی مسخره بین انجین ها چیز دیگه ای بلد نیستن . 

شما هم میتونین با کانستراکت کار کنین هم یونیتی . اموزشش هم تو تاپیک بالا گفتم . اگر بازار قبول کنه انشالله یکی 2 هفته دیگه منتشر میشه . 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...