رفتن به مطلب
  • 0

استفاده از متن متغیر بجای آیکون در استاتوس بار

ha88an

سوال

سلام دوستان :gol:

من اگه بخوام برای برنامم بجای آیکون یه متن بدم که بشه اون متن رو با کد تغییر داد باید چه کاری انجام بدم؟ تصویر زیر رو ببینید منظور منو بهتر میرسونه

ویرایش : دوستان شرمنده الان یادم اومد بجای آیکون نوتیفیکیشن اون متن متغیر رو گذاشته :D

خلاصه اینکه چجوری میتونم بجای آیکون نوتیفیکیشن یه متن قابل تغییر رو بذارم؟

96990325695742907115.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

منظورتون یه برنامه شبیه به باد صبا است ؟ فکر نمی کنم ربطی ب متن داشته باشه ایکون ها به ترتیب در res کپی میکنی و میگی هر روز از یه آیکون دیگه استفاده کنه ... ایکون های نوتیفیکیشن رو باید در پوشه ایی که آیکون خوده برنامه هست بریزی و به ترتیب نامگذاری کنی...

لینک ارسال

منظورتون یه برنامه شبیه به باد صبا است ؟ فکر نمی کنم ربطی ب متن داشته باشه ایکون ها به ترتیب در res کپی میکنی و میگی هر روز از یه آیکون دیگه استفاده کنه ... ایکون های نوتیفیکیشن رو باید در پوشه ایی که آیکون خوده برنامه هست بریزی و به ترتیب نامگذاری کنی...

حالا این تصویر ک گذاشتم هیچی

یه برنامه دیگه بود هر سه ثانیه آیکون رفرش میشد که در واقع یه متن بود که یه عدد 4 رقمی رو نشون میدادو مطمئنا کار عاقلانه ای نیست ک 9999 تصویر بسازیم برای نمایش یه عدد 4 رقمی

راه دیگه ای به ذهنتون نمیرسه؟

لینک ارسال

بحث جالبیه تا حالا بهش فک نکرده بودم

نمیشه خود برنامه عکسارو بسازه ؟ مثلا بجای 9999 تا آیکون 10 تا آیکون باشه خودش تولید کنه 9999 تارو ؟

لینک ارسال

بحث جالبیه تا حالا بهش فک نکرده بودم

نمیشه خود برنامه عکسارو بسازه ؟ مثلا بجای 9999 تا آیکون 10 تا آیکون باشه خودش تولید کنه 9999 تارو ؟

اگه درست کنه ک دم برنامه گرم چ بهتر کار ساده تر میشه :ok:

همون برنامه ک گفتم عدد میذاره بجای آیکون الان با برنامه winrar بازش کردم میبینم مردک بیکار نشسته 9999 تا عکس درسته کرده :oops: :oops: :oops:  یعنی به ازای هر عدد یه عکس :S

لینک ارسال

اگه درست کنه ک دم برنامه گرم چ بهتر کار ساده تر میشه :ok:

همون برنامه ک گفتم عدد میذاره بجای آیکون الان با برنامه winrar بازش کردم میبینم مردک بیکار نشسته 9999 تا عکس درسته کرده :oops: :oops: :oops:  یعنی به ازای هر عدد یه عکس :S

تو اکتیویتی میشه ساخت ولی تو سرویس نمیدونم بشه یا نه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...