رفتن به مطلب

هشدار به توسعه دهندگان برای انتشار برنامه

امین پوراباذری

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان الگوریتم های بازار مشکل پیدا کرده به هیچ وجه تا درست نشده برنامه منتشر نکنید حاصل دوماه کار کرد را امشب منتشر کردم ولی کلی مشکل داخلش پیدا شده داخل برنامه نه داخل انتشار برنامه توسط بازار از آیکون گرفته تا چیزای دیگه گفتم بقیه دوستان این اشتباه نکنن

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جالبه. دیروز هم کندو ایراد داشت من رفتم تو پنل کاربری یکی دیگه. یه بازی ساخته بود به اسم فک کنم اسکندر جامپ!! و یکی هم فک کنم هک کلش بود!! حالا خدا میدونه پنل خودم که 14 تا برنامه داره دست کی بود  :oops:  من از پنل کلا خارج شدم. میدونم یه توسعه دهنده چی میکشه تا برنامش آماده بشه. دم خودم گرم . برم یه نوشابه واسه خودم باز کنم. 

قالوووووپ . پپپپپپپسسسسسسسسسسسسس

اه اه همش ریخت رو لباسام که 

راستی مواظب نام کاربری و رمز عبورهاتون هم باشین. جدیدا با ترفند ایمیلی، از طرف بازار مبنی بر اینکه رمزتون رو عوض کنین، میخوان نام کاربری و پسوورد رو بدست بیارن. نمیدونم به چه دردشون میخوره ولی خوب کار از محکم کاری عیب نمیکنه 

لینک ارسال

بگذارید مشکلات بازار حل شه حداقل یه روز صبر کنید در نمایش آیکون اسکرین شات ها و چیزهای دیگه مشکل پیدا شده

لینک ارسال

خب از کجا معلوم که این اتفاق فقط برای شما نیفتاده باشه ؟

با بازار مکاتبه کنید و بعد بگید

و فکر کنم اگه موضوع مهمی بود خود بازار اطلاع میداد

یا حداقل مث امروز میزد مشکل فنی و از ورود جلوگیری میکرد

حتما حل شده که پنل باز شده دیگه

لینک ارسال

نه داداش برای دیگران هم همین مشکلات  پیش آمده من چک کردم بهرحال خودتون هم می تونید امتحان کنید تا مطمعن بشید ولی ریسکش بالایه

لینک ارسال

شما برنامه حسابداری شخصی پرهام  تازه منتشر شده ببینید آیکونش چطور بازار نشون داده

لینک ارسال

آره آیکون برنامه من هم اطرافش مشکی شده

یعنی اشکال از سایز و کیفیت آیکن نیست ؟

لینک ارسال

آره آیکون برنامه من هم اطرافش مشکی شده

یعنی اشکال از سایز و کیفیت آیکن نیست ؟

نه اشکال در بازار هست من یکی از برنامه ها هم آپدیت زدم همین جورشده 

لینک ارسال

دوست عزیز فکر نکنم مشکلی باشه

ایکون ها هم خیلی وقته این طوریه.

مخصوصا برای عکس هایی که قسمت زیادی ترنس پرنت دارند و همچنین کم حجم شدن .

مشکل هم بخاطر اینه که به صورت اتوماتیک وقتی عکس را اپلود میکنیم سایت بازار اونو به سایز های مختلف تبدیل میکنه و این تبدیل باعث خرابی عکس میشه.

---------------------

درمورد کندو هم بگم که اونم از روز اول خراب بود و شاید 20 بار شده توی پروفایل های مردم رفته باشم خخخخ

مایکت هم همین طوره البته مایکت یکم کمتر این اتفاق می افته

البته فکر هم نکنید که وارد پروفایل کسی دیگه که میشد میتونید کاری بکنید چون وقتی صفحه را از اول بیارید دسترسی ها چک میشه و دوباره پوروفایل خودتون میاد .

لینک ارسال

دوست عزیز فکر نکنم مشکلی باشه

ایکون ها هم خیلی وقته این طوریه.

مخصوصا برای عکس هایی که قسمت زیادی ترنس پرنت دارند و همچنین کم حجم شدن .

مشکل هم بخاطر اینه که به صورت اتوماتیک وقتی عکس را اپلود میکنیم سایت بازار اونو به سایز های مختلف تبدیل میکنه و این تبدیل باعث خرابی عکس میشه.

---------------------

درمورد کندو هم بگم که اونم از روز اول خراب بود و شاید 20 بار شده توی پروفایل های مردم رفته باشم خخخخ

مایکت هم همین طوره البته مایکت یکم کمتر این اتفاق می افته

البته فکر هم نکنید که وارد پروفایل کسی دیگه که میشد میتونید کاری بکنید چون وقتی صفحه را از اول بیارید دسترسی ها چک میشه و دوباره پوروفایل خودتون میاد .

نه اونو میدونم این یه مشکل دیگه هست اسکرین شات ها هم مشکل دارن فکر کنم برای کسایی این مشکل هست که آیکون واسکرین شات ها را از چند روز پیش آپلود کردن و روی انتشار دستی بوده 

لینک ارسال

امروز صبح پنل توسعه دهندگان بازار برام باز نشد.اشکال فنی داشت.خود وبسایت این پیام رو میداد.ولی زود درست شد./

Sent from my D2302 using Tapatalk

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...