رفتن به مطلب
  • 0

ثبت نشدن کلیک ها در عدد(مشکل از عدد)

امین پوراباذری

سوال

سلام دوستان من برنامه جدید منتشر کردم داخل بازار ولی کلیک ها را عدد ثبت نمی کنه 700 هزار تا هم پوش براش گرفتم ماندم چکار کنم هیچ مشکلی هم در کد نویسیش نیست برنامه هم تایید شده تبلیغات داخل برنامه نمایش داده میشه از طرفی الگوریتم های بازار هم ریخته برهم کلی مشکل ایجاد شده با این حساب همین اول کار هنوز برنامه منتشر نشده 300 هزار تومان ضرر کردم تا بعد به نظر شما چکار کنم این بازار هم دیگه داره شورشو در میاره

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

دیروز (شنبه 21 شهریور) هم مثل اینکه آمار کلیک عدد قات زده بود. برای پنل عدد شما هم همچین مشکلی بوجود اومده؟ :roomNemishe:

لینک ارسال

کلا دیگه همه چی ریخته بهم الان بهترین برنامه که قبلا پولیش 100000 تا دانلود می شد اما الان یه برنامه رایگان توپ می دی طی چند روز به زور 800 تا دانلود می شه واس شما هم اینطوریه؟

من قبلا روزی 10 تا 30 هزار تومن گیرم میومد از عدد اما الان روزی خودشو بکشه به 5 هزار تومن نمی رسه افتظاح شده

این سایت هم که کلا به هم ریخته هم می گه بخاطر فشار زیاد باز نمی شه اه :dance::@

لینک ارسال

اقا این عدد می یاد کلیک های الکی رو حذف می کنه

کلیک های الکی هم حتما روزهای قبل بودند.ولی آمار هفته پیش تا جمعه، روزانه برای پنل عدد 700 تا بود ، ولی دیروز روی 150 اومد .

لینک ارسال

سلام.

مشکل از برنامه شما هست یا هم کاربرا کلیک نمی کنن..

اتفاقا چد روزه کلیک ها زیاد شده.

من قبلا روزی 30 تا بوده الان شده 100 تا 90 تا ...

لینک ارسال

سلام.

مشکل از برنامه شما هست یا هم کاربرا کلیک نمی کنن..

اتفاقا چد روزه کلیک ها زیاد شده.

من قبلا روزی 30 تا بوده الان شده 100 تا 90 تا ...

نه داداش دیگه یه عدد داخل برنامه گذاشتن بلدیم چطور برنامه های قبلی ثبت میشه این ثبت نمیشه کلیک هم من کلیک کردم رو تبلیغات ثبت نمیشه همون قبلی ها هم من تست کردم بشدت آمار کلیک ها آمده پایین یکی ثبت میکنن چند تا ثبت نمی کنن از روزی 1700 تا رسیدم به 700 تا 

لینک ارسال

من به تبلیغات عدد ایمیل فرستادم و موضوع رو بهشون گفتم. دوستان؛شما هم ایمیل بزنید و از مسولین عدد بخواهید که موضوع رو بررسی کنند.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...