رفتن به مطلب
  • 0

اعلام یه پیغام در ناتیفیکیشن در وقت معین

alireza_066

سوال

دوستان چطوری میشه کاری کرد که تا زمانی که اپ روی گوشی نصبه هر روز روی یه ساعت مشخص یه ناتیفیکیشن بیاد و کاربر وقتی روش کلیک کرد یه بخش از برنامه باز شه 

میشه توضیح بدید چطور میشه این کار رو کرد یا اگه سورس داشتید بزارید . مرسی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

از طریق Service Module به راحتی میشه این عمل رو انجام داد

البته اگه میخواهید همیشه این عمل تکرار بشه باید StartAtBoot رو هم True قرار بدید که باید دلیل قانع کننده ای برای این کار داشته باشید

که بازار قبول کنه :)

لینک ارسال

درود

از طریق Service Module به راحتی میشه این عمل رو انجام داد

البته اگه میخواهید همیشه این عمل تکرار بشه باید StartAtBoot رو هم True قرار بدید که باید دلیل قانع کننده ای برای این کار داشته باشید

که بازار قبول کنه :)

میخوام به مدت 30 روز انجام بشه 

استاد ایزدی میشه بگید کدنویسیش چطوره ؟ 

لینک ارسال

کد نویسی خاصی نداره

توی سرویس یک تایمر یا thread یا امثالهم ایجاد کنید و زمان رو بگیرید و شرط بزارید که اگه  ساعت برابر با فلان بود این کار رو انجام بده

اگه هم میخواهید 30 روز انجام بشه یک مقدار عددی رو از 0 شروع کنید و با اولین نمایش به 1 تغییر بدید و ذخیره سازی کنید

در دفعات بعد مقدارش رو تک تک اضافه کنید تا به 30 برسه !

آموزش های مربوط به کار با سرویس توی انجمن هست . جست و جو کنید پیدا میکنید روش کار با سرویس رو. بسیار آسونه !

لینک ارسال

کد نویسی خاصی نداره

توی سرویس یک تایمر یا thread یا امثالهم ایجاد کنید و زمان رو بگیرید و شرط بزارید که اگه  ساعت برابر با فلان بود این کار رو انجام بده

اگه هم میخواهید 30 روز انجام بشه یک مقدار عددی رو از 0 شروع کنید و با اولین نمایش به 1 تغییر بدید و ذخیره سازی کنید

آموزش های مربوط به کار با سرویس توی انجمن هست . جست و جو کنید پیدا میکنید روش کار با سرویس رو. بسیار آسونه !

مرسی استاد بابت راهنمایی 

قسمت یک رو که گفتید حل کردم ساعت رو میگیرم پیغام رو میدم

فقط من تا حالا 

به قسمت دوم بر نخوردم میشه واضح تر بم بگید ممنون میشم

لینک ارسال

کد نویسی خاصی نداره

بابت اسپم عذر میخوام اما نیازه شدید به راهنماییتون دارم در قسمت دوم که گفتید روز رو حساب کنم

لینک ارسال

بابت اسپم عذر میخوام اما نیازه شدید به راهنماییتون دارم در قسمت دوم که گفتید روز رو حساب کنم

یک File.WriteString کنید و مقدار اولیه که 0 هست رو ذخیره کنید

بعدش همون رو ReadString کنید توی Service ... و مقدارش که 0 هست رو میخونید و برابر یک متغیر از نوع int قرار میدید

بعدش که ساعت اون روز رسید و Notification رو اجرا کردید بیایید اون int که تعریف کردید رو بعلاوه 1 کنید تا از 0 بشه 1

بعدش مقدار جدید رو File.WriteString کنید

حالا مقدار 1 رو داریم

سری بعد این عمل تکرار میشه تا برسه به 30 !

شرط میزارید که زمانی که اون متغیر برابر یا بزرگتر از 30 بود

دیگه Notification نشون نده !

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...