رفتن به مطلب
  • 0

چطور دوتا اکتیویتی را هم زمان ببندم؟

qasem

سوال

سلام دوستان همانطور که در عکس زیر مشاهده میکنید من سه تا اکتیویتی دارم(menu,zirmenu,matn) من از اکتیویتی menu به zirmenu و از zirmenu به matn میرم. حالا میخوام توی اکتیویتی matn یه دکمه ای قرار بدم که کاربر بتونه با زدن آن مستقیم بیاد توی اکتیویتی menu ، تا اینجا مشکلی نیست. مشکل اینجاست که من اگه چند بار این عمل را تکرار کنم یعنی از menu به zirmenu و بعد به matn برم و از matn مستقیم به menu بیام و بخوام از برنامه خارج بشم برنامه ارور میده!!

من میخوام وقتی از matn خواستم به menu بیام هم اکتیویتی matn وهم اکتیویتی zirmenu با هم بسته بشه چیکار باید بکنم؟

21.png

متشکرم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

!وقتی تو زیر منوست میخواد بره به متن اکتیویتی رو فینیش کن

تو رویداد دکمه ت که اکتیویتی متن هست بازم اکتیویتی رو فینیش کن

حالا تو اکتیویتی متن بیا ساب زیرو بذار و هندل کن دکمه بکو

Activity_KeyPress

چک کن اگه بک زده شده بود اکتیویتی متن فینیش و زیر متن استارت شه

نباس مشکلی داشته باشه

لینک ارسال

متشکرم ، طبق دستورالعمل شما پیش رفتم، الان برنامه ارور نمیده ولی باز هم اگه بخوام از برنامه خارج بشم بار اول نمیشه یعنی هر چند باری که از menu  به zirmenu و به  matn رفته باشم باید یکی یکی همه اون اکتیویتی ها جداگانه بسته بشن و بعد از بسته شدن اونها از برنامه خارج میشه.

یعنی همون بار اول که دکمه خروج را بزنیم از برنامه خارج نمیشه؟!!

لینک ارسال

درود

لطفا نمونه سورس از کاری که انجام دادید قرار بدید

شما وقتی Activity.Finish میکنید دیگه نباید وارد اون Activity بشه ! مگه اینکه جایی رو اشتباه رفته باشید ...

لینک ارسال

سلام دوستان با finish کردن اکتیویتی menu قبل از رفتن به zirmenu و استفاده از activiy-keypress برای برگشتن به  menu مشکل حل شد. یعنی همون فرایند بالا را برای اکتیویتی menu هم انجام دادم و مشکل حل شد.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...