رفتن به مطلب
  • 0

تبدیل آیتم های دیزاینر به متریال

MahdiHD

سوال

سلام به همه دوستان

من با appcombat آشنایی دارم و فایل های مورد نیاز اون رو دارم و با نحوه راه اندازی اون آشنا هستم.حالا می خواهم spinner , seekbar , msgbox و توست مسیج  رو به طرح متریال روشن در بیارم!ولی در اینترنت زیاد سرچ کردم و نمونه های مختلف رو دانلود کردم ولی نتونستم به نتیجه مطلوبم برسم.در واقع من می خوام این کار رو انجام بدهم بدون این که ActionBarActivity به برنامه اضافه بکنم.دوستان می تونند در این مورد من رو راهنمایی کنند؟سورس ، تکه کد یا آموزش؟فقط لطف کنند به صورت تئوری توضیح ندهند توضیح همراه با کد باشد :gol: یک دنیا ممنون و متشکر :gol:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

14 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

الان حدود دوازده ساعت گذشته است و این یک اسپم نیست!از دوستان اگر کسی راه حل دارند لطف کنند معرفی کنند بسیار ممنون

لینک ارسال

برای Material کردن ویو ها باید یک CustomView در دیزاینر ایجاد کنید و Type اون رو برابر با مثلا Button یا SeekBar قرار بدید.

( البته کتابخانه AppCompat رو هم تیک بزنید! )

برای متریال کردن msgbox ها باید از کتابخانه MaterialDialog استفاده کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

متریال کردن ویو ها را لطف می کنید کمی بیش تر توضیح بدید؟توضیح درباره کد های اکتیویتی و دیزاینر؟نحوه کار به چه شکل است؟

لینک ارسال

شما کتابخونه appcombat  که فعال کنید و از دیزاینر کاستوم ویو اضافه کنید و از پروپرتیس کاستوم ویو پیدا کنید و ویو خودتون تبدیل به هر ویوی که خواستید بکنید و بعد از اون تعیرفش کنید و بعد استفاده

لینک ارسال

من دانلود و راه اندازی کردم.لیست آیتم های این کتابخانه را نگاه کردم ولی ویو متریال spinner , seekbar را متاسفانه نداشت.

لینک ارسال

الان حدود دوازده ساعت گذشته است و این یک اسپم نیست!لطف می کنید یک نمونه برایMaterialDialog آپلود کنید آقا مهران کتابخونه رو آپلود کردند ولی گفتند کار باهاش کمی سخته آقا مهران وقتی بگویند کار با کتابخونه ای سخته حتما به نمونه نیاز داره حتما!راستی کتابخونه ای که برای SeekBar معرفی کردید برای سفارشی سازی هست نه تبدیل به متریال!من درخواست SeekBar رو دارم.

لینک ارسال

الان حدود دوازده ساعت گذشته است و این یک اسپم نیست!از دوستان کسی برای حل مشکل راه حلی ندارد؟

لینک ارسال

الان حدود دوازده ساعت گذشته است و این یک اسپم نیست!از دوستان کسی برای حل مشکل راه حلی ندارد؟

برای متریال کردن SeekBar باید از کتابخانه ICOSSeekBar استفاده کنید!

Spinner رو هم فکر کنم اگر همون معمولی رو اضافه کنید خودش متریال می شه!

موفق باشید

لینک ارسال

لطف می کنید  یک نمونه برایMaterialDialog آپلود کنید آقا مهران کتابخونه رو آپلود کردند ولی گفتند کار باهاش کمی سخته آقا مهران وقتی بگویند کار با کتابخونه ای سخته حتما به نمونه نیاز داره حتما!راستی کتابخونه ای که برای SeekBar معرفی کردید برای سفارشی سازی هست نه تبدیل به متریال!من درخواست SeekBar رو دارم.

لینک ارسال

سلام.اگه از icosSeekbar استفاده کنیم نمیشه اونو به متریال تبدیل کرد چون شکل و شمایل سیک بار رو باید با ایکون تغییر داد.برای استفاده از سیک بار متریال فکر کنم یه کتابخونه مخصوص باشه

لینک ارسال

الان حدود دوازده ساعت گذشته است و این یک اسپم نیست!لطف می کنید یک نمونه برایMaterialDialog آپلود کنید آقا مهران کتابخونه رو آپلود کردند ولی گفتند کار باهاش کمی سخته آقا مهران وقتی بگویند کار با کتابخونه ای سخته حتما به نمونه نیاز داره حتما!راستی کتابخونه ای که برای SeekBar معرفی کردید برای سفارشی سازی هست نه تبدیل به متریال!من درخواست SeekBar رو دارم.

سلام

خوب می تونید خودتون عکس رو به صورت متریال طراحی کنید و سیک بار سفارشی کنید !

لینک ارسال

انیمیشن ها را چه کنم؟مطمئنا این روش این کار نیست.راستی نمونه برای کتابخانه ذکر شده چه شد؟

لینک ارسال

MaterialDialog

دمو

https://www.dropbox.com/s/w8l5b67e17qch7g/MSMaterialDialogs.apk?dl=0

کتابخانه + سمپل + ریسورس

https://www.dropbox.com/sh/iu9umo98s6wr86h/AAD3JkLtQri-vFR5gqnaf8FQa?dl=0

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...