رفتن به مطلب

از مدیر سایت(اقای ایزدی) یه درخواست دارم؟

amir222555

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه مخصوصا اقای ایزدی دوست داشتنی یه درخواست دارم (نه تنها از اقای ایزدی بلکه از تمام مدیران سایت ) ازت پایین سایت شما یه قسمت با نام اموزش Php , Html  گذاشتید ولی به نظرم یه جاش ناقصه حالا کجا ؟ 

به نظرم زبان php الان در طراحی وب یکم سخته و خیلی توی طراحی وب کاربرد نداره حالا چرا ؟ چون زبان های بهتری به جاش اومدن ( HTML 5 ,Css 3,Asp,Asp.net,Java script)

حالا پیشنهاد من اینه که اموزش php رو از سایت بردارید و به جاش اموزش زبان Css رو بذارید و همچنین java script رو دلیلشم اینه که ترکیب html ,css , java script 

میتونه یه برنامه اندرویدی فوق العاده رو ایجاد کنه ( اگر یکم خلاقیت داشته باشیم ) 

بنده خودم هم میتونم جزء تدریس کننده های زبان شیرین Css باشم 

اگر دوست داشتید میتونید قسمت Php رو حذف نکنید چون ممکنه زحمت دوستان بر باد بره ولی لطفا خواهشا اگر امکانش هست قسمت اموزش Css با Java script رو اضافه کنید 

من حرفم رو زدم ببخشید یکم طولانی شد (اونایی که موافقن این مطلب هستن در این صفحه کامنت بذارن)

اقای ایزدی بزرگ امیدوارم به حرف ما فقیر و فقرا گوش بدی  :D  :D  :oops:  :oops:  :D  :D  :D

خدا نگه دار 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به همه مخصوصا اقای ایزدی دوست داشتنی یه درخواست دارم (نه تنها از اقای ایزدی بلکه از تمام مدیران سایت ) ازت پایین سایت شما یه قسمت با نام اموزش Php , Html  گذاشتید ولی به نظرم یه جاش ناقصه حالا کجا ؟ 

به نظرم زبان php الان در طراحی وب یکم قدیمی شده حالا چرا ؟ چون زبان های بهتری به جاش اومدن ( HTML 5 ,Css 3,Asp,Asp.net,Java script)

حالا پیشنهاد من اینه که اموزش php رو از سایت بردارید و به جاش اموزش زبان Css رو بذارید و همچنین java script رو دلیلشم اینه که ترکیب html ,css , java script 

میتونه یه برنامه اندرویدی فوق العاده رو ایجاد کنه ( اگر یکم خلاقیت داشته باشیم ) 

بنده خودم هم میتونم جزء تدریس کننده های زبان شیرین Css باشم 

اگر دوست داشتید میتونید قسمت Php رو حذف نکنید چون ممکنه زحمت دوستان بر باد بره ولی لطفا خواهشا اگر امکانش هست قسمت اموزش Css با Java script رو اضافه کنید 

من حرفم رو زدم ببخشید یکم طولانی شد (اونایی که موافقن این مطلب هستن در این صفحه کامنت بذارن)

اقای ایزدی بزرگ امیدوارم به حرف ما فقیر و فقرا گوش بدی  :D  :D  :oops:  :oops:  :D  :D  :D

خدا نگه دار 

دوست عزیز پیشنهاد خوبیه ولی بزودی انجمن تغییرات زیادی خواهد کرد که احتمال اضافه شدن بخش های زیادی به انجمن هس اگه شما میتونید پشتیبانی بخش هایی که گفتین بر عهده بگیرین به ایمیل انجمن یه ایمیل بدین و بگین تا تو تغیراتی که میدیم اعمال کنیم

لینک ارسال

سلام

عزیزم یک اینکه بنظرم زبان PHP قدیمی نشده

و دو اینکه شما میتونستید این حرفتون رو از طریق اسکایپ یا پیام خصوصی و یا ... بهشون برسونید

و سه اینکه خدانگهدار

لینک ارسال

خخخخخخخخخخخخ 

این میگه php قدیمی شده خخخخخخخخخخخخخ

:oops:  :oops:  :oops:  :oops:

وای مردم از خنده 

/

اقای عزیز شما درباره php اطلاعات داری ؟ 

درباره کدوم ورژن php صحبت میکنی ؟

خخخخخخخ  :oops:

خیلی با حالی 

لینک ارسال

خخخخخخخخخخخخ 

این میگه php قدیمی شده خخخخخخخخخخخخخ

:oops:  :oops:  :oops:  :oops:

وای مردم از خنده 

/

اقای عزیز شما درباره php اطلاعات داری ؟ 

درباره کدوم ورژن php صحبت میکنی ؟

خخخخخخخ  :oops:

خیلی با حالی 

نه داداش من دلیل دارم که میگم با یه طراح حرفه ای سایت که صحبت میکردم میگفت php به یکم زبان سختیه و در مقابل css , java , Html کاربرد کمتری داره و خیلی بدرد طراحی وب نمیخوره از بردن کلمه قدیمی عذر خواهی میکنم اشتباه لپی بود 

لینک ارسال

نه داداش من دلیل دارم که میگم با یه طراح حرفه ای سایت که صحبت میکردم میگفت php به یکم زبان سختیه و در مقابل css , java , Html کاربرد کمتری داره و خیلی بدرد طراحی وب نمیخوره از بردن کلمه قدیمی عذر خواهی میکنم اشتباه لپی بود 

عزیزم برو به زندگیت برس به طراحی وب کاری نداشته باش  :crazy:

لینک ارسال

تشکر بابت نظرتون

اما بنده به جرات میتونم بگم یک برنامه نویس اندروید اگه php بلد نباشه کارش تمومه

تمام برنامه های آنلاین مثل آپارات و بازار و شیپور و دیوار و ... با php کار میکنن :fekr:

php زبان فوق العاده مهمی هست که حتما باید دوستان اون رو یاد بگیرین

لینک ارسال

یعنی چی php قدیمیه!!!!!

نه واقعا

فعلا php بهترینه و هر روز آموزش های زیادی ازش درست میشه

سایتای زیادی باهاش ساخته میشند

CSS خیلی آسونه و فک نکنم مفید باشه دیگه چه برسه به HTML ولی java script و همین طور ASP.NET هم خیلی خوب هستند

موفق باشیــــــــــــــــــــــــــــــــــد

لینک ارسال

تمام نظرات دوستان به دردم خورد حالا ما کاری به php نداریم لطفا به سایتتون قسمت اموزش css هم اضافه کنید (خواسته من همینه ممنون میشم )

لینک ارسال

سلام

دوستان بنده اطلاعات زیادی ندارم توی زمینه تحت وب.

ولی مقایسه کردن فک نکنم درست باشه.

PHP  سمت سرور هستش و بسیار مفید و کاربردی.اینکه قدیمی هستش فک نکنم واژه درستی باشه.

سخت بودن واسه یک برنامه نویس فک نکنم بازم واژه درستی باشه.چیزی که مهمه هدف ماست.بنده وقتی هدفی داشته باشم باید سختی رو متحمل باشم و به این موارد توجهی نداشته باشیم.

خیلیا میگن PHP  بهتره یا ASP ?  خب این موضوع ماها نمیتونیم تشخیص بدیم و واقعا این موضوع رو سایت های مرجع میتونن تشخیص بدن.

به نظر من خوبه که هرچی نیازمونه یاد بگیریم و سعی به پیدا کردن تفاوتشون نباشیم.چون اگه کارایی پایینی داشته باشه هیچوقت سایت های مرجع امورشی نمیومدن اموزش بدن و خیلی از سرور هارو باهاش طراحی کنن

در کل خوبه که یاد بگیرید و سعی کنید به دنبال این باشید که به نسبت هدفتون ازش استفاده کنید.بنده در حد آندروید سعی دارم یاد بگیرم و بتونم بهترین استفاده رو ببرم.

در کل الان صاحب نطر زیاده و خوبه که از پیشنهادات استفاده کرد ولی خب بهتره از تجربیات استفاده کنیم تا اینکه به دنبال تفاوت ها باشیم.

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

دوستان بنده اطلاعات زیادی ندارم توی زمینه تحت وب.

ولی مقایسه کردن فک نکنم درست باشه.

PHP  سمت سرور هستش و بسیار مفید و کاربردی.اینکه قدیمی هستش فک نکنم واژه درستی باشه.

سخت بودن واسه یک برنامه نویس فک نکنم بازم واژه درستی باشه.چیزی که مهمه هدف ماست.بنده وقتی هدفی داشته باشم باید سختی رو متحمل باشم و به این موارد توجهی نداشته باشیم.

خیلیا میگن PHP  بهتره یا ASP ?  خب این موضوع ماها نمیتونیم تشخیص بدیم و واقعا این موضوع رو سایت های مرجع میتونن تشخیص بدن.

به نظر من خوبه که هرچی نیازمونه یاد بگیریم و سعی به پیدا کردن تفاوتشون نباشیم.چون اگه کارایی پایینی داشته باشه هیچوقت سایت های مرجع امورشی نمیومدن اموزش بدن و خیلی از سرور هارو باهاش طراحی کنن

در کل خوبه که یاد بگیرید و سعی کنید به دنبال این باشید که به نسبت هدفتون ازش استفاده کنید.بنده در حد آندروید سعی دارم یاد بگیرم و بتونم بهترین استفاده رو ببرم.

در کل الان صاحب نطر زیاده و خوبه که از پیشنهادات استفاده کرد ولی خب بهتره از تجربیات استفاده کنیم تا اینکه به دنبال تفاوت ها باشیم.

موفق باشید

واقعا لذت بردم از بیانت اقا مجید بنده قبول دارم که به کار بردن واژه ی قدیمی درست نبود ولی خواستم یه نظری بدم که اگر Css هم اموزش داشته باشه تو این انجمن بد نیست اصلا کاشکی حرفی از php نزده بودم !!!!!!! 

لینک ارسال

از سخنان اقا مجید ممنونم

دوست عزیز ما دشمنت نیستیم که لج کنیم بگیم نه فقط PHP بله شما هر زبانی بلد باشی به دردت میخوره حتی اگه بی ربط باشه

هر چقدر از زبان های وب بلد باشی پیشرفت بیشتری داری درسته؟

از اقای ایزدی میخوام که زبان های جدید تری در وب اضافه کنه

لینک ارسال

واقعا لذت بردم از بیانت اقا مجید بنده قبول دارم که به کار بردن واژه ی قدیمی درست نبود ولی خواستم یه نظری بدم که اگر Css هم اموزش داشته باشه تو این انجمن بد نیست اصلا کاشکی حرفی از php نزده بودم !!!!!!! 

قطعا اقای ایزدی با این موضوع مخالف نیستن و دوست دارن انجمن بار علمی و تنوع در زمینه های مهم رو داشته باشه.

در کل اقای ایزدی عزیز تصمیماتی رو در این باره میگیرن.بنده هم که از خیلی دوست دارم یاد بگیرم و تا حالا دنبالش نبودم و خوبه که توی همین انجمن بتونیم این علمو فرا بگیریم.

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

زبان php با css اصلا قابل مقایسه نیست!!!!!!!

اصلا کاربردشون زمین تا آسمون با هم فرق می کنه! یکیشون سرور سایده یکیشون کلاینت ساید!

مثل این که بگین تو مدرسه ریاضی درس ندن به جاش فیزیک درس بدن!

لینک ارسال

به نظر من هر دو باشن بهتره

توی مدرسه میگن

ریاضی

علوم

فارسی

ورزش

و ....

نمیگن فقط یه درس اونم مثلا ریاضی

اینجا هم خوبه از همه زبانهای برنامه نویسی آموزش داده بشه

ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...