رفتن به مطلب
  • 0

محدود کردن دیتابیس با پرداخت درون برنامه ای

mortezasaidi

سوال

با سلام

در ابتدا از کلیه دوستانی که در تاپیک شرکت می کنند تشکر می کنم

و اما بعد ...

دوستان من یک دیتابیس دارم با 200 ردیف (همون id )

که در چهار دسته این ردیف ها را قرار دادم یعنی هر مطلب در یک دسته مشخص قرار می گیرد

حالا سوال من اینجاست که من می خواهم از ردیف 200 به بعد مطالبم به به صورت پولی در اختیار کاربر قرار بدهم  یعنی کاربر وقتی که بر روی مطلبی که در دیتابیس در ردیف 201 است کلیک کرد پنجره بازار باز شود و الی اخر

" کتابخانه بازار را هم دارم "

دوستان می شود راهنمایی کنید . ممنون می شوم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود بنده یه اموزش ساده در این باره درست کردم (بدون نیاز به محدودیت از طریق دیتابیس میباشید) شاید به دردتون خورد :

http://answercenter.ir/topic/7312-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A2%DB%8C%D8%AA%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7/

موفق باشید

لینک ارسال

درود بنده یه اموزش ساده در این باره درست کردم (بدون نیاز به محدودیت از طریق دیتابیس میباشید) شاید به دردتون خورد :

http://answercenter.ir/topic/7312-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A2%DB%8C%D8%AA%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7/

موفق باشید

ممنون مهندس

لطفا اگر می شود یک نگاه به کد های بالای من بینداز من در دیستابیس یک ستون ساختم به نام : kharid اگر برابر با : 1 باشد مطلب باز است وگرنه مطلب می رود برای پراخت

ولی یک خطا می دهد در هنگامی که کاربر در فهرست بر روی مطالب کلیک می کنید و ان هم

java.lang.NumberFormatException: Invalid double: "مطلب 2"

است

اگر لطف کنید و این گونه برایم توضیح بدهید ممنونتان می شوم :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol:

لینک ارسال

من یه بار واسه محدود کردن لیست ویو از این کد استفاده کردم و خوب جواب داد

البته توی کد من میومد یه فایل درست می کرد و در صورت وجود اون فایل میومد کارش رو انجام می داد ( مبتی هستش ) ولی خوب شما می تونید جای اون از شرط خودتون استفاده کنید

و من بهش گفتم که فقط ده آیتم اول رو نمایش بده و واسه بقیه بزن باید پرداخت صورت بگیره

Sub ListView1_ItemClick (Position As Int, Value As Object)

If (Position>9) And (File.Exists(File.DirInternal,("***.txt") =False Then
    Msgbox("نیاز به فعال سازی کامل برنامه","توجه")
    Else
    Main.khandan=Value
    StartActivity(khandanmatn)
    End If

End Sub
لینک ارسال

من یه بار واسه محدود کردن لیست ویو از این کد استفاده کردم و خوب جواب داد

البته توی کد من میومد یه فایل درست می کرد و در صورت وجود اون فایل میومد کارش رو انجام می داد ( مبتی هستش ) ولی خوب شما می تونید جای اون از شرط خودتون استفاده کنید

و من بهش گفتم که فقط ده آیتم اول رو نمایش بده و واسه بقیه بزن باید پرداخت صورت بگیره

Sub ListView1_ItemClick (Position As Int, Value As Object)

If (Position>9) And (File.Exists(File.DirInternal,("***.txt") =False Then
    Msgbox("نیاز به فعال سازی کامل برنامه","توجه")
    Else
    Main.khandan=Value
    StartActivity(khandanmatn)
    End If

End Sub

ممنون

ولی کارا نبود

لینک ارسال

درود!

عنوان رو درست انتخاب نکردید و گمراه کننده است ولی راه حل سوالتون تو بخش آموزش های متنی هستش، چند روز پیش این آموزش رو دیدم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...