رفتن به مطلب
  • 0

اسکرول پنلی شبیه بازار یا واتساپ

محمدرضا شاهپیری

سوال

سلام به همه دوستان برنامه نویس خواهشا اگه کسی بلده جواب بده

کسی میدونه برنامه ای مثل بازار یا واتساپ که که بین صفحه های مختلف اسلاید میشه چجوری ساخته میشه؟

خواهشا اگه کسی بلده جواب بده

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

آره دقیقا به خصوص موقعی که اسکرول میکنی به سمت پایین اون اکشن بار میره بالا و وقتی میری بالا اکشن میاد پایین اینم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم برادر

لینک ارسال

برای چپ و راست باید از لایبری ahviewpager استفاده کنی برای محو شدن اکشن بار باید دستی با پوزیشن اسکرول بسازیش

لینک ارسال

برادر از ahviewpager نمیشه امتحان کردم به نظرم کتابخونه خاصی داره یه برنامه هم هست تو بازار اسمش اناره اونم اگه کسی نگاه کرده باشه اینجوریه

لینک ارسال

برادر از ahviewpager نمیشه امتحان کردم به نظرم کتابخونه خاصی داره یه برنامه هم هست تو بازار اسمش اناره اونم اگه کسی نگاه کرده باشه اینجوریه

چی نمیشه؟ اینایی که میگم انجام دادم خودم

لینک ارسال

آخه خیلی کنده نسبت به واتساپ و مال بازار و مثلا اگه بخوای تو هر پیج یه اسکرول ویو که توش باید دیتابیس هم لود بشه استفاده کنی برنامه هنگ میکنه قطعا

من از ahviewpager  نتونستم شما اگه انجام دادین اگه سورس یا راهنماییشو بزارین ممنونتون میشم

لینک ارسال

آخه خیلی کنده نسبت به واتساپ و مال بازار و مثلا اگه بخوای تو هر پیج یه اسکرول ویو که توش باید دیتابیس هم لود بشه استفاده کنی برنامه هنگ میکنه قطعا

من از ahviewpager  نتونستم شما اگه انجام دادین اگه سورس یا راهنماییشو بزارین ممنونتون میشم

والا کند نیس من الان 7 تا تب دارم همه هم اسکرول دارن والا فعلا نمیتونم ولی برنامم تموم شد میزارم انجمن اگه دیدی سرعتش خوبه کمکت میکنم

برای محو شدن هم یه سورس امین شاهدی تو این تاپیک گذاشته که میتونی سمت حرکت اسکرولو تشخیص بدی یکم روش کار کنی میتونی راحت اکشن بارو محو کنی

لینک ارسال

درود

برای اکشن بار باید از کتابخانه appcopat استفاده کنید، مثالش هم در سایت ها وجود داره ولی فکر نمی کنم رایگان باشه ولی 100 درصد عملیه. اگر هم نمیخواید هزینه کنید برای آموزشش میتونید Github رو به کتابخانه بیسیک تبدیل کنید و ازش استفاده کنید (Github این چیزی که می فرمایید هم وجود داره خودم دیدم...)

موفق باشید

لینک ارسال

اگه زود تر بزارین ممنون میشم

لینک ارسال

تو اکشن بار گذاشتن مشکلی ندارم اینکه چجوری با حرکت اسکرول به سمت پایین محو بشه نمیدونم

لینک ارسال

تو اکشن بار گذاشتن مشکلی ندارم اینکه چجوری با حرکت اسکرول به سمت پایین محو بشه نمیدونم

لینکی که دادمو ببین میتونی تشخیص بدی اسکرول بالا میره یا پایین

لینک ارسال

درود،

بنده واتساپ رو مثال میزنم، منظور شما اسلاید بین سه صفحه Call,Chats,Contacts هستش؟؟؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...