رفتن به مطلب
  • 0

کمک در مورد دیتابیس و دکمه ها

RoyaPM

سوال

کسی میتونه کمک کنه این مشکلم حل بشه

مثلا من یه پروژه دارم که 4 تا دکمه داره و یه دیتابیس دارم که توش 4 تا متن داره . میخوام مثلا دکمه 1 رو زدم بره تو لایوت 1 و متن 1 رو تو دیتابیسم نشون بده

دکمه 2 رو زدم باز بره تو لایوت 1 و متن 2 ر. نشون بده و به همین ترتیب جلو برم

تا اینجاشو میدونم چطوری با کتابخانه فراخانی 3 چطوری دیتابیس رو رو اسکرول ویو لود کنم ولی اینجوری که توضیح دادم رو اگه کسی بلد بود خواهش میکنم توضیح بده چون 257 تا متن دارم که زود باید بذارم رو برنامه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

13 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

خوب الان که 80 درصد راهو رفتم به نظرت اینهمرو پاک کنم یا ادامه بدم؟ توی لیست ویو میشه برای هر سطر یه دکمه اضافه کرد و مثل باتن بهش عکس داد که گرافیکی بشه ?

لینک ارسال

دوست عزیز این راهی که شما رفتید از اول غلط بوده و در آخر به مشکل کی خورید!برای این کار از مولتی پنل استفاده کنید آموزش های آن در انجمن وجود دارد کافیست سرچ کنید.

لینک ارسال

دوست خوبم شما این رو

http://answercenter.ir/topic/6098-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-farakhani-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-3/

دیدید؟خود آقا شهاب همینی رو که میخواید توضیح دادن.

با تشکر... :eynak:

لینک ارسال

همچنین می توانید از روش اصلی SQL استفاده کنید.یعنی دو اکتیویتی بسازید و در اکتیویتی اول برای مثال آی دی یک تا ده را لود کنید و در اکتیویتی دوم آی دی ده تا بیست را لود کنید.بعد در کلیک باتون اول بنویسید برود به اکتیویتی اول و در کلیک باتون دوم بنویسید برود به اکتیویتی دوم.با این روش فصل بندی در جستجو و علاقه مندی ها هم به مشکل بر نمی خورید.

لینک ارسال

سلام به همه اساتید یه سوال داشتم چطوری میتونم داخل رویداد کلیک مولتی پنلی که به دیتا بیس وصل شده بگم که فقط سطری که مربوطه به اون پنلی که روش کلیک شده رو فیلد هاییش رو که نیاز داریم مثلاً داخل یه ویو دیگه به لیبل و ایمیج ویو پاس بدیم با تشکر ممنون می شم جواب بدین 

لینک ارسال

سلام به همه اساتید یه سوال داشتم چطوری میتونم داخل رویداد کلیک مولتی پنلی که به دیتا بیس وصل شده بگم که فقط سطری که مربوطه به اون پنلی که روش کلیک شده رو فیلد هاییش رو که نیاز داریم مثلاً داخل یه ویو دیگه به لیبل و ایمیج ویو پاس بدیم با تشکر ممنون می شم جواب بدین 

سلام

باید از تگ وسندر استفاده کنی ،که تو انجمن پر

درضمن برای سوالاتتون باید تاپیک جدا بزنید

لینک ارسال

کسی میتونه برا پستی که اول گذاشتم یه سورس یا چیزی بذاره که راحتتر بفهمم .. با ویدیو نتونیستم باز انجام بدم .. به button نمیتنونم دستور بدم که مثلا یه id  رو تو database باز کنه

لینک ارسال

ممنون از جوابتون 

سلام

باید از تگ وسندر استفاده کنی ،که تو انجمن پر

درضمن برای سوالاتتون باید تاپیک جدا بزنید

ممنون چشم فقط پروژه ای ندارین که بتونم ازش استفاده کنم 

لینک ارسال

select * from tbl_list where id= 2

برای اینکه رکورد خاصی فراخوانی بشه

select * from tbl_student

برای اینکه کل جدول فراخوانی بشه

tbl  پیش فرض برای نام استفاده کردم شما نام بانک تو وترد کن

لینک ارسال

سلام 

چرا برای لود متون از لیست ویو استفاده نمیکنی؟؟

یعنی میخوای 257 تا باتن تعریف کنی؟؟

لینک ارسال

تعریف کردم دیگه :fekr:  سنگین شدن برنامه از باتن هاست؟ اونارو تو 3 تا لایوت گذاشتم هرکدوم 80 تا .. این کارم اشتباهه؟ :roomNemishe:

لینک ارسال

برای استفاده از تگ و سندر از آموزش زیر کمک بگیرید :

http://answercenter.ir/topic/2807-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-tag-%D9%88-sender-%D8%AF%D8%B1-multi-panel/

لینک ارسال

واااای یعنی 80 تا باتن تو هر اکتیویتی ؟؟؟ :S 

آره دیگه . اینجوری خودتو اذیت میکنی

تو کد نویسی باید راحت ترین کد با بیشترین کارایی  رو انتخاب کرد(البته به نظر من)

با ی لیست ویو میشد تمام متون رو به ترتیب  تو ی اکتیویتی لود کرد دیگه نیاز به باتن زیادی نداره

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...