رفتن به مطلب

سورس اسلاید منو حرفه ای (شبیه سازی شده به متریال)

پژمان نیکروان

ارسال‌های توصیه شده

آقا پژمان ممنون بابت تاپیک مفیدتون ولی من یه مشکل کوچیک دارم

تموم کدهارو بار اول بدون ویرایش تو پروژه ی خودم کپی کردم برای تست

همه چیز درسته

تو قسمت باتن کلیک هم اسم باتن خودمو دادم اما وقتی تو گوشی ای شبیه ساز روی باتن کلیک میشه به جای باز شدن اسلاید منو برنامم فورس کلوز میده

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 100
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

آقا پژمان ممنون بابت تاپیک مفیدتون ولی من یه مشکل کوچیک دارم

تموم کدهارو بار اول بدون ویرایش تو پروژه ی خودم کپی کردم برای تست

همه چیز درسته

تو قسمت باتن کلیک هم اسم باتن خودمو دادم اما وقتی تو گوشی ای شبیه ساز روی باتن کلیک میشه به جای باز شدن اسلاید منو برنامم فورس کلوز میده

فقط کدهارو کپی کردید یا لایوت هارو هم مشابه سورس ساختین و ویو هارو هم با همون اسم کپی کردید از سورس پژمان جان ؟

لینک ارسال

سلام

من وقتی بازش میکن مباتون هام نمایش داده نمیشه.چرا؟

123.PNG

لینک ارسال

یعنی چی چطور نمایش داده نمیشن؟؟

نمونه سورسی که در همین تاپیک وجود داره و توش باتن هست نگاه کنید.

درضمن دیزاین اسکریپت رو با درصد نوشتید شایدم بخاطر این باشه(اگه نسخه قدیمی کتابخانه رو داشته باشید)

کد دیزاین اسکریپت رو پاک و تست کنید...

لینک ارسال

یعنی چی چطور نمایش داده نمیشن؟؟

نمونه سورسی که در همین تاپیک وجود داره و توش باتن هست نگاه کنید.

درضمن دیزاین اسکریپت رو با درصد نوشتید شایدم بخاطر این باشه(اگه نسخه قدیمی کتابخانه رو داشته باشید)

کد دیزاین اسکریپت رو پاک و تست کنید...

اره

کد هارو پاک کردم درست شد

اما با کد میخام باشه

تو نسخه جدید مشکل حل شده؟

اگه حل شده میشه نسخه جدیدشو بدین

لینک ارسال

اره

کد هارو پاک کردم درست شد

اما با کد میخام باشه

تو نسخه جدید مشکل حل شده؟

اگه حل شده میشه نسخه جدیدشو بدین

خودم تست نکردم ، اما ظاهرا دوستان میگفتن که مشکل حل شده.

http://s3.picofile.com/file/8219669492/AHNavigationDrawer1_4.rar.html

لینک ارسال

خودم تست نکردم ، اما ظاهرا دوستان میگفتن که مشکل حل شده.

http://s3.picofile.com/file/8219669492/AHNavigationDrawer1_4.rar.html

مرسی مشکلم حل شد :tashvigh::ok:

لینک ارسال

سلام دوستان من وقتی این منو رو برا برنامه اضافه میکنم  ، وقتی منو رو میزنم باز بشه سرعتش میاد پایین مشکل چیه؟

لینک ارسال

سلام دوستان من وقتی این منو رو برا برنامه اضافه میکنم  ، وقتی منو رو میزنم باز بشه سرعتش میاد پایین مشکل چیه؟

سلام.

سرعت چی میاد پایین؟؟

وقتی منو رو میخواین بازو بسته کنید کند انجام میشه؟؟

احتمالا اندروید گوشیتون پایین هست ، چون تو گوشی خودم هم تست میکنم همین اتفاق میفته اما رو مدل های بالاتر این مشکل وجود نداره.

لینک ارسال

سلام.

سرعت چی میاد پایین؟؟

وقتی منو رو میخواین بازو بسته کنید کند انجام میشه؟؟

احتمالا اندروید گوشیتون پایین هست ، چون تو گوشی خودم هم تست میکنم همین اتفاق میفته اما رو مدل های بالاتر این مشکل وجود نداره.

بله منو کند باز میشه ، گوشیم مشکل نداره اندرویدش لالی پاپه

لینک ارسال

من میخام با زدن دکمه برگشت منو بسته بشه

این کد را نوشتم ولی کار نمیکنه :

Sub Activity_KeyPress(KeyCode As Int) As Boolean
	If KeyCode = KeyCodes.KEYCODE_BACK Then
		If Navi.IsDrawerOpen=True Then
			Navi.CloseDrawer
			Return True
		End If
End If

این سوال ما رو کسی جواب نداد ...!!!

لینک ارسال

این سوال ما رو کسی جواب نداد ...!!!

اگه منو راست چین هست:

If KeyCode=KeyCodes.KEYCODE_BACK And navi.IsDrawerOpen2(navi.GRAVITY_RIGHT)=True Then
		navi.CloseDrawer2(navi.GRAVITY_RIGHT)

Return True
	End If

و اگه چپ چین هست جای RIGHT بذارید LEFT

لینک ارسال

اگه منو راست چین هست:

If KeyCode=KeyCodes.KEYCODE_BACK And navi.IsDrawerOpen2(navi.GRAVITY_RIGHT)=True Then

Return True
	End If

ممنون آقا پژمان با کد شما حل شد ...

لینک ارسال

سلام

آقا پژمان از سورس ممنونم ولی بنظر خودتون آیا عنوانی که گذاشتید مناسب هست؟(سورس حرفه ای متریال)؟؟؟

در واقع توی این سورس یه جورایی سعی شده شبیه متریال باشه ولی اصلا متریال نیست مثل اینه که من بیام زیر action bar با فتوشاپ سایه بندازم و بگم این متریال هست شبیه میشه ولی نه متریال بهتر بود برای پست عنوان بهتری می نوشتید جسارت منو ببخشید شما جزء استادای انجمن هستید ولی این عنوان میتونه کیفیت انجمن رو پایین بیاره بازم مرسی از زحمات شما

لینک ارسال

سلام

آیا راهی هست که بشه موقع باز بودن اسلاید منو یه ویو (مثلا یه پنجره اعلان یا خطا یا هر چیز دیگه ای رو ) رو نمایش داد؟ یکی از دکمه های اسلاید منو یه ویو رو لود کنه، ولی خود منو بسته نشه و باز بمونه موقع نمایش اون ویو؟

لینک ارسال

بله میشه 

من این کارو انجام دادم

یعنی درواقع کاری نمیخاد انجام بدید

خودش باز میمونه تا کاربر ببنده یا شما با کد نویسی بگید بسته شو ...

لینک ارسال

بله میشه 

من این کارو انجام دادم

یعنی درواقع کاری نمیخاد انجام بدید

خودش باز میمونه تا کاربر ببنده یا شما با کد نویسی بگید بسته شو ...

بله حق با شماست، ولی اشتباه من این بود که اون ویو رو توی کانتنت پنل اد کرده بودم، در صورتی که باید توی اکتیویتی اد می کردم. و مشکلم حل شد. ممنون از جوابتون

لینک ارسال

سلام داش پژمان عزیز . دمت گرم بابت سورس واقعا مفیدت.
داش من چند تا سوال دارم که نمیدونستم عنوانشو چی بزارم برا همین تاپیک جدا نزدم . سولام مربوط به همین اسلاید منو هم هست
داش این عکسو ببین
screen2.jpg

اونجا که خط کشیدم رو دیدی ؟ او خط رو چطوری اضافه کنم ؟ میخوام بدونم یه خط یا خودش با یه ویو یه خط درست کرد ؟

سوالای بعدیم اینه  . عکسو ببین
telegram_update_material_4_300x533.png

1- چطوری میشه اون یوزر هایی که عکس دارن عکسشو بگیره و اگه ندارن حرف اول آیدیشون با رنگ رندوم میاد ؟ یا بعضیا دو حرفی میشه چجوریه ؟

2-  اونجا که پررنگ نوشته از لیبل استفاده کرده ؟ از چی استفاده کرد که شکلک هم کنارش گذاشته ؟

3- این مهمه برام. برای لود کردن اددلیست ها از چی استفاده کرد که اون خط ها بینش داره و تو هرکدوم از آیتم ها، این همه ویو رو ادد کرد ؟ چطوریه ؟

میدونم سوال های سختیه و میدونم واسه خیلی ها سواله . خواهشا جواب بدید و اگه نمیشه حد اقل راهنمایی کنید .
از داش پژمان و از همه ممنونم

لینک ارسال

اونجا که خط کشیدم رو دیدی ؟ او خط رو چطوری اضافه کنم ؟ میخوام بدونم یه خط یا خودش با یه ویو یه خط درست کرد ؟

سلام.

بله با یک ویو میشه خط درست کرد ، مثلا خودم از پنل استفاده میکنم.

خیلی راحت یه پنل قرار بدید و رنگش رو خاکستری بذارید ، ارتفاعش رو هم بذارید روی 0.5% تا یه خط درست کنه.

- چطوری میشه اون یوزر هایی که عکس دارن عکسشو بگیره و اگه ندارن حرف اول آیدیشون با رنگ رندوم میاد ؟ یا بعضیا دو حرفی میشه چجوریه ؟

این دیگه مربوط میشه به api ها یا وب سرویس هایی که دارید اون برنامه رو باهاش میسازید ، مثلا خودم دارم یه شبکه اجتماعی میسازم برای یکی ، از وب سرویس میگیرم که آیا این کاربر آواتار داره یانه.

خب اگه آواتار داشت که آواتارش دانلود میشه و سرجاش قرار میگیره ، اگه هم نداشت میاد اسم و فامیلی که از هم فاصله دارن رو جدا میکنه و حرف اول هرکدوم رو با subString میگیره و تو یه لیبل قرار میده. (احتمالا لیبل هست بصورت گرد در اومده)

2- اونجا که پررنگ نوشته از لیبل استفاده کرده ؟ از چی استفاده کرد که شکلک هم کنارش گذاشته ؟

بله خب صددرصد لیبل هست ، اون شکلک کناریش هم imageview هست.

این مهمه برام. برای لود کردن اددلیست ها از چی استفاده کرد که اون خط ها بینش داره و تو هرکدوم از آیتم ها، این همه ویو رو ادد کرد ؟ چطوریه ؟

ببینید معمولا این طور برنامه هارو با جاوا مینویسن ، حالا تلگرام که فکر کنم با زبان C نوشته شده.

این از لیست ویو اختصاصی استفاده کرده ، که ما متاسفانه تو بیسیک باید از مولتی پنل یا کاستوم ویو استفاده کنیم و این شکل و شمایل رو بهش بدیم اما اگه تعداد آیتم ها زیاد بشه هنگ میکنه و فایده ای نداره.

توی جاوا از خود لیست ویو استفاده میشه اما با استفاده از CustomArrayAdapter میایم لایوتی که ساختیم با xml و به این شکل در آوردیم توی لیست ویو اد میکنیم و کلا لیست ویو رو از حالت سادگی خودش که فقط آیتم یک خطی ، دو خطی و یه عکس میگیره در میاریم.

که اگه به قسمت آموزش تصویری اندروید استدیو مراجعه کنید استاد شاهدی آموزش CustomArrayAdapter رو گذاشتن.

لینک ارسال

اگه منو راست چین هست:

Return True
	End If

داش این کد که دادی منو رو می بنده و درسته . اما کلا میاد منو رو غیر فعال میکنه و واسه اجرا شدن دوباره باید اینی شیالایز بشه . راهی نیست که فقط منو رو ببنده دیگه از اول اینی شیالایز نخواد ؟

یه سوال دیگه . من ازین کد هم استفاده کردم تو منو:

Sub SlideMenu2
	sm.AddSecondaryDrawer(100%x,sm.GRAVITY_RIGHT)
	sm.SecondaryNavigationPanel.LoadLayout("aboutL")
End Sub

اما فقط یه پنل خالی میاره انگار لایوت رو لود نمیکنه چرا ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...