رفتن به مطلب
  • 0

چگونگی قراردادن برنامه در بازار

naser sahami

سوال

سلام بچه ها  من با لطف خدا تنوستم اولین برنامه ام را بسازم (البته با کمک شما و انجمن )حالا نمیدونم چه جوری تو کافه بذارم برا بررسی  یعنی باید کل برنامه ام را اپلود کنم یا فقط apkرا  یه سوال دیگه بجز کافه بازار دیگه کجا بذارم  راستی اسم برنامه ام اشنایی مختصر با معصومین هست البته میدونم ایده تکراری هست ولی به خاطر ارادتم به ایمه خاستم اولین برنامم را اختصاص بدم به این بزرگواران

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

برادر من

شما اول عضو بازار میشید بعد یه قسمتی به نام پنل توسعه دهندگان هست اونجا و ارد میشی

بعدش فک کنم باید یه مبلغی بدی دقیق یادم نیست ولی خب دیگه یه قسمت داره برنامه جدید اونجا برنامتو آپلود میکنی

لینک ارسال

سلام اول به عنوان توسعه دهنده تو بازار ثبت نام کن. 5000 تومن میگیرن اول کار تا دیگه بتونی برنامه بزاری. البته اون 5000 تومن هم میشه اعتبار کافه بازاریت

بعدشم دیگه وارد پنلت میشی و کار خاصی نداره. 

توی کندو و مایکت هم میتونی بزاری

لینک ارسال

سلام یه سوال داشتم تو بازار نام کامل (فارسی) به عنوان توسعه دهنده زیر برنامه نمایش پیدا می کنه؟

من اگر بخوام با نام شخص خودم برنامه نباشه و اسم یک تیم بزنم کجا باید اسم بزنم؟ ممنون

لینک ارسال

سلام یه سوال داشتم تو بازار نام کامل (فارسی) به عنوان توسعه دهنده زیر برنامه نمایش پیدا می کنه؟

من اگر بخوام با نام شخص خودم برنامه نباشه و اسم یک تیم بزنم کجا باید اسم بزنم؟ ممنون

دوست عزیز میدونی تاپیک مال چند وقت پیش هست ؟

لطفا تاپیک قدیمیو نیارید بالا

واسه تغییر نام توسعه دهنده هم برید‌ ب پنل توسعه‌ دهنده خودتون

سربرگ حساب توسعه دهنده

و نام رو تغییر بدید :)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...