رفتن به مطلب
  • 0

برنامه ای که رد شده واقعاً رد شده؟؟

asajadi84

سوال

سلام. من روی نوشتن یه برنامه خیلی زحمت کشیدم (حدود دو هفته) و با قیمت 750 تومن (فک کنم) گذاشتمش تو بازار ولی تاییدش نکردن

و گفتن به دلیل مطالب اینترنتی و تکراری تایید نمیشه (در صورتی که خودم همه شونو نوشته بودم و هیچ کدوم کپی نبودن)

حالا سوال من اینه اگه به پشتیبانی بازار بگم برنامه کپی برداری نبوده و کلی زحمت کشیدم حالا شما بیا آقایی کن یه بار دیگه بررسی کن میخوام مجانی بذارم تو بازار؟

امکان تایید برنامه ی رد شده هست؟ یا چیزی که رد شده دیگه رد شده؟ (به هیچ وجه نمیشه تایید شه)

و یه سوال دیگه. اگه من همین برنامه رو با اسم پکیج دیگه ای دوباره آپلود کنم به صورت رایگان تایید می شه؟ به امید این که مسئول تاییدش یکی دیگه به جز اونی که رد کرد باشه؟ (آخه خیلی با نامردی رد کرده) :@

اگه کسی چنین تجربه ای داشته ممنونم میشم جواب بده  :gol:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

خودتو جلوی این آدمای ...... خراب نکن.

ولش کن.این دفعه درون پرداختش کن با یه پکیج نیم دیگه بده. خوده من همچین کاری کردم تایید شد!

لینک ارسال

سلام. من روی نوشتن یه برنامه خیلی زحمت کشیدم (حدود دو هفته) و با قیمت 750 تومن (فک کنم) گذاشتمش تو بازار ولی تاییدش نکردن

و گفتن به دلیل مطالب اینترنتی و تکراری تایید نمیشه (در صورتی که خودم همه شونو نوشته بودم و هیچ کدوم کپی نبودن)

حالا سوال من اینه اگه به پشتیبانی بازار بگم برنامه کپی برداری نبوده و کلی زحمت کشیدم حالا شما بیا آقایی کن یه بار دیگه بررسی کن میخوام مجانی بذارم تو بازار؟

امکان تایید برنامه ی رد شده هست؟ یا چیزی که رد شده دیگه رد شده؟ (به هیچ وجه نمیشه تایید شه)

و یه سوال دیگه. اگه من همین برنامه رو با اسم پکیج دیگه ای دوباره آپلود کنم به صورت رایگان تایید می شه؟ به امید این که مسئول تاییدش یکی دیگه به جز اونی که رد کرد باشه؟ (آخه خیلی با نامردی رد کرده) :@

اگه کسی چنین تجربه ای داشته ممنونم میشم جواب بده  :gol:

یه کار کن داداش گلم به منم از این گیر ها زیاد داده اند همش چررت و پرته فقط باید راه دور زدنشو بلد باشی که من بلدم و بهت میگم به شرطی که عکس اوتارتو عوض کنی آخه یکم ترسناکه خخخ

کافیه همون برنامه ایی که درست کرده ای رو نام پکیجشو فقط Package Name  رو عوض کنی و دوباره در کافه بازار به عنوان برنامه جدید بار گذاری کنی تا دوباره بررسی کنن کافه بازار برنامه ایی که رد بشه رو به هیچ وجه دیگه قبول نمی کنه ولی با این روش برنامتو دوباره بررسی میکنه من کارم شده این برناممو میفرستم تا رد میکنه فورا نام پکیجشو عوض میکنم و دوباره بررسی میکنه و منتشر میکنه 

فقط همین بقیشم بزار زمین :)

راستی پسند یادت نره

لینک ارسال

من این کارو کردم بازار اینو فرستاد:

asajadi84 عزیز،
سلام.

توسعه‌دهنده‌ٔ محترم از ارسال این برنامه به کافه‌بازار بسیار متشکریم.

برنامهٔ شما بررسی شده است و شرایط لازم برای انتشار در بازار را ندارد. دلایل آن در ادامه ذکر می‌شود.

- پیش‌تر نتیجه‌ٔ بررسی خدمت شما ارسال شده است.

- با توجه به سیاست‌های بازار، ذکر شده در «راهنمای بررسی برنامه‌ها» متأسفانه امکان انتشار برنامهٔ شما وجود ندارد.

۲-۸- برنامه‌هایی که نمایش‌دهندهٔ چند صفحهٔ وبی یا تنها مجموعه‌ای از لینک یا محتوای ناقص هستند، در بازار قابل انتشار نیستند.

لطفاً به این ایمیل پاسخ ندهید و هر گونه توضیح، مجوز و تأییدیه را به ایمیل [email protected] ارسال نمایید.

ضمناً ما سعی کردیم شرایط و معیار بازار برای بررسی برنامه‌ها را در اینجا برای دوستان توسعه‌دهنده‌ تا حد ممکن مشروح و شفاف کنیم:
http://cafebazaar.ir/developers/docs/app-review/guideline/

با احترام،
بازار

باهوش شدن  :roomNemishe:

لینک ارسال

سلام

این مشکل برا من هم پیش اومده بود یک هفته بعد از این که رد کرد دوباره پکیج نیمو عوض کردمو زود تایید شد :crazy:

بعد ی هفته بفرست تایید میکنن

لینک ارسال

سلام

این مشکل برا من هم پیش اومده بود یک هفته بعد از این که رد کرد دوباره پکیج نیمو عوض کردمو زود تایید شد :crazy:

بعد ی هفته بفرست تایید میکنن

میترسم لج کنن صفحه توسعه دهندمو مسدود کنن

لینک ارسال

آقا چه کاریه

مطالبو عوض کن و برنامه رو تغییر بده

بعد بفرست بازار البته با یه پکیج نیم جدید

مطمئن باش تایید میشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...