رفتن به مطلب
  • 0

قبول نکردن برنامه در بازار

sajjadrastin

سوال

سلام من این برنامه را ساختم که در اخر لینک گذاشته ام ببینید و بگویید چرا بازار میگوید(جامعیت، کمیت و کیفیت محتوای یک برنامه‌ لازم است به گونه‌ای باشد که نیاز مخاطب را تا حد قابل قبولی درون برنامه پوشش دهد و تفاوت آشکاری با یافته‌های کاربر که به راحتی می‌تواند با جستجو در اینترنت بیابد داشته باشد.) چون من تمام مطالب را خودم نوشتم و از جایی کپی نکردم؟؟

لطفا پاسخ مرا بدهید و مشکل من را حل کنید.

لینک : https://cafebazaar.ir/developers/panel/apps/ir.sajjad.b4ar/packages/download/2

ممنون.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز اصلا نگران نباش

من هم اوایل کار این قانون تنها انونی بود که برنامه هامو رد میکرد

اما کم کم راه اومدم که چجوری حلش کنم

نکته ی اول اینکه همیشه سعی کن حجم برنامه هات بیشتر از ده مگابایت باشه

و  بهترین راه رکورد های دیتابیست کمتر از 80 نباشه(حداقل)

در این صورت  احتمال رد شدن برنامه ت به حداقل میرسه

در ضمن سعی کن برای مطالبی که خودت نوشتی نمونه های اینترنتی رو هم اضافه  کنی تا هم محتوات زیاد بشه هم حجم

عکس هم برای برنامه فراموش نکن

لینک ارسال

ممنون، اگر میشود نمونه سورس قرار دهید.

با سلام.سجاد جان چه نمونه سورسی؟! :)

دوست عزیزم جناب یادگار فقط چندتا موارد برای بهبود شرایط تایید شدن برنامه ذکر کردن...سورس نمیخواد که! :oops:

لینک ارسال

دوست عزیز برنامه شما قابل بررسی نیست چرا که لینک پنل را گذاشته اید لطف کنید لینک دانلود برنامه را بدهید! دوست عزیز یادگار چرا راهنمایی اشتباه می کنید؟!حجم برنامه بالا ده مگابایت اصلا منطقی نیست و برنامه های موفق با دانلود بالا حجم زیر پنج مگابایت دارند! و برای رکورد های دیتابیس هم راهنمایی اشتباه نکنید!مطالب نباید حاصل یک جستجو ساده در اینترنت باشد و باید با کیفیت باشد ، و تعداد مناسبی داشته باشند. در ضمن این کار ها که نیاز به سورس ندارد ! این نکاتی است که باید در هنگام ساخت برنامه رعایت کنید!

لینک ارسال

دوست عزیز اصلا نگران نباش

من هم اوایل کار این قانون تنها انونی بود که برنامه هامو رد میکرد

اما کم کم راه اومدم که چجوری حلش کنم

نکته ی اول اینکه همیشه سعی کن حجم برنامه هات بیشتر از ده مگابایت باشه

و  بهترین راه رکورد های دیتابیست کمتر از 80 نباشه(حداقل)

در این صورت  احتمال رد شدن برنامه ت به حداقل میرسه

در ضمن سعی کن برای مطالبی که خودت نوشتی نمونه های اینترنتی رو هم اضافه  کنی تا هم محتوات زیاد بشه هم حجم

عکس هم برای برنامه فراموش نکن

ببخشید ولی منطقی نیست 

همین الان میخوای لینک یکی از برنامه هامو بدم که حجمش 2 مگابایته و کلا 13 تا مطلب بیشتر نداره و به مبلغ 500 تومن هم تایید شد بودن حتا یه ایمیل از بازار 

باور کنید من در کل 15 برنامه دارم و از دم بدون هیچ مشکل یا ایمیلی تایید شدن 

شما باید بتونید ضعف برنامه رو با یک روشی پوشش بدید و پوشش من هم رابط کاربری هستش که وقت میزارم واسش و سرسری نمیگیرمش عین 15 برنامه من رابط کاربری  متفاوتی داره و در راستای موضوع طراحی شده 

ببینید شغل اصلی من ارشیتکتوری و دکوراتوری هستش و میدونم واقعا نمای زیبا دادن به هرچیزی میتونه مشتری و صاب کار رو قانع کنه 

لینک ارسال

لینک : کافه بازار، برنامه‌های اندروید برای ایرانیان

این لینکی که شما گذاشتین فقط برای خودتون قابل باز شدنه. سایرین دسترسی لازم برای دیدنش رو ندارن. برنامه ای که رد شده رو که بقیه نمی تونن دانلود کنن.

در ضمن باید بگم که بازار از این گیرهای الکی زیاد می ده. با یه پکیج نیم دیگه دوباره آپلود کنید (اگه واقعاً ارزش داشته باشه) تایید می شه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...