رفتن به مطلب
  • 0

کمک در ساخت تایتل دستی

hossein7

سوال

بچه ها من میخوام یه تایتل بسازم که توی خودم برنامه استفاده نشه اینطوری که اگه برنامه اجرا شد به جای تایتل خود اندروید که میاره تایتل دستی رو بیاره کمکم میکنید چجوریه ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

لینک ارسال

سلام

شما ابتدا #Include Title رو برابر False قرار بدید

بعدش توی دیزاینر میتونید واسه ساخت تایتل بار دستی از پنل یا ایمیج ویو با ی لیبل استفاده کنید واسه ساخت تایتل بار دستی

بستگی ب سلیقه خودتون داره

اینم لینک اموزش تصویریش ک اقای نیک روان اماده کردن :

http://answercenter.ir/topic/4033-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87/

موفق باشید

لینک ارسال

آموزش پژمان رو دیدم بلدم تایتل بزنم ولی میخوام تایتل توی خود برنامه نشون نده مخفی باشه

میخوام با هربار باز شدن برنامه به جای تایتل اندروید تایتل خودم بیاد

لینک ارسال

آموزش پژمان رو دیدم بلدم تایتل بزنم ولی میخوام تایتل توی خود برنامه نشون نده مخفی باشه

میخوام با هربار باز شدن برنامه به جای تایتل اندروید تایتل خودم بیاد

اول اینکه متوجه حرفتون نشدم

دوم اینکه اگر آموزش اقای نیکروان رو دیده باشید نباید مشکلی داشته باشید چون بر اساس همین آموزش برنامه های خودم رو درست میکنم

و مشکلی ندارم

لینک ارسال

آقا شایان ببین من تایتل رو ساختم ولی نمیخوام توی برنامه استفاده بشه میخوام مخفی باشه و فقط با هربار باز شدن برنامه به جای تایتل خود اندروید تایتل من رو نشون بده

لینک ارسال

آقا شایان ببین من تایتل رو ساختم ولی نمیخوام توی برنامه استفاده بشه میخوام مخفی باشه و فقط با هربار باز شدن برنامه به جای تایتل خود اندروید تایتل من رو نشون بده

چی مخفی باشه؟

این گزینه رو وقتی False میکنی.

#IncludeTitle: False

دیگه تایتل اصلی برنامه نشون داده نمیشه.

با هربار ورود توی برنامه تایتل دستی ای که خودت ساختی نمایش داده میشه.

لینک ارسال

پژی تایتل خودم که ساختم رو میخوام توی برنامه نیاد و نشون نده ولی باهر بار باز کردن برنامه به جای تایتل اندروید نمایش بده

لینک ارسال

آقا منظور خودتون رو واضح تر بیان کنید 

منظور شما اکشن بار اندروید هست ؟ 

میخواید وقتی برنامه با شد تایتل نمایش داده نشه و مثلا اکر روی یک باتن کلیک شد باز بشه ؟؟ 

لطفا واضح تر بفرمایید تا در خدمت باشیم. :gol:

لینک ارسال

ببین تاتیل خود اندروید رو دیدی دیگه یه ایکون و خط آبی زیرش هست و موقعی که برنامه باز میشه اون رو نمایش میده حالا من میخوام اون رو غیرفعال کنم و تایتل خودم رو جاش بزارم یعنی تایتل خودم جای تایتل اصلی اندروید بیاد

دیگه واضح تر از این چجوری بگم

لینک ارسال

شما در اکتیویتی main اول با این کد در اولین خط ها :

#Region  Activity Attributes 
#FullScreen: False
#IncludeTitle: False
#End Region

میتونی اون تایتل رو برداری.
حالا طبق آموزش پژمان عزیز تایتل خودت رو در دیزاینر درست میکنی و لایوتت رو لود میکنی به همین سادگی...
موفق باشی
لینک ارسال

خوب همین کار رو کردم تایتل خودمم هم ساختم گزینه ها رو هم False زدم ولی وقتی برنامه رو ران میکنم تایتل میاد رو اسلش برنامه میخوام تایتل من مخفی باشه یعنی زیر اسلش باشه اینو چیکار کنم

تایتل رو توی لایوت جدید بزنم ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...