رفتن به مطلب
  • 0

مشکل فوق فوری!-بازار

SoRoUsH

سوال

سلام دوستان من یه برنامه پولی گذاشتم بازار همینطوری اومدم تست کنم گذاشتم روی رایگان الان برگشته میگه نمیشه دوباره پولیش کرد:| من چیکار کنم؟! سریع بگید تروخدا

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

13 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان من یه برنامه پولی گذاشتم بازار همینطوری اومدم تست کنم گذاشتم روی رایگان الان برگشته میگه نمیشه دوباره پولیش کرد:| من چیکار کنم؟! سریع بگید تروخدا

توی توضیحات بازار انگار گفته بود اگه رایگان بزارید پولی نمیشه ولی اگه پولی بزارید میشه رایگانش کرد

لینک ارسال

ای خدااااا من چیکار کنم خوب؟:| به نظروت لغو انتشار کنم دوباره منتشر کنم؟

لینک ارسال

سلام.

قبل از هرکاری همیشه قوانینشو بخونید.

اینو همه میدونن که برنامه ای که از پولی به رایگان تبدیل بشه دیگه نمیشه پولیش کرد.

شما اینو لغو انتشار بدید و دوباره با یه پکیج نیم دیگه انتشارش بدید شاید قبول بکنه.

لینک ارسال

سلام

خوب بذار یه چند وقتی رایگان باشه بعد که تعداد نصبش رفت بالا درون پرداختش کن

لینک ارسال

کتابخونه درون پرداختو ندا

تو فروشگاه هست اینم لینکش:

از این تاپیک 

لینک ارسال

شما داریدش؟ اگه دارید با سورس برنامه پیامکی آنلاین عوض میکنم!

لینک ارسال

اینجا درگاه پرداخت نیست معامله انلاین گذاشتی  دوست عزیز سوال پرسیدی جوابشو گرفتی

باتشکر

لینک ارسال

داداش این بنده خداها چنین سایتیو درست کردن که ما و شما با  استفاده از اون برنامه مینویسیم و پول درمیاریم؛حالا بیایم عوض تشکر بپیچونیمشون؟جوانمردانه نیست

لینک ارسال

داداش این بنده خداها چنین سایتیو درست کردن که ما و شما با  استفاده از اون برنامه مینویسیم و پول درمیاریم؛حالا بیایم عوض تشکر بپیچونیمشون؟جوانمردانه نیست

کاملا درسته

سلام من یک برنامه میخوام بنویسم با درون پرداخت ایا باید اول نسخه کاملش رو تو پنل بذارم تا بررسی بشه بعد درون پرداختش کنم (ینی دوباره نباید بررسیش کنند؟)

لینک ارسال

اگه قبلا رایگان گذاشتی حالا میخوای درون پرداختش کنی؛بعداز دوسه ساعت منتشرش میکنه,ولی اگه میخوای یه برنامه جدید بذاری حالا چه درون پرداخت باشه یا نباشه بعداز چندروز بررسی منتشرش میکنه

لینک ارسال

خوب من بخوام درون پرداختش کنم بعد بفرستم برای تایید شناسه محصولم روندارم که بخوام درون پرداخت کنم ؟

لینک ارسال

برای سوال ها و بحث کردن تاپیکی جدا بزنید که ربطی به اون بحث داشته باشه.

کتابخانه درون پرداخت هم فروشی هست و حق انتشار کردنش از اینجا امکان پذیر نیست و حق صاحب امتیاز ضایع میشه.

از این انجمن هم نمیتونید برای معامله استتفاده کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...