رفتن به مطلب

نظرسنجی ساخت آموزش برنامه هایی مثل دیوار و یا مارکت

مجید آرتا

ساخت آموزش  

48 کاربر تاکنون رای داده است

شما مجاز به رای دادن در این نظرسنجی یا مشاهده نتایج نیستید. لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

ارسال‌های توصیه شده

خوبه ولی من برخلاف بقیه میگم باید قیمت بره بالاتر و تعداد هم محدود بشه

اگه قرار باشه همه بتونند بخرند و هرکس سورس را بعد خرید شیر کنه یا مثلا چند نفرس با هم بخرند دیگه کار ارزش نداره

فردا بخوای به مشتری بگی مثلا 2 میلیون قیمت ساخت برنامه میشه حتما میگه فلانی میگه من سورسو دارم 50 هزار تومن برات درست میکنم :|

دوست عزیز درست میگین ولی این هم راهکار داره

1- فقط آموزش باشه و سورس در اختیار کاربر گزاشته نشه

2-سورس در اختیار کاربر گزاشته بشه ولی فقط نکات کلیدی آموزش داده بشه و از دیزاین و خیلی بخشهای تکراری و غیر ضروری  پرهیز بشه تا جلوی سوء استفاده گرفته بشه  مثلا منظورم از بخش تکراری ممکنه چند جای برنامه ویراایش اطلاعات داشته باشیم حالا فقط یک جا این آموزش داده بشه و سایر قسمتها به عهده خریدار آموزش باشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

خیلی خوبه که دوستان استقبال می کنن و باعث انگیزه هستش.

ولی بنده اخیرا به دلیل فعالیت و کاری که بهم محول شده یکجورایی غیر ممکن شده واسم ساخت این آموزش.چون ساختن این آموزش خیلی از مباحث رو در نظر می گیره و نیاز به وقت زیاد و توضیحات زیادی داره.

حدااقل تا 6 ماه آینده واسه بنده امکان ساختنش نیست.

اگه هم بتونم آماده کنم این آموزش رو قطعا اعلامیه ای رو توی انجمن قرار میدم.

موفق باشید

لینک ارسال

بخشگی شانس داشتم ایده هامو جمع میکردم تا آموزش آماده بشه و عملی کنم 

بهر حال هر موقع آموزش درست شد خبرمون کن (فقط جون من یه کاری کن اگر فرصت داشتی کمتر از 6 ماه بشه عالیه و اینکه 6 ماه نشه یه سال و..)

یا علی 

لینک ارسال

• 1 سال بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...