رفتن به مطلب
  • 0

مشکل با سرچ در دولیست ویو در یک اکتیویتی

mahfelsoft

سوال

خوب دوستان ببینید من دو تا لیست ویو توی یه اکتیویتی دارم که وقتی اولی ویزیبل باشه دومی مخفیه و بالعکس ...

حالا من امکان سرچ در لیست ها رو گذاشتم . با کدهای زیر :

Dim cur As Cursor
	cur = SQL1.ExecQuery("SELECT * FROM mytable WHERE list like '%" & search.Text & "%'")
	List_matlab.Clear
	list_matlab2.Clear
	For i = 0 To cur.RowCount-1
	cur.Position = i
	List_matlab.AddSingleLine2(cur.GetString("list"),cur.GetInt("id"))
	list_matlab2.AddSingleLine2(cur.GetString("list"),cur.GetInt("id"))
	Next
	cur.close

توی سرچ کردن مشکلی نداره و راحت سرچ میکنه . مشکل اینجاست که وقتی برای لیست دوم کلمه ای رو میزنم توی ادیت تکست که سرچ کنه بعد از پاک کردن اون کلمه به جای نمایش لیست دوم لیست اول رو نمایش میده . ( میدونید که وقتی کلمه رو از توی ادیت تکست پاک میکنیم لیست رو دوباره کامل نمایش میده ) ... حالا توی این کاری که من کردم این بعد از سرچ توی لیست دوم و پاک کردن کلمه سرچ شده از توی ادیت تکست لیست اول رو نمایش میده نه همون لیست دومی که داشتم توش سرچ میکردم . و توی لیست اول هم که سرچ میکنم بعد از پاک کردن کلمه سرچ کل جدول رو میاره از اول تا آخر در حالیکه من می خوام فقط چندتا فیلدی که مشخص کردم مال لیست1 باشن

دوستان اگر راه حلی بدید واقعا ممنون میشم. واقعا .. :ok:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

خوب مشکل حل شد . اقا فرزاد موسوی خیلی زحمت کشیدن و لطف کردن پاسخ بنده رو دادن . با اجازه ایشون بنده سورس درست شده رو که ایشون زحمت کشیدن میزارم اگه کسی خواست استفاده کنه .

بفرمایید

سورس سرچ توی دو تا لیست ویو در یک اکتیویتی :

دانلود

لینک ارسال

دوستان این سورس چیزی که میگم. پیوست کردم. یه نگاهی به سرچش بندازین .

الان این دوتا لیست ویو توی یه اکتیویتی و مشکلی که سرچش داره . اگه کمک کنید ممنون میشم

دانلود سورس مشکل سرچ

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...