رفتن به مطلب

ارسال‌های توصیه شده

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین 

سلام دوستان 

ماه محرم ماه پیروزی خون بر شمیشر رو به همه شما عاشقان اهل بیت تسلیت عرض میکنم 

امروز میخام نمونه سورس رو براتون قرار بدم که تو پخش یا همون پلیر کاربرد داره 

دیدید وقتی آهنگی تموم میشه خود به خود میره آهنگ بعدی ؛ کار این سورس هم همینه 

توضیح خاصی نداره اگرم خواستید خودتون میتونید بهش بال پر بدید و مجهزترش کنید 

یا حق 

رمز : basic4android.org

دانلود

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز و ممنون از لطفتون

یه سوال داشتم، آیا راهی هست که مثلا یک آهنگ یک دقیقه ای رو، توی مثلا زمان 45 ثانیه متوقفش کنیم؟

سوال اصلیم در واقع اینه که تعدادی آهنگ داریم با زمان های مختلف که پشت سر هم می تونه اجرا بشه. آیا راهی هست که بگیم مثلا 15 ثانیه آخر هر آهنگ رو پخش نکنه. (مثلا آخر هر آهنگ میخوام مثلا یه تبلیغات بذارم. و نمیخوام موقعی که آهنگها پشت سر هم اجرا می شن این تبلیغ پخش بشه. آیا راهی هست؟

لینک ارسال

ضمن تشکر از استاد بیات عزیز

@@mirsedali, بله ، شما فقط کافیه زمان آهنگ رو بگیرید و منهای اون ثانیه ای که میخواهید کنید

و با شرط در 15 ثانیه قبل از تمام شدن آهنگ بیایید اون رو متوقف کنید !

لینک ارسال

سلام و ممنون

ببخشید که دیر برگشتم، چند روزی نبودم، ولی ایمیل رو دریافت کردم

اما اگه لطف کنید یه سورس برام بذارید ممنون میشم، چون نمیدونم چطوری زمان آهنگ رو باید دریافت کرد؟ و کجا باید شرط گذاشت؟

حقیقتش من کلا توی بحث اجرای فایل صوتی، هماهنگ کردم سیک بار سفارشی و توقف و ادامه آهنگ و ... هر آنچه که مربوط به آهنگ هست مشکل دارم.

ممنون میشم کلللللللللا راهنمایی بفرمایید و سورس بگذارید، خصوصا در مورد بالا که سوال کردم.

لینک ارسال

سلام و ممنون

ببخشید که دیر برگشتم، چند روزی نبودم، ولی ایمیل رو دریافت کردم

اما اگه لطف کنید یه سورس برام بذارید ممنون میشم، چون نمیدونم چطوری زمان آهنگ رو باید دریافت کرد؟ و کجا باید شرط گذاشت؟

حقیقتش من کلا توی بحث اجرای فایل صوتی، هماهنگ کردم سیک بار سفارشی و توقف و ادامه آهنگ و ... هر آنچه که مربوط به آهنگ هست مشکل دارم.

ممنون میشم کلللللللللا راهنمایی بفرمایید و سورس بگذارید، خصوصا در مورد بالا که سوال کردم.

سلام.

اینو یه نگاه بندازید شاید به کارتون بیاد.

http://answercenter.ir/topic/8146-%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%B1-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%DB%8C%DA%A9%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF/

سعی کنید ، میتونید کاری بکنید که 15ثانیه آخر پخش بشه.

لینک ارسال

سلام.

اینو یه نگاه بندازید شاید به کارتون بیاد.

http://answercenter.ir/topic/8146-%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%B1-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%DB%8C%DA%A9%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF/

سعی کنید ، میتونید کاری بکنید که 15ثانیه آخر پخش بشه.

برای 15 ثانیه آخر باید از دستور SeekBar1.Max=med.Duration/1000-0.015 استفاده کنم؟ (ببخشید، جنی موشنم خرابه فعلا نمیتونم تست کنم!)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...