رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در مولتی پنل و عکس والپیپر

SoRoUsH

سوال

سلام دوستان من یه مشکل بزرگ توی ساخت پروژم دارم....پروژه من یه قسمتی داره که حدود 15 تا مولتی پنل هستن که هرکدوم یه دکمه دارن و با زدن دکمه قراره که عکسی که برای اون id توی دیتابیس در نظر گرفتم به عنوان wallpaper ست  بشه... خودم میدونم با StudentLibrary باید ست کنم اما مشکل اینه که بیام توی ساب کلیلک دکمه بگم کدوم عکس رو ست کنه؟! منظورم اینه که چه کدی هست که به کمک اون یه عکس رو از دیتابیس بگیره و بذاره برای والپیپر؟! و این که روی دگمه هرکدوم از پنل ها کلیلک شد یه عکس ست بشه...ممنون میشم جواب بدید.... با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

با آموزش که آقا الیاس قرار دادند دکمه های موجود در پنل رو کنترل کنید و بعد برای قرار دادن عکس به عنوان والپیپر مراحل زیر رو انجام بدید :

1- فایل عکس ها را در پوشه Files برنامه بریزید.

2- نام هر عکس ررا به همراه پسوند آن در رکورد مربوط به اون عکس در یک ستون با نام Name of Picture قرار بدید.

3- برای هر باتون مشخص کنید که رکورد مربوطه به والپیپر انتخاب شده را انتخاب کند و نام عکس آن رکورد را در یک متغیر ذخیره کنید.

4- بعد با استفاده از دستور انتخاب فایل آن عکس با آن نام را انتخاب و به عنوان والپیپر قرار دهید.

ببینم می تونید گلیم خودتون رو از آب بکشید بیرون یا کد رو قرار بدم !

لینک ارسال

لینک ارسال

من اینکار هارو کردم و این کد هارو زدم:

توی حلقه For : 

توی Sub Button1_Click :
Button1.Tag=Cur1.GetString("ez")
Sub Button1_Click
	Dim iz As Button
	iz = Sender
	s.setWallpaper(LoadBitmap(File.DirAssets,iz.Tag))
End Sub

ما میگه فایل پیدا نشد ( فایل عکس)

لینک ارسال

مشکلم حل شد ./.. اینو مینویسم برای دوستانی که با این مشکل مواجه شدند : نباید توی اسم فایل ها فاصله باشه ، همین!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...