رفتن به مطلب
  • 0

تلفظ انسانی لغات در دیکشنری و برنامه های متنی

arastooms

سوال

سلام 
دارم یاد میگیرم چه طور یک دیکشنری بنویسم و با دیتابیس کار کنم 
//////////////
نیاز دارم که لغات رو تلفظ کنم 
میدونم که 2 مدل تلفظ لغات وجود داره یکی خود دستگاه که به صورت خیلی کامپیوتری و ساده تلفظ میکنه 
که اگر اطلاعاتی برای فراخانی و کتابخانه و ... می دونید ممنون میشم راهنمایی کنید تا باد بگیرم
/////////////////
قسمتی که مد نظر دارم که بنویسم اینه که 
بیاد تلفظ انسانی رو دانلود کنم و در پوشه فایل برنامه بگم نصب بشه!!
بعد از اون برای تلفظ لغاتم استفاده کنم 
حالا میخام ببینم این شدنی ؟
از کجا باید دانلود بشه مثلا برای زبان انگلیسی یا اسپانیولی یا ...
و چه طور میتونم ازش استفاده کنم
/////////////////////
با تشکر از همه اساتید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

من با هر دوتا کتابخونه کار کردم کتابخونه ی tts اصلا خوب نیست و خیلی محدوده ولی اون کتابخونه ای که گفتم خیلی عالی هست حتی می تونی باهاش پیام های ورودی هم تلفظ کنی . نمونه اپ زده شده با این کتابخونه توسط خودم .

https://cafebazaar.ir/app/amin.pronunciation.ir/?l=fa

آخرین نسخه ی کتابخونه بهمراه مثال ضمیمه شد .

ICOSTextToSpeech v1.90.zip

لینک ارسال

من با هر دوتا کتابخونه کار کردم کتابخونه ی tts اصلا خوب نیست و خیلی محدوده ولی اون کتابخونه ای که گفتم خیلی عالی هست حتی می تونی باهاش پیام های ورودی هم تلفظ کنی . نمونه اپ زده شده با این کتابخونه توسط خودم .

https://cafebazaar.ir/app/amin.pronunciation.ir/?l=fa

آخرین نسخه ی کتابخونه بهمراه مثال ضمیمه شد .

سلام برنامه شما رو دیدم واقعا زیبا و خوب بود 

دست مریزاد 

2 تا سوال دارم 

1.این برنامه آنلاینه یا آفلاین ؟

من دنبال آفلاین هستم

2. اگر آفلاین هست فایل صدای مرد و زن رو به زبان مورد نظر از کجا باید دانلود کنم ؟

مرسی

لینک ارسال

بچه ها این تلفظ آنلاین چطوریاس ؟؟

کسی بلده

سلام

اموزشش رو اقای ارتا دادن

http://answercenter.ir/topic/40-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-tts-%D9%85%D8%AA%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86/#entry4591

متنیو ک شما میدید رو با ی صدای پیشفرض تلفظ میکنه

لینک ارسال

سلام برنامه شما رو دیدم واقعا زیبا و خوب بود 

دست مریزاد 

2 تا سوال دارم 

1.این برنامه آنلاینه یا آفلاین ؟

من دنبال آفلاین هستم

2. اگر آفلاین هست فایل صدای مرد و زن رو به زبان مورد نظر از کجا باید دانلود کنم ؟

مرسی

1. این برنامه کاملاً آفلاین هست اما می تونه با کیفیت hd تلفظ کنه درصورتی که کاربر تلفظ هر زبان در صفحه ی که گذاشتم دریافت کنه. اگر دریافت نکنه کیفیت تلفظ همون tts معمولی میشه

2.من این فایل ها را از مارکت سامسونگ میگیرم شما هم می تونید انجین تلفظ رو کلا انجین دلخواه بگذارید بعد فایل ها Hd  اون تلفظ را دانلود کنید. البته حجم هر فایل زیاده باید به اختیار خود کاربر دانلود بشه هرزبان بیش از 100 مگ هست .

3.برای تلفظ آنلاین هم از گت المنت می تونید استفاده کنید بعضی سایت ها این کارو می کنن. فکر کنم از ریجکس هم بشه استفاده کرد.

ممنون از اظهار لطفتان

لینک ارسال

سلام 

دارم یاد میگیرم چه طور یک دیکشنری بنویسم و با دیتابیس کار کنم 

//////////////

نیاز دارم که لغات رو تلفظ کنم 

میدونم که 2 مدل تلفظ لغات وجود داره یکی خود دستگاه که به صورت خیلی کامپیوتری و ساده تلفظ میکنه 

که اگر اطلاعاتی برای فراخانی و کتابخانه و ... می دونید ممنون میشم راهنمایی کنید تا باد بگیرم

/////////////////

قسمتی که مد نظر دارم که بنویسم اینه که 

بیاد تلفظ انسانی رو دانلود کنم و در پوشه فایل برنامه بگم نصب بشه!!

بعد از اون برای تلفظ لغاتم استفاده کنم 

حالا میخام ببینم این شدنی ؟

از کجا باید دانلود بشه مثلا برای زبان انگلیسی یا اسپانیولی یا ...

و چه طور میتونم ازش استفاده کنم

/////////////////////

با تشکر از همه اساتید

از کتابخونه tts یا icostexttospeach استفاده کنید کار با هر دو بسیار راحت هست. دومی ارجح تر است بر tts

لینک ارسال

لینک ارسال

1. این برنامه کاملاً آفلاین هست اما می تونه با کیفیت hd تلفظ کنه درصورتی که کاربر تلفظ هر زبان در صفحه ی که گذاشتم دریافت کنه. اگر دریافت نکنه کیفیت تلفظ همون tts معمولی میشه

2.من این فایل ها را از مارکت سامسونگ میگیرم شما هم می تونید انجین تلفظ رو کلا انجین دلخواه بگذارید بعد فایل ها Hd  اون تلفظ را دانلود کنید. البته حجم هر فایل زیاده باید به اختیار خود کاربر دانلود بشه هرزبان بیش از 100 مگ هست .

3.برای تلفظ آنلاین هم از گت المنت می تونید استفاده کنید بعضی سایت ها این کارو می کنن. فکر کنم از ریجکس هم بشه استفاده کرد.

ممنون از اظهار لطفتان

دوست خوبم میشه کاربرد ریجکس رو توضیح بدید ؟؟؟

تا اونجا که من میدونم برای عبارت منطقی هستش.

یکبار قبل تر آقای امید آقاخانی از این روش استفاده کرده بودن ، منظورتون همونه ؟؟/

لینک ارسال

ممنون از اظهار لطفتان

سلام 

من ذارم برای زبان مثلا اسپانیولی کار میکنم 

سلام آیا میتونم 

میتونم بیام فایل hd  رو بگیرم از سایت سامسونگ و اون رو بزارم تو پوشه نرم افزار باشه 

بعد با یک سوال از کاربر بپرسم مایل به نصب صدایتلفظ اچ دی هست یا نه ؟

و بعد از تایید کاربر بیام حافظه رو چک کنم اگر جا داشت نصب کنم ؟

و خلاص؟

////////////////////

یا این که بهتره با یه مسیج باکس به کار بر بگم اگر نیاز داری کلیک کن و هدایتش کنم تو سایت سامونگ و ....که خودش بگیره؟؟

مرسی از راهنمای شما

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...