رفتن به مطلب

برنامه آموزش خیاطی همراه با الگو ( اولین برنامه من )

ارسال‌های توصیه شده

درود

بسیار عالی

گرافیک 20

ایده هم 20

برای اولین برنامه عالیه

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 ماه بعد...
  • پاسخ 42
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

من برنامه خوب میبینم و خوشم میاد سخت گیر میشم :دی

اول باید بگم اون منوی اصلیت دوتا ایراد کوچیک داره که چون خودت گرافیک کار کردی بهت میگم

۱.اون inline stroke سفید در همه اونا مساوی نیست

۲.تایل هات با هم خوب چفت نشده

از رنگهای خوبی استفاده کردی که چشم نواز هست ولی چرا ساید منو از سمت چپ باز میشه اغلب ما راست دست هستیم حالا یه خیاط در حال کار بخواد برنامه رو باز کنه و نقشه رو بخونه چی ؟

خوب توی تصاویر یه منویی دیدم که لیست وییو بود که نوشته بود مانتو و کت و ... اون کیت طراحی برای این کار مناسب نبود

کاره خوبی ارائه دادی اینده خوبی خواهی داشت کمی ریز بینانه تر نگاه کنی اتفاق های خیلی خوبی واست میوفته

تبریک میگم

لینک ارسال

من برنامه خوب میبینم و خوشم میاد سخت گیر میشم :دی

اول باید بگم اون منوی اصلیت دوتا ایراد کوچیک داره که چون خودت گرافیک کار کردی بهت میگم

۱.اون inline stroke سفید در همه اونا مساوی نیست

۲.تایل هات با هم خوب چفت نشده

از رنگهای خوبی استفاده کردی که چشم نواز هست ولی چرا ساید منو از سمت چپ باز میشه اغلب ما راست دست هستیم حالا یه خیاط در حال کار بخواد برنامه رو باز کنه و نقشه رو بخونه چی ؟

خوب توی تصاویر یه منویی دیدم که لیست وییو بود که نوشته بود مانتو و کت و ... اون کیت طراحی برای این کار مناسب نبود

کاره خوبی ارائه دادی اینده خوبی خواهی داشت کمی ریز بینانه تر نگاه کنی اتفاق های خیلی خوبی واست میوفته

تبریک میگم

مرسی خیلی ممنونم

در مورد inline جق با شماس

در مورد از چپ باز شدن ساید بار باید بگم که راستش اونوموقع بلد نبودم چجوری میشه ساید بار از از چپ به راست میارن :girl_blush2:

بازم تشکر میکنم از انتقاد مثبتتون :give_rose:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...