رفتن به مطلب

آشنایی و آموزش مقدماتی برای شروع اندروید استودیو

امین شاهدی

ارسال‌های توصیه شده

با سلام ، 

توی این ویدیو میایم با متد ها و لیوت و فایل جاوا و گرفتن ویو ها توی کد نویسی از لیوت و نمایش یه تست مسیج رو انجام میدیم ،

کسایی که از b4a استفاده نکردن این ویدیو رو دانلود نکنن و منتظر ویدیو های گام به گام برای مبتدی ها باشن

چون این ویدیو توش از b4a و نشون دادن قسمت های مختلفش تو اندروید استودیو استفاده میشه 

برای مثال میگیم متد Activity_Create توی اندروید استودیو کجاست و یا نوع تعریف کردن متغیر ها توی b4a و اندروید استودیو چه تفاوت هایی دارن و ....

(برای این که حجم زیاد بود ،ویدیو توی 2قسمت گرفته شده)

(بابت صدام شرمنده که هی صاف میکنم ، یکم مریض شدم صدام در نمیاد :D )

قمست اول 30mb

قمست دوم 17mb

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 ماه بعد...

سلام و درود به استاد شاهدی عزیز 
این پست رو برای 2 منظور مینویسم ( قصد اسپم ندارم)
1.توصیه میکنم دوستانی که از بیسیک 4 اومدن اینطرف حتما این آموزش رو ببینند خیلی از سوالاتشون و شاید گنگ بودن اندروید استودیو تا حد زیادی برای این عزیزان برطرف میشه
2.تشکر ویژه از استاد خوبم جناب شاهدی عزیز و درخواست ادامه آموزشهای اندروید استودیو
:give_rose:  :give_rose:  :give_rose:  :give_rose:  :give_rose:  :give_rose:  :give_rose:  :give_rose:  :give_rose:  :give_rose:

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

با سلام ، 

توی این ویدیو میایم با متد ها و لیوت و فایل جاوا و گرفتن ویو ها توی کد نویسی از لیوت و نمایش یه تست مسیج رو انجام میدیم ،

کسایی که از b4a استفاده نکردن این ویدیو رو دانلود نکنن و منتظر ویدیو های گام به گام برای مبتدی ها باشن

چون این ویدیو توش از b4a و نشون دادن قسمت های مختلفش تو اندروید استودیو استفاده میشه 

برای مثال میگیم متد Activity_Create توی اندروید استودیو کجاست و یا نوع تعریف کردن متغیر ها توی b4a و اندروید استودیو چه تفاوت هایی دارن و ....

(برای این که حجم زیاد بود ،ویدیو توی 2قسمت گرفته شده)

(بابت صدام شرمنده که هی صاف میکنم ، یکم مریض شدم صدام در نمیاد :D )

قمست اول 30mb

قمست دوم 17mb

ممنون از زحماتتون لینکش گویا خرابه میشه لینک جدید بذارید ؟

لینک ارسال

ممنون از زحماتتون لینکش گویا خرابه میشه لینک جدید بذارید ؟

نخیر.

لینک های هر دو قسمت باز می شه.

ممکنه مشکل از طرف شما باشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...