رفتن به مطلب

بهرین روش برای برنامه نویسی اندروید

yasin011

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان . اطلاعات کمی راجع به برنامه نویسی اندروید دارم. 

میخاستم بدونم کدوم روش بهتره که یاد بگیرم !!

میشه اندروید رو با :

#C

android studio

Eclipse

java

b4a

و اگه چیز دگ ای هست غیر اینا بگین لطفا |!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان . اطلاعات کمی راجع به برنامه نویسی اندروید دارم. 

میخاستم بدونم کدوم روش بهتره که یاد بگیرم !!

میشه اندروید رو با :

#C

android studio

Eclipse

java

b4a

و اگه چیز دگ ای هست غیر اینا بگین لطفا |!

فون گپ

که با زبان های وب

HTML

CSS

فک کنم و همین طور برنامه هایی در بازار با این روش ساخته شده

اما

بهتره

با زبانی که خود سیستم عامل استفاده میکنه که جاوا هست

برنامه نویسی کرد

و با بهترین و جدیدترین محیط که android studio  که گوگل پشتیبانی میکنه برنامه نویسی کرد

لینک ارسال

از سی شارپ بیشتر برای ساخت بازی اندروید استفاده می شه (مثلاً توی انجین یونیتی). با PhoneGap هم اصلاً توصیه نمی کنم بسیار بسیار ضعیفه! (حتما برنامه ها و کتاب هایی رو دیدید که تمشون شبیه تنظیمات آی او اسه و وقتی رو یه گزینه اش کلیک می کنیم چند ثانیه طول میکشه تا بره توی صفحه ی موردنظر! مثل اینستافالو)

لینک ارسال

اولB4A

دومANDROID STUDIO

سومECLIPSE

چهارمJAVA

اگه خواستی بازی ساز بشی C#

البته این نظز منه

لینک ارسال

فون گپ به درد نمیخوره 

یه برنامه بود اگر اشتباه نکنم مونو اندروید که با زبان #C که میشه باهاش برنامه نویسی کرد (خیلی اطلاع ندارم یه سرچی 

اکپلیس و اندورید استدیو جفتشون زبانشون جاوا هستند که بسیار قدرتمند و عالی و قابل مقایسه با b4a نیستند 

اکلپیس دوره فنی حرفه ایش موجود میوتنید برید یاد بگیرید 

ببنید مطلب برای 2 مورد بالا(اکلیپیس و اندورید استدیو) خیلی بیشتر از b4a هم زبان فارسی بخصوص زبان اصلی که ترکوندن 

b4a از این 2تا راحتر و ساده تر و قابل فهم تر  

در مورد بازی سازی یونیتی رو من پیشنهاد میکنم هم مطلب فارسی هست هم انجمن داره هم مطلب خارجیش زیاده 

لینک ارسال

اولB4A

دومANDROID STUDIO

سومECLIPSE

چهارمJAVA

اگه خواستی بازی ساز بشی C#

البته این نظز منه

عجب

فک کنم بیشتر اعضا این فکر رو میکنند

دوست عزیز

java یک زبان هست!!!

و اندروید استودیو و اکلیپس یک محیط برنامه نویسی

اینها از هم کاملا متفاوت هستند !!!

شما باید java بلد باشی تا بتونی در محیط اندروید استودیو و اکلیپس برنامه نویسی کنی

ضمنا فقط C# در زمینه ی بازی سازی اندروید به کار نمیره

مایکروسافت طی پروژه MONO  و اقدام رقابتی با زبان JAVA کاری کرد که با C# بشه برای اندروید و IOS هم برنامه ساخت

که قبل از نسخه ی ویژوال استودیو 2015 باید محیط انرا جدانصب میکردید که با ورود ویژوال استودیو 2015 در خود نرم افزار قرار گرفت

لینک ارسال

فون گپ به درد نمیخوره 

یه برنامه بود اگر اشتباه نکنم مونو اندروید که با زبان #C که میشه باهاش برنامه نویسی کرد (خیلی اطلاع ندارم یه سرچی 

اکپلیس و اندورید استدیو جفتشون زبانشون جاوا هستند که بسیار قدرتمند و عالی و قابل مقایسه با b4a نیستند 

اکلپیس دوره فنی حرفه ایش موجود میوتنید برید یاد بگیرید 

ببنید مطلب برای 2 مورد بالا(اکلیپیس و اندورید استدیو) خیلی بیشتر از b4a هم زبان فارسی بخصوص زبان اصلی که ترکوندن 

b4a از این 2تا راحتر و ساده تر و قابل فهم تر  

در مورد بازی سازی یونیتی رو من پیشنهاد میکنم هم مطلب فارسی هست هم انجمن داره هم مطلب خارجیش زیاده 

بازی سازی واسه دو بعدی هم گیم میکر خوبه

هی یادش بخیر اونهمه نشستم گیم میکر یاد گرفتم دیدم استعداد بازی سازی ندارم ول کردم :'(

لینک ارسال

اگه تازه وارد برنامه نويسي اندرويد ميخاي بشي واسه اسون شدن كارت اول b4a وقتي حرفه اي شدي ميفهمي كه b4a اونقدرا هم قدرت مند نيست و ميري سراغ زبان java حالا يا با eclips كار ميكني يا با android studio كه از من ميگم دومي رو انتخاب ميكني بعد هم ميري eclips سر انجام ميبيني اي دل غافل بازيسازي كه اسون تر و پر درامد تره ميري تو نخ c# و unity اينا در كل ميري همين طور به بن بست هاي مختلف بر ميخوري كه باعث ميشه php و html هم ياد بگيري و ميري سمت سرور نويسي و خلاصه سرتون رو درد نيارم ميشيد خوره و مولتي ميلياردر(شوخي كردم به مولتي ميليونر هم نميرسيد ولي خدا كنه برسي)

در كل اينم بگم تا ايده جالب نداشته باشي همش ميشه كشك 90% ايده است

اين ها رو كه گفتم همش تجربه است

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...