رفتن به مطلب
  • 0

تام سخنگو

نیما

سوال

سلام خدمت همه بچه های خون گرم انجمن و واقعا خسته نباشین

هروقت میام اینجا خوشحال میشم بچه های فعال و با شوق رو می بینم آفرین ادامه بدید

این تاپیکو زدم راستش نمیدونستم اسمشو چی بزارم تا اینکه تام سخنگو به ذهنم رسید

اساتید من میخوام یه برنامه بنویسم مثل تام سخنگو که صدا رو دریافت کنه بدون زدن هیچ دکمه ای خودش همیشه گوش کنه صدارو

بعد صدا رو چک کنه و یه دستور خاص رو اجرا کنه مثلا میگم تماس برام صفحه تماس موبایل رو باز کنه .

استاتید یه سری کد گذاشتن در این مورد با گوگل وویز کار میکرد . اما من میخوام آفلاین این کارو انجام بدم .

آیا امکانش هست همچین چیزی ؟ اگه هست باید از چه کتابخانه هایی استفاده کنم ؟

ممنونم راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

چرا گوکگل ویس آفلاین جواب میده ولی نه برای زبون ما، برای زبون هایی که سرویسشو دانلود کرده گوگل پلی، مثلا زبون های اروپایی همشون اف کار میکنن مثل اس ویس .... ولی داداش فک نکنم بشه باید موتور گرافیکی بزنی برای تام 

لینک ارسال

Google Voice از اندروید 4 به بعد به صورت آفلاین هم کار میکنه. هر چند که دقت کمتری داره.

لینک ارسال

میخواین این برنامه رو با بیسیک بنویسید؟درمورد تام سخنگو میخواید یه چیزی بایه که هرچی بگی صداشو دراره یا اینکه باهاش حرف بزمی؟

لینک ارسال

چطوری میشه بصورت آفلاین ؟ میشه بگید یه تیکه کدشو ؟ من میزاشتم اما آفلاین نمیشد اصلا گوگل وویز رو اجرا نمیکرد
بعد هم سوالم اینه چجوری میشه بصورت همیشگی گوش بده وقتی برنامه بازه بدون هیچ دکمه ای ؟!

لینک ارسال

میخواین این برنامه رو با بیسیک بنویسید؟درمورد تام سخنگو میخواید یه چیزی بایه که هرچی بگی صداشو دراره یا اینکه باهاش حرف بزمی؟

دوست من گفتم تو تاپیکم . میخوام به صدا گوش بده و چک کنه صدا رو اگه دستوری دادم اجرا کنه . بعد از اجرای دستور باز هم آماده به کار بشه و گوش بده

لینک ارسال

دوستان گل ممنونم که راهنمایی کردید . فهمیدم که گوگل وویز نمیشه . داداش من تام سخنگو رو مثال زدم

من میخوام یه سرویسی باشه که از موقع اجرای برنامه به بعد بطور مداوم گوش به زنگ باشه و فقط به کلمه های خاص

پاسخ بده و کاری رو انجام بده . من فقط سوالم اینه چطوری با چه چیزی کاری کنم که میکروفن گوشی گوش به زنگ باشه همیشه

و مثل گوگل وویز بیاد تشخیص بده کابر چه کلمه ای گفت و مثلا اگه گفت تماس صفحه شماره گیری باز بشه . 

نمیدونم متوجه شدید یا نه . آیا امکانش هست ؟

لینک ارسال

چطوری میشه بصورت آفلاین ؟ میشه بگید یه تیکه کدشو ؟ من میزاشتم اما آفلاین نمیشد اصلا گوگل وویز رو اجرا نمیکرد

بعد هم سوالم اینه چجوری میشه بصورت همیشگی گوش بده وقتی برنامه بازه بدون هیچ دکمه ای ؟!

سلام

والا فکر نمیکنم گوگل ویز افلاین جواب بده

بنده اموزش کار با گوگل ویز رو گذاشتم داخل انجمن جست و جو کنید میاره :)

واسه اجرای مداوم گوگل ویز هم میتونید در غالب سرویس ازش استفاده کنید :gol:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...