رفتن به مطلب

پیشنهادی در مورد نحوه پاسخگویی به سوالات

ارسال‌های توصیه شده

با سلام.

دوستان من یه پیشنهادی داشتم در مورد پاسخ گویی به سوالاتی که تو انجمن مطرح میشه :

1. تا زمانیکه طرف خودش هیچ کدی ننوشته ، راهنمایی انجام نشه.
  2. وقت کاربری درخواست کد کامل رو میکنه ، مثلا سورس کد کتاب با دیتابیس اصلا پاسخی داده نشه و درخواست کد کامل ممنوع باشه .

اهداف :

1. پیشرفت سطح کاربران
  2. پیشرفت سطح علمی انجمن
  3. افزایش نظم انجمن
  4. جلوگیری از سودجویی برخی کاربران مبتدی از سورس کد های آماده دیگران که کلی براش زحمت کشیدن.

بنده از سال  87 تو انجمن http://barnamenevis.org/ هستم ، این قوانینی که گفتم

از قوانین اصلی این انجمن محسوب میشد ، بنظرم بهتره که اینجا هم باشه. 

چون من نتیجه شو اونجا دیدم و کاملا جواب مثبتی داده این قوانین.

ارادت ./

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود،

ضمن تشکر از پیشنهادهای مناسبتون

مورد اول، خیلی پیش اومده کاربر مشکل خودش رو مطرح کرده و ما درخواست کد کردیم، ارائه داده و مشکلش رفع شده! بهتره برای صرفه جویی در زمان کاربران عزیز در همون پست اولشون کدهای لازم رو قرار بدن.

اما در رابطه با مورد دوم با توجه به درخواست زیاد ما از کاربران مبنی بر همین حرفی که شما فرمودید، بازهم شاهد هستیم که برخی کاربران کم لطفی کرده و درخواست کد کامل میکنند!

به همت مدیران و کاربران عزیز احساس میکنم که روز به روز داره کمتر میشه، امیدوارم این فرهنگ سازی در محیط سایت ما و حتی سایر سایت ها به صورت کامل انجام بشه!

هرکسی برای کدهای خودش وقت،تمرکز و فکر صرف کرده پس درخواست اونها به هیچ شکلی عقلانی نیست!

هدف ما تنها پیشرفت کاربران و سایت هستش، پس به هر چیزی که در این راه کمک حالمون باشه عمل میکنیم از جمله فرمایشات شما.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...