رفتن به مطلب
  • 0

اجرای appcompat و massegebox با هم(فوری)

apksky

سوال

سلام

سورس appcompat که مربوط به متریال است ولی در این سورس و سورس های مشابه توجهی به مسیج باکس متریال از جمله پروگرس و ... نشده

یه سورسی هم توی سایت مرجع بود که می تونی همه جور مسیج باکس درست کنی.

ولی حالا مشکل ادغام ایناست یعنی هر کدوم برای خودشون res های جدا گونه دارند و وقتی کپی می کنمش توی پروژه و توی کدنویسی معرفیش می کنم، برنامه force close میده.

البته باید اینم بگم سورس مسیج باکس رو چندبار به خوبی کامپایل کردم ولی تازگیا موقع کامپیل سورس مسیج باکس ارور میده:

B4A version: 5.20
Parsing code.    (0.01s)
Compiling code.    (0.05s)
Compiling layouts code.    (0.01s)
Generating R file.    Error
..\res\values\styles.xml:3: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'Theme.AppCompat.Light.Dialog.Alert'.
..\res\values-v11\styles.xml:4: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'Theme.AppCompat.Light.Dialog.Alert'.
..\res\values-v21\styles.xml:4: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'Theme.AppCompat.Light.Dialog.Alert'.
..\res\values\styles.xml:15: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'Theme.AppCompat.Dialog.Alert'.
..\res\values-v11\styles.xml:22: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'Theme.AppCompat.Dialog.Alert'.
..\res\values-v21\styles.xml:16: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'Theme.AppCompat.Dialog.Alert'.

اگه سورس هارو خواستین بگین لینکشو بزارم البته لطفا فقط در صورتی که بخواین کمک کنین.

معذرت اگه عنوان خوب انتخاب نکردم چون این یه مشکل مشترک بین چند تا سورسه. :nemidoonam:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

مشکلتون میدونید چیه ؟ دقیقا مشابه مشکل منه ... از SDK EXTRAS

براتون extras حودمو اپلود میکنم ضمنا

#FullScreen: False
    #IncludeTitle: True

رو تغییر ندید

لینک ارسال

منم همين مشكل رو دارم.پوشه ساپورت نسخه 22.2.1 رو نصب كردم ديگه همچين خطايي نداد ولي موقع اجرا خطاي توقف برنامه رو ميده

کسی نیست این مشکل رو حل کرده باشه؟

لینک ارسال

لازم نیست res ها همه رو در یک پوش بریزید هر کدام را در پوشه ی جدا بریزید و آدرس پوشه رو یا این کد به برنامه بدید.

#AdditionalRes:H:\programable\My apps\peyade ravi arbaein\emam_hosein\res

این یه نمونه هست از داخل یکی از اپهام برداشتم

اینو قسمت Project Attributes  وارد کنید.

لینک ارسال

من از ساپورت نسخه 23 استفاده كردم و api 23 و نسخه آخر sdk و بعد تم برنامه رو بايد ويرايش كنيم وبجاي DarkActiobBar اون رو به NoActionBar تغيير بديم

لینک ارسال

مشکلتون میدونید چیه ؟ دقیقا مشابه مشکل منه ... از SDK EXTRAS

براتون extras حودمو اپلود میکنم ضمنا

#FullScreen: False

#IncludeTitle: True

رو تغییر ندید

sdk

کسی نیست این مشکل رو حل کرده باشه؟

لینک ارسال

لازم نیست res ها همه رو در یک پوش بریزید هر کدام را در پوشه ی جدا بریزید و آدرس پوشه رو یا این کد به برنامه بدید.

#AdditionalRes:H:\programable\My apps\peyade ravi arbaein\emam_hosein\res

این یه نمونه هست از داخل یکی از اپهام برداشتم

اینو قسمت Project Attributes  وارد کنید.

فرقی نمیکنه باز هم مشکل وجود داره

من از ساپورت نسخه 23 استفاده كردم و api 23 و نسخه آخر sdk و بعد تم برنامه رو بايد ويرايش كنيم وبجاي DarkActiobBar اون رو به NoActionBar تغيير بديم

یعنی مشکلتون حل شد؟ میشه درمورد ویرایش تم بیشتر توضیح بدین؟

لینک ارسال

دز پوشه پروژه یک پوشه به اسم دیگر مثلا res2201 ایجاد کنید و اونو اینطوری به پروژه بدید

#AdditionalRes:../res2201
لینک ارسال

دز پوشه پروژه یک پوشه به اسم دیگر مثلا res2201 ایجاد کنید و اونو اینطوری به پروژه بدید

#AdditionalRes:../res2201

قبلا هم گفتم این کار رو می کنم توقف اجباری(force close) میده.

لینک ارسال

منم همين مشكل رو دارم.پوشه ساپورت نسخه 22.2.1 رو نصب كردم ديگه همچين خطايي نداد ولي موقع اجرا خطاي توقف برنامه رو ميده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...