رفتن به مطلب

اموزش تصویری دانلود اهنگ و پخش ان دربرنامه ( MediaPlayer Streamer )

Elyas Erfani

ارسال‌های توصیه شده

سلام به دوستان عزیز

دیدم بعضی از دوستان درباره دانلود اهنگ و پخشش مشکل داشتن به صورت انلاین ک ی اموزش ساده و کوچیک تدارک دیدم در این باره

همه چی واضخ است و میتونید با اموزش دانلود و دریافت و پخش و متوقف کردن اهنگ به صورت انلاین 

و موفقیت امیز بودن و یا ارور در روند دریافت رو مشاهده و فراخوانی کنید داخل برنامه

کاربرد های زیادی داره

امیدوارم به درد دوستان بخوره 

حجم 6مگ

http://s5.picofile.com/file/8220869350/mp_streaming.rar.html

رمز فایل : answercenter.ir

موفق باشید 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

الیاس جان اگه بتونی این آموزشو تهیه کنی خیلی عالی میشه

مثل موزیک پلیر(قابلیت استوپ و اجرا، زمان موزیک و...) اجرا بشه و از کاربر بخواد که آیا دانلود بشه یا آنلاین پخش بشه

:give_heart:

لینک ارسال

الیاس جان اگه بتونی این آموزشو تهیه کنی خیلی عالی میشه

مثل موزیک پلیر(قابلیت استوپ و اجرا، زمان موزیک و...) اجرا بشه و از کاربر بخواد که آیا دانلود بشه یا آنلاین پخش بشه

:give_heart:

سلام

استوپ و اجرا و زمان موزیک و افلاین و انلاین و همه چیز داخل انجمن موجوده و اتفاقا ب فکرش هم هستم و ایشالا اماده میکنم ولی برای پخش انلاین با زمان موزیک با استفاده از سیک بار با بیسیک امکان پذیر نیست و ی تیکه جاوا باید کار بشه :):gol:

لینک ارسال

سلام

استوپ و اجرا و زمان موزیک و افلاین و انلاین و همه چیز داخل انجمن موجوده و اتفاقا ب فکرش هم هستم و ایشالا اماده میکنم ولی برای پخش انلاین با زمان موزیک با استفاده از سیک بار با بیسیک امکان پذیر نیست و ی تیکه جاوا باید کار بشه :):gol:

با بیسیک میشه پخش انلاین انجام داد :@

لینک ارسال

• 5 هفته بعد...

سلام اموزش خيلي خوبي بود اما هر بار كه دانلود ميكنه اگه از برنامه خارج شيم و دكمه ي هوم رو نگه داريم و برنامه رو از ليست برنامه هاي باز پاك كنيم ديگه پخش نميشه و دوبار بايد دانلود بشه 

راه حلش سيو اهنگه

چجوري سيو كنم

لینک ارسال

بفرمایید سرچ هم گزینه خوبی بود (به یاد دیالوگ های ماندگار بازی قلعه )

تنها کار که نمیکنه واست نون نمیگیره  :oops:

لینک ارسال

سلام اموزش خيلي خوبي بود اما هر بار كه دانلود ميكنه اگه از برنامه خارج شيم و دكمه ي هوم رو نگه داريم و برنامه رو از ليست برنامه هاي باز پاك كنيم ديگه پخش نميشه و دوبار بايد دانلود بشه 

راه حلش سيو اهنگه

چجوري سيو كنم

سلام

علاوه بر سورسی ک اقای بیات دادن

شما بیاید و فایل رو موقع Stream Complete ک دانلود میشه با ی اسمی سیو کنید و در اکتیویتی کریت هم ی شرط بذارید ک اگر اون فایل با اون اسم موجود بود دیکه دانلود نکنه

اگرم متوجه نشدید ک صبر کنید بعداز ظهر سورس بنویسم واستون :)

لینک ارسال

رو سيو كردنش موندم والا

با اون سورس ور رفتم نشد

لینک ارسال

اقای عرفانی سورس رو درست کردید

اخوی هنوز 12 ساعت نشده ها 

لطفا رعایت کنید دیگه 

کلا 3 - 4 کلا دانلود و سیو انجام میدن 

تو باتن دانلود 

If File.Exists(File.DirRootExternal & "/MusicB4A", "جواد مقدم.ogg") = True Then 
	 ToastMessageShow("فایل دانلود شده و در مسیر musicB4a قرار دارد",True)
	 Else

در غیر اینصورت دانلود 

این مال باتن دانلود 

برای جاب دانلود شم هم همین آدرسی که تو file.exists دادیم مینویسیم 

Dim o As OutputStream
    o = File.OpenOutput(File.DirRootExternal & "/MusicB4A", "جواد مقدم.ogg", False)
    File.Copy2(Job.GetInputStream, o)

همین کلا 

چیز خاصی نداره

لینک ارسال

ممنون اما من بر اساس سورسی که اقای عرفانی گذاشتن کار کردم و توی اون سورس اصلا از httpjob استفاده نشده بود

اگه راه حلی دیگه هست که بگین اخه من روی مولتی پنل می خوام بزارم و فک نکنم با سطح اطلاعات من مغزم بکشه :S

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

سلام

علاوه بر سورسی ک اقای بیات دادن

شما بیاید و فایل رو موقع Stream Complete ک دانلود میشه با ی اسمی سیو کنید و در اکتیویتی کریت هم ی شرط بذارید ک اگر اون فایل با اون اسم موجود بود دیکه دانلود نکنه

اگرم متوجه نشدید ک صبر کنید بعداز ظهر سورس بنویسم واستون :)

سلام سوال من هم دقیقا همینه،خواهشا یه راهنمایی بکنید که این آهنگی که داره کتابخونه audio دانلود میکنه و پخش میکنه اصلا کجا میره کش میشه که ما بتونیم ذخیرش کنیم؟؟؟

واگر سیو کردنش راهی متفاوت و خاصی داره لطفا بگید ممنون.

لینک ارسال

اون نمونه سورس که تو پست  7 گذاشتم تا دانلود نکنه پخش نمیکنه (در ضمن برای ذخیره سازی موزیک تو پست 11 توضیح دادم) 

پخش انلاین 

از اسمش مشخصه 

از نت اطلاعات موزیک میگیره  واگر نت قطع بشه پخش هم قطع میشه 

اگر منظورتو چیز دیگه ای بگید من بهتر متوجه بشم 

لینک ارسال

اون نمونه سورس که تو پست  7 گذاشتم تا دانلود نکنه پخش نمیکنه (در ضمن برای ذخیره سازی موزیک تو پست 11 توضیح دادم) 

پخش انلاین 

از اسمش مشخصه 

از نت اطلاعات موزیک میگیره  واگر نت قطع بشه پخش هم قطع میشه 

اگر منظورتو چیز دیگه ای بگید من بهتر متوجه بشم 

تویه سورس من آهنگ رو با همین mediaplayer-streamer آهنگ رو همزمان که دانلود میکنه پخش هم میکنه ینی اگر 5 ثانیه رو که دانلود کرد همون 5ثانیه رو پخش میکنه و دانلود آهنگ رو هم ادامه میده تا کله فایل دانلود بشه ،حالا من میخوام زمانی که کله فایل رو دانلود کرد اون موقع ذخیرش کنم وبرای گوش دادن به اون آهنگ برای دفعه های بعدی  با mediaplayer بصورت آفلاین پخشش کنم تا نیازی به دانلودش نباشه،وظاهرا همین کتابخونه mediaplayer-streamer داره کار دانلود آهنگ و پخشش رو انجام میده و آهنگ رو پخش میکنه و نیازی نیست از httputils استفاده کنیم فقط من نمیدونم آهنگی که داره پخش میشه وقتی دانلودش تموم شد کجا میره کش یا ذخیرش میکنه سوالم اینجاس که من چجوری به این فایل آهنگ دانلود شده دسترسی پیدا کنم؟

لینک ارسال

من مجبور کردی همین آموزشو ببینم که صدا هم نداشت :girl_blush: عیبی نداره  :fekr:

فک کنم شما معنای استریم رو دانلود فرض کردید که باید بگم سخت دراشتباهید 

چرا؟

وقتی ما داریم مثلا یه آهنگو استریم میکنیم یعنی اینکه بصورت زنده از روی سایت پخش کنه ( اصلا ذخیره سازی در کار نیست فقط پخش آنلاینه)

نه دانلود 

دانلود یعنی ما بیام یه فایل رو تو یه جای که از قبل براش تعیین کردیم قرار بدیم 

حالا شما اگر میخای هم دانلود کنه هم پخش آنلاین داشته باشه 

همون سورسی که بالا دادم رو با این آموزش ترکیب کن 

همین 

لینک ارسال

من مجبور کردی همین آموزشو ببینم که صدا هم نداشت :girl_blush: عیبی نداره  :fekr:

فک کنم شما معنای استریم رو دانلود فرض کردید که باید بگم سخت دراشتباهید 

چرا؟

وقتی ما داریم مثلا یه آهنگو استریم میکنیم یعنی اینکه بصورت زنده از روی سایت پخش کنه ( اصلا ذخیره سازی در کار نیست فقط پخش آنلاینه)

نه دانلود 

دانلود یعنی ما بیام یه فایل رو تو یه جای که از قبل براش تعیین کردیم قرار بدیم 

حالا شما اگر میخای هم دانلود کنه هم پخش آنلاین داشته باشه 

همون سورسی که بالا دادم رو با این آموزش ترکیب کن 

همین 

ینی هیچ فایل کشی ایجاد نمیکنه که بشه اون فایل رو بصورت دایمی ذخیره کرد ویا کاره دیگری برای ذخیره اطلاعاتی که استریم شده؟

ترکیب این دو آموزش  دقیقا به چه صورتیه ؟اینها که نمیتونن باهم ترکیب بشن یکی میاد اول دانلود میکنه وبعدش پخش میکنه ،روش استریم که مستقیم میاد دانلود و همزمان پخش میکنه آیا منظورتون اینه که یدکمه بزارم براش پخش آفلاین و یه دکمه بزارم برای استریم کردنش؟

لینک ارسال

ینی هیچ فایل کشی ایجاد نمیکنه که بشه اون فایل رو بصورت دایمی ذخیره کرد ویا کاره دیگری برای ذخیره اطلاعاتی که استریم شده؟

ترکیب این دو آموزش  دقیقا به چه صورتیه ؟اینها که نمیتونن باهم ترکیب بشن یکی میاد اول دانلود میکنه وبعدش پخش میکنه ،روش استریم که مستقیم میاد دانلود و همزمان پخش میکنه آیا منظورتون اینه که یدکمه بزارم براش پخش آفلاین و یه دکمه بزارم برای استریم کردنش؟

خیر-کی گفته نمیشه- این خلاقیت شما رو میطلبه که چه جور هر 2 کار رو یه باتن بزارید 

موفق باشید 

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام

ببخشید من هرچی میخوام متغییری به این اسم بسازم قرمز میشه و نمیسازه

میشه لایبرری رو بدید یا سورسشو بدید؟ ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...