رفتن به مطلب
  • 0

مشکل با اندروید 5 به بالا

mehran901

سوال

سلام دوستان

با استفاده از SmsInterceptor و اونت کد زیر

Sub sms1_MessageReceived (From As String, Body As String) As Boolean

اقدام به دریافت متن و شماره اس ام اس دریافتی میکنم

و بعد با استفاده از return true از ذخیره شدنش در اینباکس گوشی جلوگیری میکنم و کاملا درست کار میکنه

ولی در اندروید 5 و 5.1 متن اس ام اس دریافتی گرفته میشه ولی باز به اینباکس میره

دوستان میتونن راهنمایی کنن ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

19 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

من دقیق متوجه نشدم مشکل چیه ولی یه برنامه برای بلاک کردن پیامک ها تبلیغاتی هستش که من از اون استفاده میکنم به نام پیام رسان هدهد یه قسمت داره پیام های تبلیغاتی میره اونجا و بعدا میتونید برید پاک کنید اونا رو اینم لینکش:
هدهد

لینک ارسال

سلام

بنده اندروید 5.1.1 دارم

از همین SmsInterceptor و روش شما هم استفاده میکنم و کاملا درست و  مثل اندروید 4 هستش

کداتون رو کامل قرار بدید ببینم شماید ایرادی داشته باشه :fekr:

لینک ارسال

@@mehran901,

اندروید گوشی من 5.1.1 هست. برنامه ای که قبلا برای بلاک شدن پیامک نوشته بودم روی این نسخه کار نکرد.

برنامه های زیادی برای بلاک کردن پیامک از بازار گرفتم اما هیچکدوم کار نکرد.

نهایتا از امکان بلاک خود بخش messages استفاده کردم.

فکر میکنم همراه بانک ها از flash message استفاده میکنن. شما برنامه همراه بانک رو روی نسخه 5 به بالا تست کردین ؟

اونایی که برنامه های حرفه ای و امنیتی مثل همراه بانک میسازن قطعا اگر به چنین مشکلاتی برخورد کنن ، با سازندگان و ویرایش کنندگان اندروید مکاتبه میکنن تا راه کاری برای برطرف شدن مشکلشون ارائه کنن...

لینک ارسال

پیشنهادم اینه که برای حل این مشکل به محض رسیدن پیامک ، اون رو در صورت نیاز ذخیره و از inbox حذفش کنید.

البته اگر برنامه نویس در اندروید 5 به بالا محدودیتی در حذف پیامک از inbox نداشته باشه...

لینک ارسال

SmsInterceptor روی اندروید 4.2.2 به بالا جواب نمیده

هیچ برنامه ای هم توی بازار گیر نمیارید که در مورد sms Blocker باشه و روی اندروید 5 جواب بده  :write: 

یعنی کلا در کل حرف اول و آخرم اینه که نمیتونید sms رو return کنید که توی Inbox نره

لینک ارسال

SmsInterceptor روی اندروید 4.2.2 به بالا جواب نمیده

هیچ برنامه ای هم توی بازار گیر نمیارید که در مورد sms Blocker باشه و روی اندروید 5 جواب بده  :write: 

یعنی کلا در کل حرف اول و آخرم اینه که نمیتونید sms رو return کنید که توی Inbox نره

شما اطلاع دارید که در اندروید 5 میشه اس ام اس رو حذف کرد از اینباکس یا خیر اونم محدود شده ؟

و اینکه چرا بیسیک 4 اندروید نمیگه چ تابعی در چ اندرویدی قابل استفاده نیست مثلا من الان اینو میدونم ولی خیلی توابع دیگه رو نه ! استفاده میکنیم تهش برنامه رو هر اندرویدی ی جور کار میکنه !

لینک ارسال

نیازی نیست بیسیک4اندروید بگه که واسه اندروید مثلا 4.2.2 به بالا نمیشه Return کرد

ببینید حذف کردن حسابش جداست

Return کردن که کلا sms دریافت نشه حسابش جدا !

لینک ارسال

سلام

بنده اندروید 5.1.1 دارم

از همین SmsInterceptor و روش شما هم استفاده میکنم و کاملا درست و  مثل اندروید 4 هستش

کداتون رو کامل قرار بدید ببینم شماید ایرادی داشته باشه :fekr:

شما میتونید سورستون رو قرار بدین ک کار میکنه ؟ من کار خاصی نمیکنم تو سرویس فقط بازگشتی این تابع رو true میکنم در اندروید 5 ولی جواب نمیده ، 4.1.1 بودم من

لینک ارسال

نیازی نیست بیسیک4اندروید بگه که واسه اندروید مثلا 4.2.2 به بالا نمیشه Return کرد

ببینید حذف کردن حسابش جداست

Return کردن که کلا sms دریافت نشه حسابش جدا !

بله میدونم اگه بشه موقع دریافت اس ام اس گوشی رو سایلنت کرد و اس ام اس دریافتی رو از اینباکس حذف کرد همون میشه برا این سوال کردم رو اندروید 5 میشه یا نه ، که جایگزین کنم

اگه تو این زمینه کار کردین لطفا منبعی دارین معرفی کنین تشکر

لینک ارسال

@, @@mehran901

یکی از برنامه هایی که بنده نوشتم دانلودر اینستاگرام هست.

یه سرویس همیشه در حال اجرا و منتظر کپی شدن یه لینک در اینستاگرام هست.

در اندروید با نسخه های 5 به پایین بخوبی کار میکرد.

اما اندروید 5 ، برای اینکه شارژ دستگاه اندرویدی را حفظ کنه میاد برنامه هایی که مثلا 1 روز بلا استفاده هستن رو کلا میبنده ! تازه من در رویداد Service_Destroy سرویس کد زیر رو نوشتم که در صورت بسته شدن دوباره اجرا بشه تا سرویس همیشه در حال اجرا باشه.

Sub Service_Destroy
	StartServiceAt(Me, DateTime.Now + 1 * 1000, False)
End Sub

حالا برنامه بنده گاهی اوقات که لینک مطلب مورد نظر رو در اینستاگرام کپی میکنی کار نمیکنه ، چون خود اندروید برنامه دانلودر رو کلا بسته و حتما باید قبلش وارد برنامه بشی تا سرویس فعال بشه ...

جالب اینجاست که اگر شارژ گوشی کم باشه برنامه هایی که مثلا 30 دقیقه بلااستفاده موندن رو کلا میبنده !!!! (نمیدونم این چه کاریه، روند کاری برنامه ها رو خراب میکنن)

در همین راستا ، برنامه هایی که مثلا با اتصال دستگاه به اینترنت کاری رو انجام میدن هم با همین مشکل روبرو میشن. (یه برنامه داشتم که با اتصال به نت ، مطالب جدید رو بصورت نوتیفیکیشن نمایش میداد که اونم تقریبا این بخشش غیر فعال شد)

استاد ایزدی ، راهی برای برطرف کردن این مشکلاتی که در بالا عرض کردم در اندروید 5 به بالا وجود داره ؟

(به جز اینکه مثلا هر 6 ساعت یه اکتیویتی از برنامه رو اجرا کنیم که اندروید حس کنه برنامه بلااستفاده نیست و اون رو نبنده. چون منطقی و تمیز نیست.)

از توجهتون ممنونم

لینک ارسال

استاد ایزدی ، راهی برای برطرف کردن این مشکل در اندروید 5 به بالا وجود داره ؟

به هیچ وجه نمیشه توی اندروید 5 بیایید sms دریافتی رو Return True کنید

بنده و آقای شاهدی و موسوی خیلی روی این موضوع کار کردیم قبلا

کلا هیچ برنامه ای هم نمیتونید پیدا کنید که sms دریافتی رو return true کنید از ابتدا !!!  :fekr:  چه ایرانی و چه خارجی  :eynak:

لینک ارسال

سلام.

تا اونجایی که من میدونم اندروید تو ورژن های بالاترش ، مثلا همین 5به بالا اجازه اینکار رو نداده...

شایدم من اشتباه کنم.

لینک ارسال

سلام

تا جایی که من میدونم، اندروید دسترسی رو بسته در اندروید های بالاتر امکانش نیست

من حتی با 4.2 هم این کارو کردم اما فک نکنم بالاتر (مخصوصا L به بعد) امکانش باشه

بازم جستجو کنید

لینک ارسال

به هیچ وجه نمیشه توی اندروید 5 بیایید sms دریافتی رو Return True کنید

بنده و آقای شاهدی و موسوی خیلی روی این موضوع کار کردیم قبلا

کلا هیچ برنامه ای هم نمیتونید پیدا کنید که sms دریافتی رو return true کنید از ابتدا !!!  :fekr:  چه ایرانی و چه خارجی  :eynak:

ببخشید انگار بد متوجه شدید

منظورم return کردن sms نبود.

در پست قبلی مشکل دیگه ای رو مطرح کردم.

مشکل بسته شدن برنامه هایی است که مثلا 1 روز بلا استفاده میمونن ، اونم توسط اندروید 5 به بالا.

لطفا در صورت امکان مپست قبلی رو کامل بخونین.

لینک ارسال

در در 1398/01/29, 11:56:46، حمید زارع گفته است :

من هم دقیقاً همین مشکل رو دارم

شما راه حلی پیدا نکردید ؟؟

سلام

راهی که پیدا کردم ، حذف برنامه از مارکت ها و لغو انتشارش بود.

چون اندروید بدون در نظر گرفتن برنامه نویسان گندایی میزنن که نمیشه جمعش کرد و دائما در حال تغییر دادن هستن.

لینک ارسال

سلام

تا جایی که من میدونم، اندروید دسترسی رو بسته در اندروید های بالاتر امکانش نیست

من حتی با 4.2 هم این کارو کردم اما فک نکنم بالاتر (مخصوصا L به بعد) امکانش باشه

بازم جستجو کنید

ممنون میشم دوستان دیگه هم نظرشونو بگن خیلی مهمه پس اگه اینجوریه هر برنامه ای مینویسیم کلی از دستوراتش ممکنه کار نکنن رو هر اندرویدی !!

لینک ارسال

در در 1394/08/17, 01:34:06، fun_code گفته است :

@, @@mehran901

اما اندروید 5 ، برای اینکه شارژ دستگاه اندرویدی را حفظ کنه میاد برنامه هایی که مثلا 1 روز بلا استفاده هستن رو کلا میبنده ! تازه من در رویداد Service_Destroy سرویس کد زیر رو نوشتم که در صورت بسته شدن دوباره اجرا بشه تا سرویس همیشه در حال اجرا باشه.

Sub Service_Destroy
End Sub

حالا برنامه بنده گاهی اوقات که لینک مطلب مورد نظر رو در اینستاگرام کپی میکنی کار نمیکنه ، چون خود اندروید برنامه دانلودر رو کلا بسته و حتما باید قبلش وارد برنامه بشی تا سرویس فعال بشه ...

جالب اینجاست که اگر شارژ گوشی کم باشه برنامه هایی که مثلا 30 دقیقه بلااستفاده موندن رو کلا میبنده !!!! (نمیدونم این چه کاریه، روند کاری برنامه ها رو خراب میکنن)

در همین راستا ، برنامه هایی که مثلا با اتصال دستگاه به اینترنت کاری رو انجام میدن هم با همین مشکل روبرو میشن. (یه برنامه داشتم که با اتصال به نت ، مطالب جدید رو بصورت نوتیفیکیشن نمایش میداد که اونم تقریبا این بخشش غیر فعال شد)

استاد ایزدی ، راهی برای برطرف کردن این مشکلاتی که در بالا عرض کردم در اندروید 5 به بالا وجود داره ؟

(به جز اینکه مثلا هر 6 ساعت یه اکتیویتی از برنامه رو اجرا کنیم که اندروید حس کنه برنامه بلااستفاده نیست و اون رو نبنده. چون منطقی و تمیز نیست.)

از توجهتون ممنونم

من هم دقیقاً همین مشکل رو دارم

شما راه حلی پیدا نکردید ؟؟

لینک ارسال

دوستان نمیشه محدود باشه پس همراه بانک ها ک نصب میشن و از طریق اس ام اس کار میکنن چی ؟ اس ام اس وارد اینباکس نمیشه دیدین که رو همه ورژن های اندروید  هم نصب میشن

لینک ارسال

در در 1394/08/17, 01:34:06، fun_code گفته است :

@, @@mehran901

Sub Service_Destroy
End Sub

از توجهتون ممنونم

سلام و درود

تا اونجای که من رفتم جلو هیج جوره نمیشه این مشکل رو حل کرد چون خود اندروید دسترسی یش یالاست و سریعا می بنده مگر این که برنامتون رو جزو لیست پردازش در پس زمینه کنید و کاربر رو مجبور کنید که تو api بالا اینکار رو انجام بده پایینم یه نمونه کد برای گوش های هواوی هست که نوشتم

Sub msg1222

If File.Exists(File.DirInternal,"1.txt")=False Then
		Dim huawei As MR_HuaweiPAPP
		If huawei.IsHuawei = True Then
			msg
			huawei.GOTO_HuaweiSetting
		Else
sleep(500)
			Msgbox("این برنامه برای کار کردن نیاز به دسترسی اجرا در پس زمینه دارد  برای دادن این دسترسی  به تنظیمات رفته و به این برنامه دسترسی لازم رو بدهید در غیر این صورت برنامه کار نمی کند!!!","راهنما : ")
		End If
		File.WriteString(File.DirInternal,"1.txt","1")
	End If
End Sub

Sub msg
sleep(500)
	Msgbox("از لیست نمایش داده شده نام این برنامه را بیابید و دسترسی فعال ماندن در پس زمینه را بدهید در غیر این صور ت برنامه کار نخواهد کرد!!!","راهنما :")
End Sub

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...