رفتن به مطلب
  • 0

واقعا درآمد اندروید بالاست یا پایین ؟

mr.shi

سوال

دوستان و اساتید سلام

من بعد از 10 سال فعالیت حرفه ای در C# مدتی است به این زبان برنامه نویسی کوچ کردم و در حال حاضر این بحث راه انداختم تا حداقل اونایی که میخوان به این فیلد کاری نزدیک بشن آگاهی داشته باشن

اولا اینکه من یه اعتراضی به دوستانی دارم که از اندروید یه ماشین پول سازی درست کردن که فکر می کنن ماهی n تومن میتونن دربیارن

بعد به کسانی که اینجا فعالیت مستمر دارن و به ارشدان گروه یه صحبتی دارم

به نظر من بیسیک از خیلی لحاظا محدودیتهای بالایی داره مثلا بحث هایی که این روزها واقعا توو انجمن خودمون مطرح میشه " ترازبندی فارسی " " تعویض فونت وب ویوو " و ...

دوستان بهتر نیست نرم افزارمون عوض کنیم همونطور که میدونید مدیران ارشد گوگل از اندروید پشتیبانی کامل میکنن و حتی نرم افزار هم براش انحصاری زدن GoogleAndroidStudio

در ضمن الان اکثر جاها درگاه درون پرداخت میدن مثل همراه پی ، ما چرا با بازار کار کنیم ؟؟؟؟

وقتی که تو تلگرام پیام میاد 300 برنامه پولی بازار رایگان !!!!!!!

نظر شخصیمو میگم امیدوارم ارشدان گروه بنده حقیرو ببخشن ، به نظر من ما باید به عنوان فعالان این عرصه سعی داشته باشیم حرفه ای باشیم

حرفه ای فکر کنیم و از همه مهمتر اینکه امنیت برنامه ها رو زیاد کنیم

دوستان خواهش میکنم این تاپیکو جدی بگیرید و بیاید مسیر جدیدی را برای خودمون رسم کنیم

درآمد از برنامه نویسی آندروید شاید ماهی 15 میلیون نباشه ولی اگر درست گام برداری و نیاز مردم رو بسنجیم در ضمن نمیدونم بازار عین ویروس شده انگار همه باید فقط تو بازار برنامه پخش کنن آقاجون این همه مارکت 

منتظر مباحث مطرح شدتون در این مورد هستم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

بحث بی فایده ای است. موفق باشین  :eynak:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...