رفتن به مطلب
  • 0

دیتابیس آنلاین

davood1382

سوال

سلام دوستان چند وقتی هست می خوام این سوالو بپرسم اما وقت نمی کنم(امتحانام شروع شدم .....میدونم الان می گین مگه مدرسه شروع شدن که شما امتحان دارین ولی خدا شاهده تا الان نزدیک 6 تا امتحان دادم)

دیتابیس انلاین چیه؟

سخته؟

چی لازم داره(نرم افزاری غیر از b4a?)

و اینو هم بگم اگه اموزش میگین اون کار سختشو بگین (دیدین مثلا دیتایبس با فراخانی هم میشه من می خوام از روش اس کیو ال و کرزور و ایناش برم یعنی روش اصلی ساخت دیتابیس آنلاین)

پیشاپیش از دوستان ممنوونم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود،

دیتابیس معمولی رو که در جریانید چیه؟! خب این آنلاینشه و بجای Sqlite از نوع MySql هستش :fekr: 

به یک هاست و یک دامنه نیاز دارید!

برنامه خاصی نیاز نداره، از پی اچ پی یا یکی از زبان های سمت سرور میتونید بعنوان رابط بین دستگاه اندروید و دیتابیس روی هاست خودتون استفاده کنید.

اگه یه مثال بزنم بهتر متوجه میشید، تمام برنامه هایی که محتواشون در هنگامی که اینترنت گوشی وصل باشه، تغییرمیکنه (معمولا اضافه میشه)، از دیتابیس آنلاین استفاده میکنند.

برنامه هایی نظیر برنامه های پیامکی، کتب آنلاین، بازی های آنلاین، مارکت ها و ...

تمامی این برنامه ها به شکلی به سرور خودشون وصل شدن که در بسیاری از مواقع از دیتابیس استفاده میکنن، البته معدود اپلیکیشن هایی هم هستند که از Apiهای مخصوص استفاده میکنند!

به اندازه کافی در موردش بحث شده در انجمن و اینکه آموزش کامل و جامعش رو میتونید از فروشگاه تهیه کنید:

http://answercenter.ir/index.php?app=nexus&module=payments&section=store&do=item&id=7

موفق باشید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...