رفتن به مطلب
  • 0

davood1382

سوال

سلام دوستان من تو برنامم متن یک لیبل رو سیو و با هر بار ورود به برنامه اون رو می خونم حالا اون دکمه ی هوم گوشی هست!!! اگه به مدت طولانی نگهش داریی لیست برنامه های باز  رو بهت نشون می ده که اگه برنامه ی ما از اون لیست پاک شه دیگه بعد از ورود به برنامه متن لیبل خونده نمیشه و لیبل خالی می مونه 

ممنون میشم کمک کنید.*khodshirin*

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام و تشکر از همه ی دوستان خوب بخصوص اقای ایزدی

این تاپیک حل شد

جشکل از گوشی بود

لینک ارسال

درود

قانونا نباید اینجوری باشه

حالا شما محض اطمینان کدتون رو به جای Activity Create توی Activity Resume قرار بدید ببینید مشکل حل میشه ؟

لینک ارسال

ممنون از این که جواب دادین اما کرده بودم البته اینو بگم که من اول از توی یک اکتیویتی دیگه میام ولیوی اسپینر رو سیو می کم بعد وقتی از توی اکتیویتی خارج شد اون ولیو رو میخونم و متن لیبل قرار می دم و اون وقت میام متن لیبل رو سیو و با هر بار ورود می خونم اما.............................................

لینک ارسال

متوجه منظورتون نشدم

اگه امکان داره نمونه پروژه پیوست کنید

لینک ارسال

بهتر بگم ببینید من وقتی کاربر وارد برنامه می شه توی اون اکتیویتی یک لیبل و یک دکمه وجود داره که با زدن اون دکمه وارد یک اکتیویتی که یک اسپینر توش هست میشه خوب!!! بعد من میام گزینه های اسپینر رو توی یک فایل txt سیو میکنم (یعنی توی ساب ایتم کلیک اسپینر می نویسم 

Sub spinner1_ItemClick (Position As Int, Value As Object)
	File.Writestring(File.DirDefaultExternal,"t19.txt",Value)

End Sub

وقتی کاربر گزینه ای انتخاب کرد دکمه ی برگشت رو میزنه و وارد یک اکتیویتی میشه که یک لیبل داخل اونه و من توی اون صفحه این کد رو برای متن لیبل نوشتم

lbl1.Text= File.ReadString(File.DirDefaultExternal,"t19.txt") 

حالا اگه از برنامه خارج شه و دکمه ی هوم رو نگه داره و برنامه ی ما رو پاک کنه دیگه بعد از وزود به برنامه متن اون لیبل خالی می مونه

(سورسش دم دسم نیست)

لینک ارسال

http://s6.picofile.com/file/8223033750/test.rar.html

این نمونه سورسه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...