رفتن به مطلب
  • 0

باکلیک کردن روی تبلیغ وارد برنامه شود

bahonar19

سوال

خوب ، از عنوان تاپیک معلومه ، میخوام وقتی کاربر وارد برنامه شد ، یک اسپلش نشان داده شود و زیر آن تبلیغ باشه که کاربر با کلیک روی تبلیغ ، وارد برنامه شه .

داخل پرانتز بگم که تبلیغتی که بنده استفاده میکنم از شرکت عدد هست .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

هر نوع ترغیب یا اجبار کاربر برای کلیک بر روی تبلیغات از نظر بازار غیر قانونیه و همچنین شرعی نیست. کاربر موظف نیست که رو تبلیغات کلیک کنه و اون شرکت یا کسی که تبلیغات داده هم واسه تبلیغات اختیاری هزینه کرده. شما نمیتونی همه رو مجبور کنی !!!  :crazy:

لینک ارسال

دوست عزیز هنگامی که شما تبلیغات عدد رو در برنامه قرار می دید دیگه نیاز به انجام کاری ندارید! به طور خودکار در باکس عدد تبلیغ نمایش پیدا می کنه و با کلیک بر روی اون صفحه تبلیغ باز می شه!

لینک ارسال

خیر ، شما منظور منو نگرفتید ، اگه تاحالا با عدد کار کرده باشید ، اگر کاربران روی تبلیغات کلیک کنن برای شما هزینه ای واریز میکنه ، بنده هم میخواهم از این بدی یا خوبی یا هرچی استفاده کنم ، چون در صورت معمول فقط تبلیغات نمایش داده میشه ، اما من میخوام کاربر حتما روی تبلیغ کلیک کنه تا وارد برنامه بشه ، در اصل اجباری باشه ، حالا فهمیدید؟

لینک ارسال

خیر ، شما منظور منو نگرفتید ، اگه تاحالا با عدد کار کرده باشید ، اگر کاربران روی تبلیغات کلیک کنن برای شما هزینه ای واریز میکنه ، بنده هم میخواهم از این بدی یا خوبی یا هرچی استفاده کنم ، چون در صورت معمول فقط تبلیغات نمایش داده میشه ، اما من میخوام کاربر حتما روی تبلیغ کلیک کنه تا وارد برنامه بشه ، در اصل اجباری باشه ، حالا فهمیدید؟

خب ببینید شما نمیتونید در نمایش تبلیغات کاری کنید اما میشه با ترفندایی این کار رو شبیه سازی کرد

اما

چون اولا بازار این کار رو رد کرده و برنامه تایید نمیشه

و دوما این کار شرعا حرام است و پول کسی که تبلیغ برنامش رو میکنید به باد میره و ضرر میکنه

منم از این روش ها استفاده نمیکنم و انتشار هم نمیدم

حالا نمیدونم دوستان میخواند کمک کند یا نه

لینک ارسال

اگر حرام بودن کار و رد کردن کافه بازار رو بزاریم کنار ! شما طبق آموزش زیر تبلیغات عدد رو در یک پنل لود کنید و بعد دررویداد کلیک اون پنل بنویسید که بره به صفحه بعد!

http://answercenter.ir/topic/7434-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D8%AF%D8%AF/

لینک ارسال

کافه بازار چنین چیزی رو قبول نمی کنه (که کلیک روی تبلیغ اجباری باشه)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...