رفتن به مطلب

تاپیک فان هفته هفتم | 28 آبان

رئوف رضایی

ارسال‌های توصیه شده

سلام :)

این هفته هم فک کنم دستتون نابود شه :| :fekr: 

سوالات به برنامه نویسی ربطی ندارند و اکثرا روانشناسی هستن ، به بزرگی خودتون ببخشید

شاید سوالا تکراری باشه ،بازم به بزرگی خودتون ببخشید :gol: 

اقا درک کنید سوال نیست مخصوصا مشغله و... کلا راه نمیده ک فکر  کنیم سوال جور کنیم :)

یاد تاپیک فان هفته اول و دوم .. تا 4ام میرسم خندم میگیره :| کلا 5تا سوال توش بود

این دو هفته کلا متفاوته  :crazy: 

خب این هفته از رنگ بند کفشونم پرسیدیم :| :crazy: 

شروع :)

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

به چه درجه ای توی این انجمن برسی قانع می شی؟ :@ 

سنگین تری کاری که تا امروز با کامپیوتر کردی چی بوده؟ :eynak: 

خودتو ده سال دیگه تو برنامه نویسی تو چه سطحی می بینی؟ :cheshmak: 

به نظرت فینگیلیش تایپ کردن با کلاسیه؟

اسم بلوتوث گوشیت اون قدیما چی بود؟ (اگه اسمش عجیب غریبه توضیح بده معنی اش چیه؟)

لوکس ترین رستورانی که رفتی کجا بوده؟ چی خوردی؟

خفن ترین ماشینی که تو عمرت سوار شدی چی بوده؟

تا حالا مکه رفتی؟

مجردی با دوستات رفتی مسافرت؟

بچه بودی سیگار کشیدی بعد خانواده بفهمن دعوات کنن؟

اسم مدرسه ی دوران دبستانت چی بود؟

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟

دوست داشتی اسمت چی باشه؟

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟

بهرین خوابی که دیدی چی بود؟

بدترین خوابی که دیدی چی بود؟

اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟

دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدی؟

آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟

تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟

فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟

دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین  چی بود؟

اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟

دلت میگره چیکار می کنی؟

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟

اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب   کردین؟

اولین چیزی که با این کلمات به ذهنت میرسه؟

خدا:

مادر:

پدر:

چاپلوسی:

تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی)؟

دستتون سالمه؟ :|

خدا شفا بده

هرچی هم فوش دادی خودتی

حقیقتا سوالا هم از من نبود :D

از کاربر @asajadi84بودش :)

فدای کاربر  بدلیل روحیه بخشی قبل از زدن تاپیک فان  :crazy:  :| :|

خدا قوت قهرمان تا هفته بعد دستتو گچ بگیر 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام :)    سلام

این هفته هم فک کنم دستتون نابود شه :| :fekr: یک هفته شد؟ وای دوباره

سوالات به برنامه نویسی ربطی ندارند و اکثرا روانشناسی هستن ، به بزرگی خودتون ببخشید  ببخشش از بزرگان است یعنی منم بزرگم؟

اقا درک کنید سوال نیست مخصوصا مشغله و... کلا راه نمیده ک فکر  کنیم سوال جور کنیم :)همینم که به فکر مایی کافیه برامون

یاد تاپیک فان هفته اول و دوم .. تا 4ام میرسم خندم میگیره :| کلا 5تا سوال توش بود اوناهم خوب بودند

خب این هفته از رنگ بند کفشونم پرسیدیم :| :crazy:  اگه بند کفش نداشته باشیم چیکار کنیم؟

شروع :) بریم

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ اینا چیه ؟ نیزه؟ شمشیره؟ میخوای بکشیم؟

به چه درجه ای توی این انجمن برسی قانع می شی؟ :@ سپهبد ؟ اره همون سپهبد یکی بیاد معادل سازی کنه ارتشبد هم خوبه

سنگین تری کاری که تا امروز با کامپیوتر کردی چی بوده؟ :eynak:  هیچی یونیتی ویژوال استودیو و فتوشاپ + سرور مجازی و... cpu سوخت ( دقیق نفهمیدم منظورت چیه؟)

خودتو ده سال دیگه تو برنامه نویسی تو چه سطحی می بینی؟ :cheshmak:  فعلا که بیل گیتس بهم نرسیده حاالا تا ده سال دیگه ، فک کنم تا اون سال قرص هام تموم بشه

به نظرت فینگیلیش تایپ کردن با کلاسیه؟ نه آقا یا پارسی یا انگلیش

اسم بلوتوث گوشیت اون قدیما چی بود؟ (اگه اسمش عجیب غریبه توضیح بده معنی اش چیه؟) اطلاعی در دست نیست

لوکس ترین رستورانی که رفتی کجا بوده؟ چی خوردی؟  اصفهان ، چی بود اسمش؟ یادم رفته !! ولی یه چیزی تو مایه های میگو

خفن ترین ماشینی که تو عمرت سوار شدی چی بوده؟ اســــــــــــــــــــــــــب

تا حالا مکه رفتی؟ نوچ

مجردی با دوستات رفتی مسافرت؟ :fekr:

بچه بودی سیگار کشیدی بعد خانواده بفهمن دعوات کنن؟ نه باو

اسم مدرسه ی دوران دبستانت چی بود؟ یادم نیست

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟

دوست داشتی اسمت چی باشه؟ فرهام

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟ شیطان بزرگ

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟ سنتور ولی نمیخوام یاد بگیرم

بهرین خوابی که دیدی چی بود؟ خواب دیدم یه سیستم عامل ساختم

بدترین خوابی که دیدی چی بود؟ خواب دیدم که دارم غرق میشم

اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟ به مردم کمک میکنم

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟ همشون اولش س داشته باشند : سهیل ، ساسان ، سام

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟ شیراز

دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدی؟ IT و دانشگاه MIT

آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟ دیروز

تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟ یادم نمیاد اها یادم اومد  به معلممون گفتم امتحان ریاضی داشتیم که اصلا نداشتیم چون حرفم رو قبول داشت سوال طرح کرد همه ی بچه ها زیر 10 شدند من 19

معدل کارنامه من به زور 20 شد ولی هیچ کس تو کلاسمون 20 نشد خلاصه کارنامه بچه ها مون دود شد رفت هوا و یه موردی که اینجا نمیشه

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟7 سالگی کلاس چندم بودم؟ :crazy: :S

فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟ شکســــــــــــــــــــــــــت

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا

دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین  چی بود؟ هیچی هدیه نگرفتم

اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟ جدی ، بچه درس خون ، ساکت

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟ 1- انقدر ایران قدرتمند بشه که به جای انکه گوگل ما رو تحریم کنه ما اونا رو تحریم کنیم 2- امپراطوری کوروش کبیر زنده بشه 3- فرهنگ مردم ایران بالا بره

دلت میگره چیکار می کنی؟ چاه باز کن میریزم توش

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟ اره

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟ مودم چون اگه نیارمش خانوادم میگند همون جا بسوز

اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب   کردین؟ کشته شدن توی جنگ

خدا: یکتای بی همتا محرم راز ها و امداد غیبی ، هرچی بشه فقط خداست که با ماست و ما هیچ توجهی نمیکنیم

خدایا برای اینکه می تونم اینجا تایپ کنم ، فکر کنم ، حرف بزنم ، از زندگی لذت ببرم از تو سپاس گزارم

مادر: مادر نعمتی است که هیچ کس قدرش را نمی داند مگر اینکه از دستش بدهد

پدر: پدر ستون زندگی

چاپلوسی: از چه نظر؟ کلا بدم میاد

تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی)؟ نه

دستتون سالمه؟ :| اره

خدا شفا بده :doa: :doa:

هرچی هم فوش دادی خودتی این چه حرفیه

حالا که اینطوره

خیلی گلی

خیلی خوبی

عزیزی

حقیقتا سوالا هم از من نبود :Dبیام برات

از کاربر @asajadi84 بودش :) :gol: :gol: :gol: :gol:

فدای کاربر  بدلیل روحیه بخشی قبل از زدن تاپیک فان  :crazy:  :| :| این شهاب کلا انرژی هست  امید میده به همه

شهاب خودت این همه انرژی رو از کجا میاری؟ دوپینگ؟ ناقلا به من بده این نوشیدنی انرژی زا رو

خدا قوت قهرمان تا هفته بعد دستتو گچ بگیر فعلا اتل بعدش میرم کچ کلا با دکتر قرار داد بستم

مرسی از رئوف

و یک عذر خواهی هم بدهکارم که خودش میدونه :gol: :gol:

لینک ارسال

سوالات به برنامه نویسی ربطی ندارند و اکثرا روانشناسی هستن ، به بزرگی خودتون ببخشید

اقا درک کنید سوال نیست مخصوصا مشغله و... کلا راه نمیده ک فکر  کنیم سوال جور کنیم :)

یاد تاپیک فان هفته اول و دوم .. تا 4ام میرسم خندم میگیره :| کلا 5تا سوال توش بود

به چه درجه ای توی این انجمن برسی قانع می شی؟ :@  مدیر بخش

سنگین تری کاری که تا امروز با کامپیوتر کردی چی بوده؟ :eynak:  نصب انجمن و ...

خودتو ده سال دیگه تو برنامه نویسی تو چه سطحی می بینی؟ :cheshmak:  در حد خودم بلدم ، و محتاج کسی نمیشم

به نظرت فینگیلیش تایپ کردن با کلاسیه؟ نه ، برای ادم هایی که کمبود دارن :)

اسم بلوتوث گوشیت اون قدیما چی بود؟ (اگه اسمش عجیب غریبه توضیح بده معنی اش چیه؟) فوش گذاشتم ... :|

لوکس ترین رستورانی که رفتی کجا بوده؟ چی خوردی؟ پدیده شاندیز (مشهد)

خفن ترین ماشینی که تو عمرت سوار شدی چی بوده؟ هیوندا کوپر (فکر کنم 2014 بود)

تا حالا مکه رفتی؟ نه و علاقه هم ندارم برم ، چون خدا همه جا هست ؛ ما نباید دنبال خدا بگردیم

مجردی با دوستات رفتی مسافرت؟ نه خوشم نمیاد

بچه بودی سیگار کشیدی بعد خانواده بفهمن دعوات کنن؟ 2بار بیشتر نکشیدم ، اونم اشتباه بزرگ بود اثراتش هنوز هست

اسم مدرسه ی دوران دبستانت چی بود؟ شهدای ناجا ، دیسمان وطن

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟ یه ادم بدبخت و ساده ، بقیه اش تو پروفایلم حس تایپ نیست :|

دوست داشتی اسمت چی باشه؟ شاهین 

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟ یه ادم بدبخت و ساده (تنها ، علاف و ...)

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟ HIP HOP / رپ تند

بهرین خوابی که دیدی چی بود؟ مردم و مامانم داره گریه میکنه :|

بدترین خوابی که دیدی چی بود؟ زن و یچه ام مردن :|

اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟ بزرگترین شرکت برنامه نویسی میزدم و تمام برنامه نویس و هکرهارو استخدام میکردم (تو ایران نه)

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟ بچه هام :| یکی بسمه ام (پسر : ارشام ، دختر : مرضیه)

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟ گیلان (کلا شهر های شمال ♥)

دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدی؟ ریاضی دوست داشتم که هستم (دانشگاه هم گیلان نشد تهران)

آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟ (واسه بار اول پژمان بام قهر کرده بود (یادمه نیم ساعت داشتم گریه میکردم بعد زنگ زدم بش معذرت خواهی کردم ؛ هییییی یادش بخیر)) ، هر موقع که با پژمان بخندم بهترین خنده هام میشه (واقعا راست میگم)

تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟ دروغ که خیلی گفتم ، چیز شاخی نگفتم

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟ فاصله گرفتن از درس (که الان بدبختم کرده :()

فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟ چهره تنها

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟ 1-هاردم بسوزه 2- پدر و مادرم  رو زودتر از خودم از دست بدم ("""" بچه ام """")

دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین  چی بود؟ گوشی ، زیاد اهل هدیه نیستم و خوشم نمیاد از کسی هدیه بگیرم تا جایی که یاد دارم پس دادم :)

اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟ ل...ی ، نامرد ، بی معرفت ... ؛ دوست خواصی ندارم (فقط علیرضا غفاری) زیاد اهل رفاقت نیستم

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟  همین الان مودمم 5گیگ شارژ شه ، درس خوان بشم ، خوشبخت

دلت میگره چیکار می کنی؟ میشینم پا پی سی با پژمان درد و دل میکنم (خدا وکیلی یه چیزهایی میدونه که مامان و بابام هم نمیدونن ♥)

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟ مادر و پدرم (متنفرم ... :))

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟ هارد کامپیوتر

اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب   کردین؟ شب تو خواب

خدا: چرا من رو افریدی

مادر: دست از سرم بردار

پدر: بعضی اوقات دوست ، بعضی اوقات دشمن

چاپلوسی: هیچ وقت نکنید (عزیزاتون رو از دست میدید)

تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی)؟ 1- پژمان 2-رویا (علیرضا جریانش رو میدونه ( :oops:  یه بار رفته بود یه چیزی به رویا گفته بود فهمیدم حدود 600متر دویدم تا برسم بش بزنمش که حل شد  :oops:  :crazy:  یادته علیرضا  :D ))

دستتون سالمه؟ :| انشالله هرچه زودتر خوب بشه داداش

خدا شفا بده

هرچی هم فوش دادی خودتی

فدای کاربر  بدلیل روحیه بخشی قبل از زدن تاپیک فان  :crazy:  :| :| همگی خسته نباشید  :gol: 

لینک ارسال

سلام   :)  علیک سلام  :) 

این هفته هم فک کنم دستتون نابود شه :|  :fekr:    یه لحظه صفحه رو اسکرول کردم فشارم افتاد  :crazy: 

سوالات به برنامه نویسی ربطی ندارند و اکثرا روانشناسی هستن ، به بزرگی خودتون ببخشید !!  خواهش می کنم تکرار نشه  :eynak: 

شاید سوالا تکراری باشه ،بازم به بزرگی خودتون ببخشید  :gol:  ! باشه فقط گفتم که تکرار نشه  :kotak:  

اقا درک کنید سوال نیست مخصوصا مشغله و... کلا راه نمیده ک فکر  کنیم سوال جور کنیم  :) ! بچه میان مختو هل میدن شاید راه افتاد  :oops: 

یاد تاپیک فان هفته اول و دوم .. تا 4ام میرسم خندم میگیره :| کلا 5تا سوال توش بود .  اون موقعه خوب بود الان سه روز طول میکشه تا تایپ کنی  :write: 

این دو هفته کلا متفاوته   :crazy:  تا ببینیم و تعریف کنیم  :P 

خب این هفته از رنگ بند کفشونم پرسیدیم :|  :crazy:   کفش من که بند نداره  :crazy: 

شروع  :)  بسم الله  :cheshmak: 

به چه درجه ای توی این انجمن برسی قانع می شی؟  :@    مدیر کل  :oops: 

سنگین تری کاری که تا امروز با کامپیوتر کردی چی بوده؟  :eynak:  طراحی یه دستگاهی که اصلا از نزدیک ندیدمش و از روی عکس طراحیش کردیم ( مهندسی معکوس شندیدی کار ما از اون سختر بود چون قطعه ای نبود که بخوای از روش نقشه بگیریم )  :eynak: 

خودتو ده سال دیگه تو برنامه نویسی تو چه سطحی می بینی؟  :cheshmak:  توی خونه با شلوار کردی نشتسم و دارم کتاب درست می کنم  :roomNemishe: 

به نظرت فینگیلیش تایپ کردن با کلاسیه؟  نه

اسم بلوتوث گوشیت اون قدیما چی بود؟ (اگه اسمش عجیب غریبه توضیح بده معنی اش چیه؟) dark ( تاریک )  :eynak: 

لوکس ترین رستورانی که رفتی کجا بوده؟ چی خوردی؟ فلافلی آقا قدرت  :'( 

خفن ترین ماشینی که تو عمرت سوار شدی چی بوده؟ اگه منظورت روندن باشه پراید ولی اگه منظورت سوار شدن باشه شاسی بند بود اسمش یادم نمیاد  :@ 

تا حالا مکه رفتی؟  نه

مجردی با دوستات رفتی مسافرت؟  آره

بچه بودی سیگار کشیدی بعد خانواده بفهمن دعوات کنن؟ سیگار نه ولی کاغذ آره  :oops: 

اسم مدرسه ی دوران دبستانت چی بود؟  شهید سبحانی

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟ منظورت همون اصل بده هستش ؟؟؟

دوست داشتی اسمت چی باشه؟ من کلا از اسمم خوشم میاد ولی بذار اول داستان انتخاب اسمم رو بگم :::: آقا بابای ما رفت ثبت احوال و خواست واسم اسم بذاره به اون یارو ثبت احوالی گفت بذار ابالفضل و اون یارو هم قبول نکرد و هی بهونه میاورد که نمی شه و... و بابا هم بهش گفت تو بلد نیستی بنویسیش الکی داری حرف می زنی و بذارش عباس .... ولی خودم از اسمه طاها خوشم میاد

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟ زیبایی غیر قابل وصف

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟  ویالون

بهرین خوابی که دیدی چی بود؟ یه خوابی بود ولی نمیگم

بدترین خوابی که دیدی چی بود؟  مردم و رفتم اعلامیه خودم رو هم دیدم ، فقط تاریخ وفاتش یادم نمیاد 

اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟   9.999.999.999 تومنش رو میدم شهاب اسکندری و اون 1 تومن رو هم کمک انجمن می کنم

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟ مهدی

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟  مشهد

دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدی؟ فیزیک هسته ای دانشگاه صنعتی شریف

آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟  گریه یادم نمیاد ولی خنده اونم یادم نمیاد

تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟ من کلا دروغ نمی گم ، ولی بزرگترینش رو همین الان زدم

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟ کار خواصی توی اون دوران انجام ندادم که بخوام عوضش کنم

فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟  سرگذشت یک علاف

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟  جن

دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین  چی بود؟ از بس هدیه نگرفتم اگه شکلات هم بهم بدن هم از خوشحالی سکته می کنم

اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟ همه چیز می گه شما حرف هاشو جدی نگیرید

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟ محرمانست

دلت میگره چیکار می کنی؟ فکر می کنم

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟ نه تاحالا بهش فکر نکردم

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟ شلوار کردی نداشتم

اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب   کردین؟  یا شهید بشم یا توی یه سانحه ای ضربه مغری بش و اعضا بدنم رو اهدا کنم

خدا: قادر مطلق

مادر: دوستت دارم

پدر: دوستت دارم

چاپلوسی: متنفرم

تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی)؟ آره

دستتون سالمه؟ :| إإإإ مگه سوالاتت تموم نشد

خدا شفا بده  الهی آمین

هرچی هم فوش دادی خودتی  

حقیقتا سوالا هم از من نبود  :D

از کاربر @asajadi84بودش  :)

فدای کاربر  بدلیل روحیه بخشی قبل از زدن تاپیک فان   :crazy:  :| :|

دیگه اینقدر طولانی نباشه

:zoor:  :zoor:  :zoor: 

لینک ارسال

سلام :) سلام برادر :cheshmak: 

این هفته هم فک کنم دستتون نابود شه :| :fekr:  پول گچ گرفتنشو ازت میگیرم

به چه درجه ای توی این انجمن برسی قانع می شی؟ :@  هرچی خدا بخواد، حریص نیستیم که :D 

سنگین تری کاری که تا امروز با کامپیوتر کردی چی بوده؟ :eynak: اوووم :fekr:  کار سنگین زیاد بوده یادم نی

خودتو ده سال دیگه تو برنامه نویسی تو چه سطحی می بینی؟ :cheshmak: با این تلاش من ده سال دیگه صاحاب toodle(این گوگلِ خودمه دیگه :crazy: )میشم :eynak: 

به نظرت فینگیلیش تایپ کردن با کلاسیه؟ man fingilish keili dos dasht :eynak: 

اسم بلوتوث گوشیت اون قدیما چی بود؟ (اگه اسمش عجیب غریبه توضیح بده معنی اش چیه؟) milad fb

لوکس ترین رستورانی که رفتی کجا بوده؟ چی خوردی؟ رستورااااان؟؟؟ :fekr: اسم لایبراری جدیده؟؟؟؟ من همش پشت سیستم بودم باو :S 

خفن ترین ماشینی که تو عمرت سوار شدی چی بوده؟ سفینه پسرداییم :eynak: پیکان جوانانه خودمون :oops: 

تا حالا مکه رفتی؟ نه(نمیدونم بگم خداروشکر یا متاسفانه :fekr: )

مجردی با دوستات رفتی مسافرت؟ نه متاااااسفااااانه

بچه بودی سیگار کشیدی بعد خانواده بفهمن دعوات کنن؟ نگی بچه مثبت :eynak: نه، کلا از دود بدم میاد

اسم مدرسه ی دوران دبستانت چی بود؟ شهید قربانی

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟ در خانواده ای مذهبی چشم به جهان گشودم.چند سال عمر کردم، به دستاورد های مختلفی همچون:گوشی دست گرفتن در تاریکی اتاق جوری که خانواده نبینن|تقلب به جدیدترین شیوه در کلاس درس و... دست یافتم.الانم که در خدمت شمام :eynak: 

دوست داشتی اسمت چی باشه؟ اسم خودم خدایی خیلی قشنگه

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟ حس میکنم اگه آیینه زبون داشت میگفت باز این خوشتیپ اومد :roomNemishe:  :D 

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟ گیتاااااار

بهرین خوابی که دیدی چی بود؟ واااقعی::: خواب دیدم مدیر عامل گوگلم و دارم برنامه نویس استخدام میکنم

بدترین خوابی که دیدی چی بود؟ دیدم یکی یه عالمه پول گذاشت تو دستم بعدش خوشحال که شدم اومد با چاغو سرمو ببره که از خواب پریدم :zoor:

اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟ اوووووفــــــ....ما رو چه به این خرافاتا....حالا اگه رسیدم ی فکرایی واسش میکنم :D 

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟ آتنا|فاطمه|ندا|سهیل|آرمین|میعاد ... یکی از اینا :roomNemishe: 

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟ نیویوووورک :oops: 

دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدی؟ تااازه میخوام رشته بردارم برا دبیرستان....خدا پدرشونو بلاک کنه آخه این نهم چه صیغه ایه :zoor: 

آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟ یادم نمیاد ولی خب خوش خنده ام تا حدودی

تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟ اینم یادم نمیاااد

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟ شخصیه عاقا

فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟ پسرِ مبهم :eynak:  وااااو

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟ دست کشیدن رو جیب و حس نکردن برجستگی گوشیم :89: 

دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین  چی بود؟ پول بهترین هدیه ست :nemidoonam:  

اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟ خرخون :D  البته نه تا اون حددددد

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟ آرزوهام جوری نیستن که یهویی برآورده شن:)

دلت میگره چیکار می کنی؟ سیستمو روشن میکنم

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟ نه :rolleyess:  من همه چیو به همه میگم

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟ کیس کامپیوتر :) 

اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب   کردین؟ با هواپیما شاخ به شاخ شم :fekr: 

خدا: مهربون

مادر: زندگی

پدر: عشق

چاپلوسی: پووووف، تف

تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی)؟ عاشق برنامه نویسی

دستتون سالمه؟ :| لـــعـــنـــتـــی :zoor: 

خدا شفا بده

هرچی هم فوش دادی خودتی ای بابااا این چه حرفیه؟؟؟فقط چیزه...بگذریم :smiley4: 

حقیقتا سوالا هم از من نبود :D آخ آخ آخخخخ

از کاربر @asajadi84بودش :)  ایشاالله ویندوز جفتتون بپره :20: 

خدا قوت قهرمان تا هفته بعد دستتو گچ بگیر  پول گچِ دستمو بده :nemidoonam: 

لینک ارسال

سلام :)سلام و ممنون بخاطر تاپیکت

به چه درجه ای توی این انجمن برسی قانع می شی؟ :@  بدون شوخی کابر عادی

سنگین تری کاری که تا امروز با کامپیوتر کردی چی بوده؟ :eynak: تازه بیدار شدم ، جواب دادن به تیکت های شبکه پلاس

خودتو ده سال دیگه تو برنامه نویسی تو چه سطحی می بینی؟ :cheshmak:  یه استاد بزرگ و مهربان شایدم بالاتر

به نظرت فینگیلیش تایپ کردن با کلاسیه؟ نه اصلا

اسم بلوتوث گوشیت اون قدیما چی بود؟ (اگه اسمش عجیب غریبه توضیح بده معنی اش چیه؟) ♥

لوکس ترین رستورانی که رفتی کجا بوده؟ چی خوردی؟ یادم نمیاد

خفن ترین ماشینی که تو عمرت سوار شدی چی بوده؟ پراید

تا حالا مکه رفتی؟ نه ، خدا همیشه پیشم هست

مجردی با دوستات رفتی مسافرت؟ بلی

بچه بودی سیگار کشیدی بعد خانواده بفهمن دعوات کنن؟ هیچوقت

اسم مدرسه ی دوران دبستانت چی بود؟ امام جعفر صادق(ع)

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟ توی پروفایلم هست دیگه...

دوست داشتی اسمت چی باشه؟ امیر ارسلان ، یا ارسلان - از فامیلیم هم راضی نیستم

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟ بعضی وقتا اعصابم خرد میشه،بعضی اوقات هم خوشم میاد

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟ پیانو - ارگ

بهرین خوابی که دیدی چی بود؟ همیشه خواب میبینم دارم پرواز میکنم

بدترین خوابی که دیدی چی بود؟ خواب بد ندیدم فکر کنم. (آدم اگه با فکر آروم و توکل به خدا بخوابه همیشه خواب های خوب میبینه)

اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟ فقط فقط فقط کمک به مردم (فکرشو بکن... ، میرفتم تک تک سوپر مارکت ها و... بدهی های مردم رو صاف میکردم) - یکمی هم میذاشتم برای شرکت و اینا

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟ دختر: دنیا - پسر: ارسلان :|

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟ رشت

دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدی؟ همین که هستم راضی ام

آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟ 2 روز پیش - تا حد خفگی رفتم (گریه)

تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟ دروغ نمیگم زیاد

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟ نمیتونم بگم ولی اون کارارو انجام نمیدادم..... (کارای بدی بود)

فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟ اسم های زیادی میشد روش گذاشت (تجربه - بدبختی - توکل به خدا) نمیدونم...

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟ خدا - لپ تاپم بسوزه

دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین  چی بود؟ چیزایی که مربوط به تکنولوژی بشه حتی کتاب

اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟ مهربون - خوب - با ادب :D

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟ علم کامپیوتر تموم بشه و کلا فول فول باشم (برنامه نویسی) - دشمنای ایران نابود بشن و ایران سرفراز بشه ، فرهنگ مون بره بالا - و یه آرزوی دیگه که نمیتونم بگم

دلت میگره چیکار می کنی؟ گریه میکنم

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟ فکر نکنم

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟ لپ تاپ

اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب   کردین؟ توی خواب

خدا: عشقمه - همیشه باهامه - حتی همون لحظه دعا کردم همون لحظه اجابت شده

مادر: همه چیزه زندگی

پدر: ستون

چاپلوسی: اه

تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی)؟ آره خیلی. فقط عاشق میشم :(

دستتون سالمه؟ :| مرسی دست تو سالمه؟

خدا شفا بده

هرچی هم فوش دادی خودتی

فدای کاربر  بدلیل روحیه بخشی قبل از زدن تاپیک فان  :crazy:  :| :| شهاب همیشه گله .

لینک ارسال

به چه درجه ای توی این انجمن برسی قانع می شی؟ :@   به هر درجه ای قانعم!

سنگین تری کاری که تا امروز با کامپیوتر کردی چی بوده؟ :eynak:  باز کردن اندروید استویدو با avd و genymotion و فوتوشاپ

خودتو ده سال دیگه تو برنامه نویسی تو چه سطحی می بینی؟ :cheshmak:  سطح بالا... :|

به نظرت فینگیلیش تایپ کردن با کلاسیه؟خیر

اسم بلوتوث گوشیت اون قدیما چی بود؟ (اگه اسمش عجیب غریبه توضیح بده معنی اش چیه؟) اون قدیما گوشی نداشتم اانم گوشیم سوخته!

لوکس ترین رستورانی که رفتی کجا بوده؟ چی خوردی؟ یادم نیست دیشب چی خودم!

خفن ترین ماشینی که تو عمرت سوار شدی چی بوده؟ اونته

تا حالا مکه رفتی؟ خیر

مجردی با دوستات رفتی مسافرت؟ خیر :D

بچه بودی سیگار کشیدی بعد خانواده بفهمن دعوات کنن؟ :kotak: :(

اسم مدرسه ی دوران دبستانت چی بود؟ صادقین

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟ بقیه باید بگن من چجور آدمی هستم!

دوست داشتی اسمت چی باشه؟ شایان خوبه!

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟ :crazy:

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟ گیتار

بهرین خوابی که دیدی چی بود؟ :D

بدترین خوابی که دیدی چی بود؟ :zoor:

اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟ اووووفففف .... خیلی کارا!

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟ شادی و شاهین

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟ شیراز و اصفهان ولی خدایی تهرانو خیلی دوست دارم!

دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدی؟ :fekr:

آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟ :'( یائم نیس بخدا...

تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟ :D

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟ ...

فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟ شایان! :cheshmak:

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟ مرگ عزیزام!

دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین  چی بود؟ دوست دارم یه لپ تاپ core i7 با 8gb رم و ... هدیه بگیرم! اووففف

اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟ خیلی بچه گلیه! :D

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟ هر کسی که دوستش دارم همیشه سلامت باشه!

دلت میگره چیکار می کنی؟تو نت میگردم!

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟ فعلا که نه... باید ببینیم چی پیش میاد! :D

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟ :(  :( :(

اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب   کردین؟ :fekr: :fekr: :fekr:

خدا: زیبا

مادر: مهربون

پدر: استوار

چاپلوسی: :D :D

تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی)؟ :D :)

دستتون سالمه؟ :| :zoor:  یس

خدا شفا بده :P

هرچی هم فوش دادی خودتی  :D :D

لینک ارسال

سلام. زیاد بود نخوندم. موفق باشین 

لینک ارسال

سلام :) سلام عزیز!

این هفته هم فک کنم دستتون نابود شه :| :fekr: دیش رو ازت می گیرم!

سوالات به برنامه نویسی ربطی ندارند و اکثرا روانشناسی هستن ، به بزرگی خودتون ببخشید فقط به خاطر تو!

شاید سوالا تکراری باشه ،بازم به بزرگی خودتون ببخشید :gol: اینم فقط به خاطر تو!

اقا درک کنید سوال نیست مخصوصا مشغله و... کلا راه نمیده ک فکر کنیم سوال جور کنیم :)

این دو هفته کلا متفاوته :crazy:

به چه درجه ای توی این انجمن برسی قانع می شی؟ :@معاونت انجمن

سنگین تری کاری که تا امروز با کامپیوتر کردی چی بوده؟ :eynak: چند نرم افزار گرافیکی رو با هم باز کردم!

خودتو ده سال دیگه تو برنامه نویسی تو چه سطحی می بینی؟ :cheshmak: واضح نیست نمی بینم!

به نظرت فینگیلیش تایپ کردن با کلاسیه؟

راحت و سریع تره همین!

اسم بلوتوث گوشیت اون قدیما چی بود؟ (اگه اسمش عجیب غریبه توضیح بده معنی اش چیه؟) MHD

لوکس ترین رستورانی که رفتی کجا بوده؟ چی خوردی؟ اسمشونو نمی دونم!

خفن ترین ماشینی که تو عمرت سوار شدی چی بوده؟ پراید!

تا حالا مکه رفتی؟ خدا قسمت نکرده!

مجردی با دوستات رفتی مسافرت؟ بله!

بچه بودی سیگار کشیدی بعد خانواده بفهمن دعوات کنن؟ برو چرت و پرت نگو!

اسم مدرسه ی دوران دبستانت چی بود؟ ابوالفضل!

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟ حالشو ندارم !

دوست داشتی اسمت چی باشه؟ همین که هست عالیه!

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟ احساس غیر قابل توصیف!

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟ خیلی توی کار موسیقی نیستم!

بهرین خوابی که دیدی چی بود؟ یه خواب بودم که داشتم می خندیدم!

بدترین خوابی که دیدی چی بود؟ پایه یک نفر کنده شده بود توی سینی بود!

اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟ یه وام می گیرم!

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟

آرش!

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟ تهران!

دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدی؟رشته نرم افزار و مطمئنا دانشگاهی تو شهر خودم!

آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟ یادم نمی یاد!

تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟ شش تا!اولی!

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟ برو بابا!

فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟ اسم خودم!

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟ روز یک شنبه این هفته!

دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین چی بود؟ هدیه نقدی بیش تر دوست دارم!

اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟ فکر نکنم بد بگه!

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟ سه تا آرزو دیگه داشته باشم!

دلت میگره چیکار می کنی؟ می خوابم!

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟ نه!

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟موبایلم!

اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب کردین؟ مرگ در میدان بزرگ شهر!

خدا:خالق این جهان!

مادر: عشق است!

پدر: عشق است!

چاپلوسی: چاپلوس!

آره هر هفته یه عشق جدید دارم!

دستتون سالمه؟ :| می کشمت!

خدا شفا بده بله!

هرچی هم فوش دادی خودتی خودتی!

از کاربر @asajadi84بودش :)

فدای کاربر بدلیل روحیه بخشی قبل از زدن تاپیک فان :crazy: :| :| همگی خسته نباشید!

خدا قوت قهرمان تا هفته بعد دستتو گچ بگیر خدا قوت!

لینک ارسال

سلام   :)

این هفته هم فک کنم دستتون نابود شه :|  :fekr: 

شاید سوالا تکراری باشه ،بازم به بزرگی خودتون ببخشید  :gol: 

اقا درک کنید سوال نیست مخصوصا مشغله و... کلا راه نمیده ک فکر  کنیم سوال جور کنیم  :)

این دو هفته کلا متفاوته   :crazy: 

خب این هفته از رنگ بند کفشونم پرسیدیم :|  :crazy: 

شروع  :)

به چه درجه ای توی این انجمن برسی قانع می شی؟  :@  درجه و .... اهمیتی نداره واسم.

سنگین تری کاری که تا امروز با کامپیوتر کردی چی بوده؟  :eynak:  یادم نیست ولی خب همیشه داد سیستمم در میاد.

خودتو ده سال دیگه تو برنامه نویسی تو چه سطحی می بینی؟  :cheshmak:  حرفه ای.

به نظرت فینگیلیش تایپ کردن با کلاسیه؟ گاهی اوقات آره.

اسم بلوتوث گوشیت اون قدیما چی بود؟ (اگه اسمش عجیب غریبه توضیح بده معنی اش چیه؟) Only For You

لوکس ترین رستورانی که رفتی کجا بوده؟ چی خوردی؟ یادم نمیاد.

خفن ترین ماشینی که تو عمرت سوار شدی چی بوده؟ اسپورتش کیا.

تا حالا مکه رفتی؟ نه.

مجردی با دوستات رفتی مسافرت؟ زیاد.

بچه بودی سیگار کشیدی بعد خانواده بفهمن دعوات کنن؟ توی بچگی نه ولی.....

اسم مدرسه ی دوران دبستانت چی بود؟ باقرالعلوم.

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟ توی پروفایلم هست.

دوست داشتی اسمت چی باشه؟ همینی که هست دوستش دارم.

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟ در حال پیر شدن..... 

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟ گیتار.

بهرین خوابی که دیدی چی بود؟ یادم نمیاد.

بدترین خوابی که دیدی چی بود؟ پرت شدن توی دره.

اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟ یه خونه می خریدم با یه ماشین.

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟ پسر = عمر || دختر = عایشه.

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟ مکه.

دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدی؟ همینی که هستم راضیم ( IT )

آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟ گریه یادم نمیاد ولی خنده خیلی.

تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟ زیاد.یادمم نمیاد.

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟ کار خاصی انجام ندادم که بخوام اصلاح کنم.

فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟ ساده لوح.

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟ خدا و اعمالم.

دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین  چی بود؟ علاقه خاصی ندارم.نگرفتم.

اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟ نمیدونم.

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟ رستگاری ، رستگاری ، رستگاری .......

دلت میگره چیکار می کنی؟ با گوشیم ور میرم.

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟ خیلی.

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟ قرآن.

اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب   کردین؟ توی خونه با آرامش.

خدا: قابل وصف نیست.

مادر: زیبایی خالق هستی.

پدر: یاری خالق هستی.

چاپلوسی: خوشم نمیاد.

تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی)؟ آره.

خدا شفا بده

هرچی هم فوش دادی خودتی

از کاربر @asajadi84بودش  :)

فدای کاربر  بدلیل روحیه بخشی قبل از زدن تاپیک فان   :crazy:  :| :| 

لینک ارسال

به چه درجه ای توی این انجمن برسی قانع می شی؟ :@ مدیر کل 

سنگین تری کاری که تا امروز با کامپیوتر کردی چی بوده؟ :eynak: همین برنامه نویسی:/

خودتو ده سال دیگه تو برنامه نویسی تو چه سطحی می بینی؟ :cheshmak: احتمالا تو این کار نیستم 10 سال دیگه

به نظرت فینگیلیش تایپ کردن با کلاسیه؟ خیلییی

لوکس ترین رستورانی که رفتی کجا بوده؟ چی خوردی؟ مک دونالد - همبرگر دیگه :|

خفن ترین ماشینی که تو عمرت سوار شدی چی بوده؟ هیچی گواهینامه ندارم :D  :oops: 

تا حالا مکه رفتی؟نه

مجردی با دوستات رفتی مسافرت؟نه

بچه بودی سیگار کشیدی بعد خانواده بفهمن دعوات کنن؟نه

اسم مدرسه ی دوران دبستانت چی بود؟رهیار

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟نه دستمو دوست دارم :|

دوست داشتی اسمت چی باشه؟سروش!

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟میخوام آینرو ببوسم

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟گیتار

بهرین خوابی که دیدی چی بود؟میلیاردر شدم-پرواز!

بدترین خوابی که دیدی چی بود؟خیلی بچه بودم خواب دیدم دارن باهام سوپ درست میکنن:|:|:|:| :D  :oops:  :oops:  :oops:  :oops: 

اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟عشقو حال

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟هرچی خانومم بگه :oops:  :oops:  :oops: 

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟نیویورک :eynak: 

دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدی؟برق یا الکترونیک-شریف

تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟زیاد

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟کمتر استرس درس و مشقو میگرفتم!

فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟زندگی یک خودشیفته!

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟ارتفاع

دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین  چی بود؟ بهترین ps4  اونی که گرفتم Xbox360 :|

اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟میگه خیلی خره :| - بدبخت ... :|

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟آزادی مردم غزه :oops: همون سوال 10 میلیاردیه :oops: سلامتی همه :gol: 

دلت میگره چیکار می کنی؟میرم سمت پیانوم میبینم ندارم برمیگردم با در قابلمه دنبک میزنم :||||||||||||

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟زیاد

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟کامپوتر-مودم :oops:  :oops: 

اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب   کردین؟شب بخوابی صبح پا نشی

خدا:اول و آخر همه چیز

مادر:عشق

پدر:زندگی

چاپلوسی:*********************(سانسور شد :oops: )

آره :gol: 

دستتون سالمه؟ :| یپ

خدا شفا بده

هرچی هم فوش دادی خودتی نه تویی

لینک ارسال

سلام  :)  سلام برادر

این هفته هم فک کنم دستتون نابود شه :|  :fekr:  فدای سرت  :crazy: 

سوالات به برنامه نویسی ربطی ندارند و اکثرا روانشناسی هستن ، به بزرگی خودتون ببخشید فدای سرت  :crazy: 

شاید سوالا تکراری باشه ،بازم به بزرگی خودتون ببخشید  :gol: فدای سرت  :crazy: 

اقا درک کنید سوال نیست مخصوصا مشغله و... کلا راه نمیده ک فکر  کنیم سوال جور کنیم  :) فدای سرت  :crazy: 

یاد تاپیک فان هفته اول و دوم .. تا 4ام میرسم خندم میگیره :| کلا 5تا سوال توش بود فدای سرت  :crazy: 

این دو هفته کلا متفاوته   :crazy:  فدای سرت  :crazy: 

خب این هفته از رنگ بند کفشونم پرسیدیم :|  :crazy:  فدای سرت  :crazy: 

شروع  :) فدای سرت  :crazy: 

به چه درجه ای توی این انجمن برسی قانع می شی؟  :@  نمیدونم والا 

سنگین تری کاری که تا امروز با کامپیوتر کردی چی بوده؟  :eynak:  دیدن فیلم ال سید

خودتو ده سال دیگه تو برنامه نویسی تو چه سطحی می بینی؟  :cheshmak: خیلی زبون بلدم، استاد دو سه تا دانشگاهم، پژمانم استادم شده

به نظرت فینگیلیش تایپ کردن با کلاسیه؟ اره خیلیییییییییی باحاله 

اسم بلوتوث گوشیت اون قدیما چی بود؟ (اگه اسمش عجیب غریبه توضیح بده معنی اش چیه؟) Wave 525

لوکس ترین رستورانی که رفتی کجا بوده؟ چی خوردی؟ تهران بود (یادم نیس چجوری بود) چلو کباب زدیم

خفن ترین ماشینی که تو عمرت سوار شدی چی بوده؟ ماشین ندارم، چیز خفنی هم سوار نشدم زیاد، یه شاسی بلند بود که همچین خفنم نبود

تا حالا مکه رفتی؟ نه

مجردی با دوستات رفتی مسافرت؟ نه

بچه بودی سیگار کشیدی بعد خانواده بفهمن دعوات کنن؟ نه، اهل دود نیستم

اسم مدرسه ی دوران دبستانت چی بود؟ عمار یاسر، منطقه یازده تهران

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟ شهابم،18.19 ساله، خانواده خوب و روشنفکر، وضع اقتصادی معمولی، علوم تجربی میخوندم، دوست داشتم جراح مغز و اعصاب بشم، اواخر 3 دبیرستان اومدم سمت برنامه نویسی، کمتر درس خوندم، دکترم نشدم، الانم دانشگاه ازاد نرم افزار میخونم، تک فرزندم، رنگ مورد علاقه، طیف سفید و مشکی، موسیقی مورد علاقه پاپ و کمی رپ، 90 دصد اوقات به شدت بد اخلاق و جدی(10 درصد رو یا توی نت با دوستان هستم یا توی خونه با خانواده) 

دوست داشتی اسمت چی باشه؟ شهاب الدین هست الان که خیلی خوشم میاد ازش

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟ بیشتر اوقات یه اخم به خودم میکنم و میگم خوبه، فقط کاش موهام یکم یه جوری بود

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟ عاشق پیانو(ندارم و بلد هم نیست) و گیتار(ندارم، بلد نیستم اما شاید بخرم)

بهرین خوابی که دیدی چی بود؟ یادم نیست، زیاد خواب نمیبینم و کم یادم میمونه

بدترین خوابی که دیدی چی بود؟ یه سایه ای اومده بود تو خونمون و داشت اذیت میکرد که خیلی من رو ترسوند(اما بیشتر خواب هایی که مریضی یا مردن داره، عذابم میده)

اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟ یه لپ تاپ، یه خونه و یه ماشین خوب میخریدم و بقیه رو میذاشتم بانک سود میگرفتم(دوست دارم به بقیه کمک کنم اما با شرایط خیلی خیلی منطقیه خودم)

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟ اسم پسرم رو دوست دارم بذارم دادار  و اسم دختر هم بیشتر شبدیس و بعد هم شادی(خیلی اسم شادیو دوست دارم ♥)

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟ همین تهران رو خیلی دوست دارم

دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدی؟ پزشکی، دانشگاه تهران

آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟ پارسال، 29 اذر 93 وقتی داییم فوت کرد، با پسرش خیلی زیاد گیره کردم و با دخترش، تا حد تنگی نفس، رفتم - دوست ندارم پدر و مادرم رو ناشاد ببینم و سعی میکنم 90 درصد اوقات خیلی زیاد بخندم

تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟ دروغ زیاد نمیگم و دروغ سرنوشت ساز هم فک نکنم گفته باشم

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟ کار خاصی نمیکردم، روال عادی زندگی

فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟ شهاب

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟ نمیدونم اما وقتی به نبود پدر و مادرم فکر میکنم، خیلی خیلی بد حال میشم(خدا سایه یه همه شونو بالای سرمون نگه داره و اگه نیستن، شاد باشن)

دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین  چی بود؟ دوست دارم یه لپتاپ بگیرم یا یه کتاب که دوستش دارم و یا یه گل (در کل خوشحالم میکنه ) پارسال خانواده داییم، اومدن پیشمون و برام جشن تولد گرفتن(هر سال میگیریم اما این یه چی دیگه بود و حال کردم) بهترین هدیه به نظرم خانواده ام هستن:)

اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟ مغرور، رک ، بد اخلاق، قابل اعتماد، با غیرت، و باهوش :)

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟ظهور امام زمان- سلامتی همه ی مریضا و سلامتی کامل پدر و مادرم(حتی اگه سرما بخورن) - بالا رفتن سطح علم و دانش مردم - بهتر شدن وضعیت اقتصای مملکت(ظهور اما یه ارزوی کلیه و همیشگی اما الان این سه تا ارزو خیلی روم فشار میاره )

دلت میگره چیکار می کنی؟ فکر میکنم شدید، اخم شدید و موزیک گوش میکنم(از خانواده هم دوری میکنم تا یه وقت ناراحتشون نکنم)

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟ نمیدونم، تا حالا بهش فک نکردم، اما فک کنم خیلی باید با پدر مادرم صحبت کنم

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟ نمیدونم، شاید شارژر گوشیم چون شارژش که تموم میشه، نمیشه باهاش بازی کرد(من خودم بازی نمیکنم اما مادرم خیلی زیاد کندی کراش بازی میکنن♥:gol:)

اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب   کردین؟ یه مرگ اروم و بدون درد(به خانواده شب بخیر بگم، خدا حافظی کنم ، برم تو جا، ایت الکرسی بخونم، بعدم 30-40 صفحه ای رمان و تموم)

خدا: یه وجود عزیز، نورانی و بزرگ که همیشه نزدیکه

مادر: خنده ها و مهربونی های وجود مادرم

پدر: صدای پدرم و بودنش و کار کردن زیاد و فیلم سینمایی

چاپلوسی: چیز خاصی به ذهنم نمیرسه

تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی)؟ اره، پدر و مادرم، یه دختره هم بود، خوشم میومد ازش اما دیگه ندیدمش و مسلما عاشقش هم نشدم(الیاس و پژی هم که نگو)

دستتون سالمه؟ :| فدای سرت:|

خدا شفا بده خودش بزرگه، شفا میده

هرچی هم فوش دادی خودتی

از کاربر @asajadi84بودش  :) خسته نباشی علی

فدای کاربر  بدلیل روحیه بخشی قبل از زدن تاپیک فان   :crazy:  :| :| کاری نکردم عزیزم

خدا قوت قهرمان تا هفته بعد دستتو گچ بگیر وقتی عصبی میشم تایپ زیاد و سریع، چیز خاصی نیست برام(الانم یه نمه عصبی و عصبانی ام :))

یا علی

لینک ارسال

به چه درجه ای توی این انجمن برسی قانع می شی؟ :@ مهم نیس تو چه درجه هستم همینکه کنار شمام خودش بهترینه برام

سنگین تری کاری که تا امروز با کامپیوتر کردی چی بوده؟ :eynak: خوب زیاده دیگه خودت میدونی کارای زیاد . ساخت بازی و ادیت فیلم و ادیت 1000تا عکس در فتوشاپ و.. برنامه و...دیگه

خودتو ده سال دیگه تو برنامه نویسی تو چه سطحی می بینی؟ :cheshmak: بالا ... انسان باید به اینده خوش بین باشه . و تلاش کنه

به نظرت فینگیلیش تایپ کردن با کلاسیه؟ نه خوشم نمیاد کلا از چت انگیلیسی بدم میاد نه اینکه نمی فهمم ها.. ..

اسم بلوتوث گوشیت اون قدیما چی بود؟ (اگه اسمش عجیب غریبه توضیح بده معنی اش چیه؟) قدیم و الان. یکیه: alireza.m2hهست علیرضا اسم خودمه m2hهم مخفف متین2حنجره

لوکس ترین رستورانی که رفتی کجا بوده؟ چی خوردی؟رستوران زیاد نمیرم . ولی یه بار تو شیراز رفتم خیلییییی لوکس بود .. اسمش یادم نیس.. غذا هم پیتزا گنده خوردم!!

خفن ترین ماشینی که تو عمرت سوار شدی چی بوده؟bmw بود که از تهران اومده بود.. حاضر بودم از خونه بزنم بیرون و توش زندگی کنم !!خیلی عالی حیف که یه مدت کم بود...

تا حالا مکه رفتی؟ نه اصلا سر کوچه هم بیاد نمیرم!

مجردی با دوستات رفتی مسافرت؟نه با یه دوستی داشتم گه گاهی میرفتیم با دوچرخه . تفریح و....ولی عاشق مسافرتم

بچه بودی سیگار کشیدی بعد خانواده بفهمن دعوات کنن؟ نه اصلا عه بدم میاد اصلا از هرچی لات بازیو سیگار و قلیون و....

اسم مدرسه ی دوران دبستانت چی بود؟ شهید صالح ابراهیمی شاهد D:

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟علیرضا پناهی 15 ساله از اردبیل .عاشق کامپوتر و برنامه نویسی و گرافیک و موسیقی وگیتار و فیلم و کارتون و ادیت و .. و اندروید و.. نقد و برسی .. واس هر چیزی دقیقم . منظم. و مهربون و عاشق متین2حنجره . و تا اینجا که اومدم خیلییییی راضیم و دارم میرم بالا الان ادیت و فیلم و عکس و ساخت کلیپ حرفه ای  و برنامه نویسی بیسیک کار میکنم و چیزای زیاد میدونم ....از خانوادم خوشم نمیاد .عاشق تفریح و گردش و ماشین سواری و... چیز خاصی از زندگی نامم ندارم . چون هنوز15سالمه دیگه خخخخخخخخخ

دوست داشتی اسمت چی باشه؟علیرضا از اسمم خوشم میاد

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟احساس یه مرد خوشتیب و باحال ...مثل متین 2حنجره

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟ گیتار الکتریکی  عاشقشم........متین 2حنجره

بهرین خوابی که دیدی چی بود؟ پرواز داشتم دور دنیا رو میگشتم امریکا و و......بخدا راسته

بدترین خوابی که دیدی چی بود؟از کوه بالا میرفتم و سر میخوردم و احساس بدی داشتم نمی تونستم بالا برم

اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟ این چه سوالیه !! معلومه ماشین و خونه و کمک هم به دیگران

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟ دختر:نیوشا   پسر:متین

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟اردبیل خوشم نمیاد بده عه .. دوست داشتم تهران بودم

دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدی؟کامپوتر دانشگاه ازاد در تهران الیته نمیدونم از دانشگاه چیزی نمیدونم همینجوری گفتم.خخ

آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟گریه: عاشق شدن روز اول خنده:زیاد خندیدم کلا همیشه با تمام وجود میخندم . تو مدرسه و.... یه نفری بود تو تابستون خیلییی زیاد خندیدم...

تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟ دروغ زیاد ......تا دلت بخواد بزرگترینشون بزرگترین یادم نمیاد اصلا دروغ بزرگ نگفتم همینجوری بوده

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟ چیز خاصی انجام نمیدادم و یادم نیس شلوغ میکردم که برگردم بازم میکنم .خخ البته نمیخوام به گذاشته برگردم.

فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟عاشق ترین. خخ چون عاشق متینم و سر این زیاد دعوا کردم و هر چیزی که عاشق بشم دیگه خدا میدونه

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟ عنکبوت و ما رو.. حیوانات وحشی ........

دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین  چی بود؟ هدیه بگیرم پول.خخ بهترین هدیه که گرفتم هیچی ولی از خدا گرفتم سلامتی و عقل و هوش و....

اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟ بهترین دوست. تو نت و برنامه نویسی دارم اونم پژی جون هس و مطمنم در باره من خیلی خوب حرف میزنه ...

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟ عشقم -دیدن متین -برنامه نویسی رو فول شم

دلت میگره چیکار می کنی؟ اهنگ های متین 2حتجره --دل من خطا نکرده و 630 و .....فقط متین ارومم میکنه

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟اره ولی یکی 2تا زیاد مهم نیس ها مطمعنم

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟ مهم نیس ولی قران و عکسای یادگایر البته اگه شدبد نباشه

اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب   کردین؟ عه تو روحت با این سوالات خخخ  خدا میدونه من چیزی نمی تونم بگم.

خدا: بخشنده مهربان

مادر: محبت

پدر: دلسوزی

چاپلوسی:این کلمه عه

تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی)؟ خدا و بعد عشقم و بعد متین2حنجره که معتادشم

دستتون سالمه؟ :| اره چیزی نشد

خدا شفا بده کمه که

هرچی هم فوش دادی خودتی من چیزی نگفتم دمت گرم داداش

خدا قوت قهرمان تا هفته بعد دستتو گچ بگیر  فدایی داری

لینک ارسال

به چه درجه ای توی این انجمن برسی قانع می شی؟ :@ پاسخگو و راهنما یا مدیر بخش  :P  

سنگین تری کاری که تا امروز با کامپیوتر کردی چی بوده؟ :eynak:  پیاده سازی اینتنت پرداخت درون برنامه ای کافه بازار توی basic4android

خودتو ده سال دیگه تو برنامه نویسی تو چه سطحی می بینی؟ :cheshmak:  یه بازی ساز یونیتی در سطح کشوری

به نظرت فینگیلیش تایپ کردن با کلاسیه؟ نه زیاد. کار آدمای تازه به دوران رسیده اس

اسم بلوتوث گوشیت اون قدیما چی بود؟ (اگه اسمش عجیب غریبه توضیح بده معنی اش چیه؟) Mufti Eleganti: توی یه رمان کودک اسم یه عطر خون آشام بود که از گل خرزهره درست میشد  :oops:  :oops:  :oops: 

لوکس ترین رستورانی که رفتی کجا بوده؟ چی خوردی؟ رستوران خلوت دل که خیلی جاش دنج بود و اطراف اصفهانه. بچه بودم رفتم یادش به خیر :) 

فست فود هم بن اپتی اصفهان

خفن ترین ماشینی که تو عمرت سوار شدی چی بوده؟ پورشه (دروغ گفتم  :crazy: )

تا حالا مکه رفتی؟ نه

بچه بودی سیگار کشیدی بعد خانواده بفهمن دعوات کنن؟ به قدری تو این زمینه ها بچه مثبتم که یه روز دو تا از دوستام به زور و تریپ گروگان گیری منو بردن چایخونه که قلیون بکشم. :oops:  :oops:  :oops: منم فقط چایی نبات خوردم و سه کام حبس اونا رو نگاه کردم  :crazy: 

اسم مدرسه ی دوران دبستانت چی بود؟ بهارآزادی (شهرکرد)

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟ نوزده سالمه! نرم افزار دانشگاه آزاد شهرکرد میخونم. به بازی سازی و آهنگسازی خیلی علاقه مندم

دوست داشتی اسمت چی باشه؟ دوست نداشتم مذهبی باشه. هر چیزی به جای خودش! اولین فاکتور واسه انتخاب اسم بچه اینه که طرف در آینده از اسمش خوشش بیاد.

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟ بعضی وقتا خوب بعضی وقتا بد

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟ گیتار خیلی زیاد دوست دارم یاد بگیرم

بهرین خوابی که دیدی چی بود؟ خواب دیدم یکی که دوسش دارم اونم منو دوس داره  :'( 

بدترین خوابی که دیدی چی بود؟ یه ربات خیلی گنده تو مایه های کارتون شگفت انگیزان داشت منو میزد  :oops:  :oops:  :oops:  :oops: 

اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟ چیزی به ذهنم نمیرسه

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟ ماهان، مانی، تارا، سارا، ستاره

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟ متولد اصفهانم ولی شهرکرد زندگی میکنیم. نمیدونم بچه ی کجا حساب میشم  :S 

دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدی؟ رشته ی نرم افزارو دوست دارم ولی دوست داشتم تو یه دانشگاه خوب بخونمش مثه شریف  :( 

آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟ گریه یادم نیست خنده هم ماشالا من همیشه نیشام بازه  :oops:  :oops:  :oops:  :oops: 

تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟ به یکی از دوستام یه دروغ بد گفتم  :( 

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟ بازی کامپیوتری به اون شدت نمیکردم

فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟ یک اکتاو فاصله، بتی ارمغان شیطان

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟ فک کنم مردن

دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین  چی بود؟ دوست دارم مربوط به کامپیوتر باشه. هدیه هم از همون که گفتم خواب دیدم

اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟ بچه ی خوبیه :eynak::oops:  :oops:  :oops:   یکم خجالتیه :fekr: 

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟ کلی آرزوی دیگه! بعد اگه غول چراغ جادو گفت من فقط سه تا آرزو میتونم برآورده کنم میگم پس کلی غول دیگه  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops: 

دلت میگره چیکار می کنی؟ آهنگ از مرتضی پاشایی و زدبازی گوش میدم

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟ آره

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟ هارد اکسترنالم :S 

اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب   کردین؟ مردن توی خواب

خدا: عاشقشم

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز

می کشم ناز یکی تا به همه ناز کنم

فقط خدا را دارم و بس

مادر: زحمتکش

پدر: سایه بالای سر

چاپلوسی: کار آدمای ضعیفه

تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی)؟ آره

خدا شفا بده

هرچی هم فوش دادی خودتی

از کاربر @asajadi84بودش :)  همه شونم از من نبود (حالا میگن خل شده سوالای خودشو جواب میده  :oops:  :oops:  :oops:  :oops: )

فدای کاربر  بدلیل روحیه بخشی قبل از زدن تاپیک فان  :crazy:  :| :|  :crazy:  :crazy:  :crazy:  :crazy: 

خدا قوت قهرمان تا هفته بعد دستتو گچ بگیر  موفق باشید :gol: 

لینک ارسال

سلام  :) سلام 

این هفته هم فک کنم دستتون نابود شه :|  :fekr:  فکر نکنم :| پوست کلفت تر از این حرفاییم.

سوالات به برنامه نویسی ربطی ندارند و اکثرا روانشناسی هستن ، به بزرگی خودتون ببخشید چه بخششی عزیزم. خسته نباشی

شاید سوالا تکراری باشه ،بازم به بزرگی خودتون ببخشید  :gol:  گفتم که خدا ببخشه :| 

اقا درک کنید سوال نیست مخصوصا مشغله و... کلا راه نمیده ک فکر  کنیم سوال جور کنیم :) باشه کشتیمون :| :D 

یاد تاپیک فان هفته اول و دوم .. تا 4ام میرسم خندم میگیره :| کلا 5تا سوال توش بود والا بخدا هرچی جلو تر میری بیکار تر میشی  :| :D

این دو هفته کلا متفاوته   :crazy:  اره واقعا

خب این هفته از رنگ بند کفشونم پرسیدیم :|  :crazy:  خداییش ؟ :| 

شروع  :)

به چه درجه ای توی این انجمن برسی قانع می شی؟  :@  واسم مهم نیست، بیشتر این که همه با هم برای موفیقیت هم تلاش کنیم مهمه 

سنگین تری کاری که تا امروز با کامپیوتر کردی چی بوده؟  :eynak:  ساخت یه بازی با یونیتی، طراحی داخل فوتوشاپ و 3d max و VS 2015 :| 

خودتو ده سال دیگه تو برنامه نویسی تو چه سطحی می بینی؟  :cheshmak:  کسی که یه لیوان آب از یه دریا برداشته

به نظرت فینگیلیش تایپ کردن با کلاسیه؟ برای من شخصا نه ولی بعضی ها انگار براشون کلاسه

اسم بلوتوث گوشیت اون قدیما چی بود؟ (اگه اسمش عجیب غریبه توضیح بده معنی اش چیه؟) به تو چه :| به هرکی میگفتم ناراحت میشد :| به من چ خب :| 

لوکس ترین رستورانی که رفتی کجا بوده؟ چی خوردی؟  رستوران هتل عباسی اصفهان. اش، چلو کباب، تیرامیسو

خفن ترین ماشینی که تو عمرت سوار شدی چی بوده؟  هیوندای ازرا باما

تا حالا مکه رفتی؟ نه 

مجردی با دوستات رفتی مسافرت؟ اره 

بچه بودی سیگار کشیدی بعد خانواده بفهمن دعوات کنن؟ نه 

اسم مدرسه ی دوران دبستانت چی بود؟ هانیه، ابن سینا، شهید مجیدی

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟ علیرضا هستم متولد 17 ابان سال 80 علاقه مند به کار های هیجان انگیر :)

دوست داشتی اسمت چی باشه؟ علیرضا

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟ بیشتر سعی میکنم به خودم انرژی بدم. بعضی اوقات انرژی میگیرم. 

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟ گیتار. بلدم ولی پیانو رو دوست دارم. 

بهرین خوابی که دیدی چی بود؟ یادم نمیاد ولی فکر کنم پیش کسی بودم ک دوسش داشتم. 

بدترین خوابی که دیدی چی بود؟ داشتم از یه سخره پرت میشدم پایین کل زندگیم اومد جلو چشمم. 

اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟ 1 خونه میخرم. یه ماشین و چیزایی که نیاز داشته باشم. یه قسمتیشو به کسایی که میشناسم و نیاز دارن هدیه میکنم. با یه مقداریش هم استارت آپ خودم رو میزدم البته بستگی به موقعیت داره.

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟ رویا، امیر

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟ اصفهانو دوست دارم. دوست نداشتم بچه جای دیگه ایی باشم. 

دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدی؟ IT لندن

آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟ 3 روز پیش

تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟ از این یکی بگذریم ؟! بعدی :(

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟ خیلی کار ها اصلا جاش نمیشه بنویسم.

فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟ زندگی 

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟ مرگ عزیزهام. 

دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین  چی بود؟ دوست دارم هدیه بگیرم حالا هرچی که باشه :D ولی هدیه دادن رو بیشتر دوست دارم. بهترین هدیه که گرفتم یه لبخند از یه نفر بود....

اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟ ادم خوبیه ولی بعضی اوقات عصبی میشه توی ظاهر خیلی آرومه ولی در باتن پر از انرژی همیشه دنبال چیزای هیجان انگیزی و خیلی احساسی. (اینو بهترین دوستم بهم گفت)

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟ بتونم 100 تا ارزو دیگه بکنم :D ... سلامتی خودم و بقیه. ثروت.

دلت میگره چیکار می کنی؟  زنگ میزنم به دوستم میریم باهم بیرون حرف میزنیم.

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟ اره صد در صد

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟ دفتر خاطراتم. 

اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب   کردین؟ بهش فکر نکردم و دوستم ندارم بهش فکر کنم...

خدا: دوست دارم. 

مادر: عاشقتم. 

پدر: دوست دارم. 

چاپلوسی: نکنید، چون پیش اطرافیان خراب میشید. 

تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی)؟ اره عاشق خوانوادمم. عشقم رویا. 

دستتون سالمه؟ :| اره سالم تر از مخ تو :| :D 

خدا شفا بده. به همچنین انشالله دوره های تیمارستان جواب میده نگران نباش برادر :D 

هرچی هم فوش دادی خودتی : فوحش ندادم خدایش :| 

حقیقتا سوالا هم از من نبود   :D خوبه خسته نباشید

از کاربر @asajadi84بودش  :) دمش گرم. 

فدای کاربر  بدلیل روحیه بخشی قبل از زدن تاپیک فان   :crazy:  :| :| چی بگم. این پشر بمب انرژیه اصلا با حرف زدن باهاش آدم روحیه میگیره. 

خدا قوت قهرمان تا هفته بعد دستتو گچ بگیر. چشم عزیزم. شما هم مختو گچ بگیر :| :D

حارچ از شوخی دست همه درد نکنه، زحمت کشیدید. برای ما هم دعا کنید بی اینترنت داریم ب فنا میریم :| :D انشالله بتونم جواب های بقیه رو هم بخونم :D

لینک ارسال

به چه درجه ای توی این انجمن برسی قانع می شی؟ :@  مدیر بخش

سنگین تری کاری که تا امروز با کامپیوتر کردی چی بوده؟ :eynak:  طراحی نرم افزار ویندوز

خودتو ده سال دیگه تو برنامه نویسی تو چه سطحی می بینی؟ :cheshmak:  اگه همین طور ادامه بدم شاید بتونم یه ویندوز بنویسم :|

به نظرت فینگیلیش تایپ کردن با کلاسیه؟ بدم می آد...

اسم بلوتوث گوشیت اون قدیما چی بود؟ (اگه اسمش عجیب غریبه توضیح بده معنی اش چیه؟) گوشی ندارم.

لوکس ترین رستورانی که رفتی کجا بوده؟ چی خوردی؟ یادم نیست هیچی :|

خفن ترین ماشینی که تو عمرت سوار شدی چی بوده؟ ریو

تا حالا مکه رفتی؟ نه.

بچه بودی سیگار کشیدی بعد خانواده بفهمن دعوات کنن؟ این چه سوالیه آقا... از اسمش هم بدم می آد چه برسه به...

اسم مدرسه ی دوران دبستانت چی بود؟ شاهد و ...

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟ مثل همه ... آدمم ...

دوست داشتی اسمت چی باشه؟ محمد

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟ خیلی حال بدی ندارم.

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟ نمی دونم.

بهرین خوابی که دیدی چی بود؟ من از کجا یادم باشه ؟؟؟

بدترین خوابی که دیدی چی بود؟ یکی منو کشته

اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟ نصفشو بین فقرا تقسیم می کردم بقیشو می گذاشتم کنار باشه ( بدون شوخی می گم )

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟ هنوز کو آینده

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟ از این جا نمی شه دل کند

دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدی؟ ریاضی - دامغان ، تهران ، مشهد و ...

تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟ ...

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟ از چیزی پشیمون نیستم.

فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟ برنامه نویس قهار

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟ 1-هاردم بسوزه 2- اقوامم و بستگانم رو زود تر از خودم از دست بدم 3- کارنامه اعمالم بد باشه ...

دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین  چی بود؟ یه لپ تاپ قوی - یکی پیدا شه به من هدیه بده

اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟ من از کجا فکر دیگران رو بدونم

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟  1- پدرم و بستگانم همیشه زنده بمونن 2- تو اون دنیا بهشت باشه 3- لپ تاپ قوی داشته باشم

دلت میگره چیکار می کنی؟ می شینم

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟ یعنی چی ؟؟؟

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟ کامپیوتر

اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب   کردین؟ بدون عذاب

خدا: همه رو ببخش

مادر: دست از سرم بردار

پدر: ای بهترین نفر دنیا

چاپلوسی: چابگر

تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی)؟ نه

دستتون سالمه؟ :| به لطف خدا سر حاله

خدا شفا بده

هرچی هم فوش دادی خودتی

فدای کاربر  بدلیل روحیه بخشی قبل از زدن تاپیک فان  :crazy:  :| :| همگی خسته نباشید  :gol: 

لینک ارسال

به چه درجه ای توی این انجمن برسی قانع می شی؟ :@ درجه مهم نیست دوسم ندارم از این بالاتر برم (البته اوایل که اومدم تو انجمن برام مهم بود)

سنگین تری کاری که تا امروز با کامپیوتر کردی چی بوده؟ :eynak: بازکردن همه برنامه های دسکتاپ :|

خودتو ده سال دیگه تو برنامه نویسی تو چه سطحی می بینی؟ :cheshmak: مدیر بزگترین شبکه خدمات به توسعه دهندگان آسیا (شبکه پلاس :))

به نظرت فینگیلیش تایپ کردن با کلاسیه؟ یس

اسم بلوتوث گوشیت اون قدیما چی بود؟ (اگه اسمش عجیب غریبه توضیح بده معنی اش چیه؟) Sizzler کلا به سیزلر علاقه دارم 

لوکس ترین رستورانی که رفتی کجا بوده؟ چی خوردی؟یادم نمیاد اسمش ولی شیراز بود | نمیدونم چی خوردم :| 10 سالم بود اون موقع

خفن ترین ماشینی که تو عمرت سوار شدی چی بوده؟ شولت ، مدلش نمیدونم :|

تا حالا مکه رفتی؟ نه

مجردی با دوستات رفتی مسافرت؟ زیاد :)

بچه بودی سیگار کشیدی بعد خانواده بفهمن دعوات کنن؟  :kotak: 

اسم مدرسه ی دوران دبستانت چی بود؟ عمار :|

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟ رئوف :) رضایی :) 17/5:) گیلان:) تجربی :) 

دوست داشتی اسمت چی باشه؟ از اسم خودم راضیم ولی بعضی ها توی نوشتنش مشکل دارن اعصابمو خرد میکنه  :roomNemishe: 

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟ از خودم خوشم میاد 

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟ پیانو

بهرین خوابی که دیدی چی بود؟ قابل توصیف نیست  :crazy:  :crazy:  :crazy: 

بدترین خوابی که دیدی چی بود؟ یادم نیست

اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟ نمیدونم چرا ولی احساس میکنم 10 ملیارد پول زیادی نیست ، نمیدونم چیکار میکردم

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟ پسر |فرزام| دختر |پردیس| ربطی ندارنا بهم ولی خوشم مشاد :|

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟ مشهد 

دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدی؟ تجربی هستم ، دندونپزشکی دانشگاه گیلان :)

آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟ من کلا سالی یبارم گریه نمیکنم ولی یه عادت مسخره دارم که وقتی با بچه ها جمع میشیم شروع میکنیم مسخره کردن دیگران راضی نیستم ولی چ کنم ترک عادت موجب مرض است :|

تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟ دروغ نمیگم چون هیچوقت آفتاب پشت ابر نمیمونه بالاخره لو میره

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟ هیچوقت مدرسه غیر انتفاعی نمیرفتم | چون توی راهنمایی ضربه سختی خوردم تا خودمو کشیدم بالا | دیگه اینکه سعی میکنم آدم جدی ای باشم و به هرکی رو ندم 

فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟ سیاست

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟ مرگ و زندگی بعد از مرگ

دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین  چی بود؟ساعت خیلی دوس دارم 

اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟ عصبانی ، دعوایی :|(کلا حرف زور تو کتم نمیره، منجر به دعوا میشه) ، درمورد همه چی بحث میکنه ، هیچوقت نمیگه حق با توعه :)

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟ نمیتونم بگم :|  :fekr: 

دلت میگره چیکار می کنی؟ زنگ میزنم با دوستم میریم قدم میزنیم

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟ سعی میکنم چیزیو بخوام به کسی بگم بالاخره بگم :) پژمان درجریانه  :oops:  ولی اره 2/3 موردی هست باید بگم :)

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟ گوشی ، کامپیوتر ، مودم :| ، تلویزون 

اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب   کردین؟ گاز گرفتگی توی خواب ، یا توی جنگ

خدا: پنهان آشکار (پارادوکس :crazy: )

مادر: سلطان قلب ، مهربان ترین انسان روی زمین

پدر: تاج سر :)

چاپلوسی: بدترین کاری که میشه برای رسیدن به چیزی کرد واقعا هم برای این افراد متاسفم  :roomNemishe: 

تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی)؟ یس :| خیلی چیزا

لینک ارسال

دلت میگره چیکار می کنی؟ می شینم

:| :| :| :| :| :| :|

من برم تو افق محو شم

لینک ارسال

سلام :)  علیک

این هفته هم فک کنم دستتون نابود شه :| :fekr:  نمیشه :crazy:

سوالات به برنامه نویسی ربطی ندارند و اکثرا روانشناسی هستن ، به بزرگی خودتون ببخشید فقط همین دفعه رو میبخشیم

شاید سوالا تکراری باشه ،بازم به بزرگی خودتون ببخشید :gol:  :roomNemishe:

اقا درک کنید سوال نیست مخصوصا مشغله و... کلا راه نمیده ک فکر  کنیم سوال جور کنیم :)همین که تاپیک میزنی کلی ارزش داره :gol:

به چه درجه ای توی این انجمن برسی قانع می شی؟ :@  فقط از کاربر رو به رشد بودن دیگه خوشم نمیاد :@

سنگین تری کاری که تا امروز با کامپیوتر کردی چی بوده؟ :eynak: 

خودتو ده سال دیگه تو برنامه نویسی تو چه سطحی می بینی؟ :cheshmak: بهترین برنامه نویس تاریخ :oops:

به نظرت فینگیلیش تایپ کردن با کلاسیه؟ به هیچ وجه

لوکس ترین رستورانی که رفتی کجا بوده؟ چی خوردی؟

خفن ترین ماشینی که تو عمرت سوار شدی چی بوده؟

تا حالا مکه رفتی؟ نه :(

مجردی با دوستات رفتی مسافرت؟ تا دلت بخواد

بچه بودی سیگار کشیدی بعد خانواده بفهمن دعوات کنن؟ نچ

اسم مدرسه ی دوران دبستانت چی بود؟ حافظ

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟ رضا کریمی فر* خراسان رضوی * کاشمر* 1365

دوست داشتی اسمت چی باشه؟ رضا عالیه

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟ بی تفاوت

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟ ویولون

بهرین خوابی که دیدی چی بود؟

بدترین خوابی که دیدی چی بود؟جن :roomNemishe:

اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟ برنامه زیاد داشتم ولی کو پول :S :S

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟ پسر (هادی) دختر (هدی)

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟

دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدی؟

تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟

فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟

دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین  چی بود؟

اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟

دلت میگره چیکار می کنی؟ میرم امامزاده

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟

اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب   کردین؟

خدا: الله اکبر

مادر: اسوه صبر

پدر:  کوه استقامت

چاپلوسی: بدترین عمل

تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی)؟ زیاد

دستتون سالمه؟ :| پ ن پ

خدا شفا بده

هرچی هم فوش دادی خودتی

لینک ارسال

به چه درجه ای توی این انجمن برسی قانع می شی؟ :@     به درجه اجتهاد

سنگین تری کاری که تا امروز با کامپیوتر کردی چی بوده؟ :eynak:   یک پروژه سی شارپ بود برای یک شرکت بازرگانی که حدود 3 ماه درگیرش بودم . و یک ویروس که توی این انجمن

فکر کنم فقط نیما قبادی و مجید آرتا و مهران محمودی کارشو دیدن . 2Mehdi RootKit بود که چون Private بود هیچ آنتی ویروسی توی خوابشم جرات گرفتنش رو نداشت  :crazy: 

خودتو ده سال دیگه تو برنامه نویسی تو چه سطحی می بینی؟ :cheshmak:    نمیدونم

به نظرت فینگیلیش تایپ کردن با کلاسیه؟  نه ولی انگیسی تایپ کردن رو خیلی دوست دارم

اسم بلوتوث گوشیت اون قدیما چی بود؟ (اگه اسمش عجیب غریبه توضیح بده معنی اش چیه؟)    معمولا همیشه MeTiUx بوده

لوکس ترین رستورانی که رفتی کجا بوده؟ چی خوردی؟   نمیدونم والا باید چی بگم . شاید گوین بندرعباس یا رستوران هتل چمران شیراز  :fekr:  جفتش پیتزا

خفن ترین ماشینی که تو عمرت سوار شدی چی بوده؟ از اونجایی که زیاد به منطقه آزاد میرم انواع ماشین های مدل بالا که میلیاردرهای تهران هم سوار میشن سوار شدم  :fekr: 

تا حالا مکه رفتی؟ نه . دوست هم ندارم برم فعلا  :fekr:  ایمانم در اون حد نیست . یک بارم توی عمرم دعا نکردم که برم !

مجردی با دوستات رفتی مسافرت؟ آره خیلی زیاد

بچه بودی سیگار کشیدی بعد خانواده بفهمن دعوات کنن؟ نه

اسم مدرسه ی دوران دبستانت چی بود؟ دهخدا

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟ مهدی ایزدی متولد فارس و در هرمزگان زندگی میکنم. دانشجو ترم آخر رشته حسابداری دانشگاه قشم . 

از حدود 13-14 سالگی با برنامه نویسی ویژوال ییسیک6 آشنا شدم و چند سالی رو باهاش کار کردم ... بعدش با سی شارپ آشنا شدم ! الانم با برنامه نویسی اندروید !

دوست داشتی اسمت چی باشه؟ نمیدونم . برام مهم نیست . همین مهدی خوبه  :write: 

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟ یه 3 سالی میشه که احساس زیاد خوبی ندارم

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟ اول گیتار ... دوم پیانو

بهرین خوابی که دیدی چی بود؟ نگم بهتره

بدترین خوابی که دیدی چی بود؟ 99% خواب هایی که میبینم خواب های چرت و بد هستند . از اون طرف خیلی کم خواب میبینم . شاید در ماه یکی دو بار !

اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟ تجارت

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟ انتخاب کرده بودماااا  :S  یادم رفته  :roomNemishe:  کلا اسم های اصیل ایرانی رو دوست دارم. دختر مثل: پانته آ

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟ عاشق همین جا هستم

دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدی؟تنها رشته ای که زدم همین حسابداری بود  :S 

آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟ اصولا اصلا گریه نمیکنم . تا جایی که یادم میاد از 12 سالگی تا الان فقط 3 بار گریه کردم. آخرین بار هم برای فوت عموم بود دو سال پیش.

خنده هم معمولا زیاد خنده میکنم . 

تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟ آدم دروغ گویی نیستم کلا . خاطرم نمیاد

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟ بیشتر به خودم میرسم و اشتباهات گذشتم رو تکرار نمیکنم

فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟ Satan Ground

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟ نمیدونم . شاید مرگ یا یک بیماری خطرناک

دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین  چی بود؟ واسه تولدم دوست دارم یک گیتار حرفه ای هدیه بگیرم. بهترین هدیه هم 500 درهم پول بوده  :S 

اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟ شاید جدی و مغرور

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟ 1- سلامتی کامل خودم 2- سلامتی کامل خانوادم 3- سلامتی کامل دوستام

دلت میگره چیکار می کنی؟ هندزفری توی گوشم میزارم توی کوچه یا لب دریا قدم میزنم و گیتار گوش میدم

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟ آره

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟ هارد ام  :'( 

اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب کردین؟ مرگ در خواب

خدا: بزرگ

مادر: مهربون

پدر: دلسوز

چاپلوسی: بدبخت

تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی)؟ آره . 

دستتون سالمه؟ :| آره

خدا شفا بده

هرچی هم فوش دادی خودتی

از کاربر @asajadi84بودش :)  سوالات متفاوت و واقعا خوبی بودن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...