رفتن به مطلب
  • 0

دستور if ساده!

pedro

سوال

ببخشید مشکل این کد کجاست.توی دیزاین یک دکمه با نام b1 و یک edittext با نام t1 ساختم حالا میخام بگم اگه عددی که توی ادیت تکست زده شد ۱۸ بود. و اگر بعدش کاربر روی دکمه کلیک کرد اون msg box رو نمایش بده. (درضمن دوستان تعجب نکنید ک چرا همچین سوال ابتدایی رو \رسیدم چون ب شدددددددددت ناشی ام‌!!!) و اصلن نمیدونم کاربرد dim چی هست و چ زمانی باید ازش استفاده بشه و کجا

post-4374-0-93529900-1447967810_thumb.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز با اون اموزشای کوتاه و کم واقعن فک میکنید مشکل من حل شد؟ اون اموزشارو دیدم ولی خیلی کلی هستن. برای کسایی خوبه ک ی پایه ای دارن. فک کنم من باید کلللللللن از ویژوآل بیسیک شروع کنم!!!

لینک ارسال

دوست عزیز بعد از دیدن آن آموزش ها آموزش های تصویری و متنی را هم از آخر به مشاهده کنید و بعد از آن قسمت سورس کد ها و کتابخانه ها را بررسی کنید!آموزش ساخت کتاب اندرویدی فروشگاه هم برای شروع خوب است!
لینک ارسال

دوست عزیز این قسمتو طبق فرمایش شما پیش رفتم مشکل حل شد حالا ک میخام برنامه رو تست کنم میگه edit text اینیشیالایز نشده(initialize) میشه لطف کنید بگین توی کدوم قسمت باید initialize کنمش و چطوری و اصلن برای چی باید این اتفاق بیوفته

لینک ارسال

لینک ارسال

دوستان میشه لطف کنید لینک بدین من بفهمم بالاخره از کجا باید شروع کنم.بازم تاکیید میکنم سطحم زیر صفره. تنها چیزی ک بلدم تعریف متغیره ک اونم خاصیتشو نمیدونم!فقد ی چیزی اونم اینه ک وختی این طوری میگم فک نکنید توی برنامه نویسی خنگم. قبلن اسکریپت نویسی کردم(با زبان لوآ) و با دستورات for و if و ... اشنا هستم ولی میخام دقیق یاد بگیرم از پایه ی پایه. لطف کنید ی لینک یا یک منبع ثابت بدین ک ک من هر بار نرم سرچ کنم. ممممممننننونننن

لینک ارسال

دوستان میشه لطف کنید لینک بدین من بفهمم بالاخره از کجا باید شروع کنم.بازم تاکیید میکنم سطحم زیر صفره. تنها چیزی ک بلدم تعریف متغیره ک اونم خاصیتشو نمیدونم!فقد ی چیزی اونم اینه ک وختی این طوری میگم فک نکنید توی برنامه نویسی خنگم. قبلن اسکریپت نویسی کردم(با زبان لوآ) و با دستورات for و if و ... اشنا هستم ولی میخام دقیق یاد بگیرم از پایه ی پایه. لطف کنید ی لینک یا یک منبع ثابت بدین ک ک من هر بار نرم سرچ کنم. ممممممننننونننن

http://answercenter.ir/forum/37-آموزش-های-گام-به-گام-برای-مبتدی-ها/

لینک ارسال

دوست عزیز

مشکل از این کد

t2 = t1 as Edittext

اصلا همچین چیزی تو برنامه نویسی نوشته نشده (تعریف نشده)

پاک کنید ، اگر میخواهید یه متنی رو بگیره از کد زیر استفاده کنید

dim shayan as string
Private EditText1 As EditText

shayan = EditText1.Text
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...